Şimdi Ara

Yayla Haşlanmış Bakliyat Ürünleri %50 indirimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
6.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://yaylabakliyat.com/kategori/yayla-haslanmis

Yüzde elli indirim yapmışlar haşlanmış ürünlerde.

Edit: Son kullanma tarihi 2023 ürünlerin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 7 Mart 2021; 18:6:49 >

• Yerli üretici mallarını satın alarak yerli üreticiyi korumuş olmazsınız.

Yerli üreticiyi, modern tarım aletlerinden yüksek vergi alınmamasını sağlayarak, toprak verimini artıracak endüstriye yatırım yaparak gübre fiyatlarını aşağı çekip kurtarabilirsiniz. Bunuda bu işleri yapabilecek, çiftçiyi destekleyecek hükümetler ile yapabilirsiniz. Para yerine oy verin yani çiftçiyi desteklemek için.

Diğer firmalarla ürününü alıp sorun yaşamadım ama Yayla 10 numara firma

HB den 2 paket bu şeker fasulyeden aldım

https://www.hepsiburada.com/yayla-seker-fasulye-1-kg-pm-HB0000068SB9

Ulan fasulyeyi pişiriyoruz pişiriyoruz halen sert, en sonunda düdüklüye attık halen sert, sonra Müşteri hizmetlerini aradım İsmi Nxxxxx olan bir Müşteri temsilcisi hemen bana değiştirmeyi önerdi, bende dermason fasulye ye değiştirirseniz sevinirim dedi,

Açtığımız ürünü onların hesaptan kargoladım, onlar yine bana ücretsiz 2x dermason fasulye + Hazır bulgur pilavlarınden ( ben tercih etmem ama çok lezzetli idiler ) bir kaç tane gönderdi.

Bunun dışında birde bizim evde 3 ay beklemiş bulgurda kelebek lavrası keşfettik ( sebebi bizim ev kaynaklı olması muhtemel, yaz ayları idi ) , Yine aynı hanım efendi Aynı şekilde 5TL lik bulguru değiştiridi, tabi yine bu hazır bulgur pilavı vs den 1-2 paket yanına koymuş.

Yani Bu firma Müşteri hizmetlerine önem veriyor, ben gözüm kapalı alırım.

Baldo pirinçleride bana lezzetli geliyor.

"Balık haline gidip bir ton balığı alıp kendimix yapsak yarısı yağ ve su olan ton balığı konservesini daha ucuza getiririz"

20.01.2021 İzmir Balık Hali Orkinos kg fiyatı: 20TL

En ucuz konserve ton net kg fiyatı: 70TL

https://www.halfiyatlari.net/balik-fiyatlari

Burası sıcak fırsatlar. Herkes maliyeti düşürmeye bakıyor. Senin gibi trollerin anlamaması normal. Işine bak cevap yazma daha diyeceğim ama nerde sende o gurur
  • 1TLlik Fit bulgurlar 2019 üretimiydi. Konu sahibi bunların 2023 skt olduğunu söyledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 7 Mart 2021; 18:9:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

1TLlik Fit bulgurlar 2019 üretimiydi. Konu sahibi bunların 2023 skt olduğunu söyledi

Bana daha bugün geldi önceki siparişim. Börülce ve bezelyede almıştım pilavların yanında onların skt 2023 mart yazıyor.

• Fit bulgurlar 2019 uretimiydi. Fazla üretim urunleri demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

Fit bulgurlar 2019 uretimiydi. Fazla üretim urunleri demek ki

Eski parti üretim varda elden çıkarıyorlarsa orasını bilemem ama.

• 2.5 kg ler bitmeseymis keske, olsun genede yararlandik tesekkurler konu icin.
  • Haşlanmış ürünler son kullanma tarihleri 2023.

• Bu marka yaramaz
  • -frambuaz kullanıcısına yanıt

Fiyat/performans olarak hangi marka yarar peki?

• Diğer firmalarla ürününü alıp sorun yaşamadım ama Yayla 10 numara firma

HB den 2 paket bu şeker fasulyeden aldım

https://www.hepsiburada.com/yayla-seker-fasulye-1-kg-pm-HB0000068SB9

Ulan fasulyeyi pişiriyoruz pişiriyoruz halen sert, en sonunda düdüklüye attık halen sert, sonra Müşteri hizmetlerini aradım İsmi Nxxxxx olan bir Müşteri temsilcisi hemen bana değiştirmeyi önerdi, bende dermason fasulye ye değiştirirseniz sevinirim dedi,

Açtığımız ürünü onların hesaptan kargoladım, onlar yine bana ücretsiz 2x dermason fasulye + Hazır bulgur pilavlarınden ( ben tercih etmem ama çok lezzetli idiler ) bir kaç tane gönderdi.

Bunun dışında birde bizim evde 3 ay beklemiş bulgurda kelebek lavrası keşfettik ( sebebi bizim ev kaynaklı olması muhtemel, yaz ayları idi ) , Yine aynı hanım efendi Aynı şekilde 5TL lik bulguru değiştiridi, tabi yine bu hazır bulgur pilavı vs den 1-2 paket yanına koymuş.

Yani Bu firma Müşteri hizmetlerine önem veriyor, ben gözüm kapalı alırım.

Baldo pirinçleride bana lezzetli geliyor.

• careemm kullanıcısına yanıt
    Dimyat
  • meksika fasulyesi stok yapılır, ben çok zor buluyorum bu fiyatlara. hatta marketlerde konserve bile satılmıyor artık

• Net ve süzme ağırlıklara dikkat etsin alacak olanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

meksika fasulyesi stok yapılır, ben çok zor buluyorum bu fiyatlara. hatta marketlerde konserve bile satılmıyor artık

sade bilem gözel olyo  

• gazı alınmış mı?
  • Zamaninda amarant aldik küf kokusundna bayildik cope attik ..aylar SONRA tekrar aldik yine ayni küf kokusu ...anlayamadık paketleme baska tarih baska bunlarda mı sorun amarant ın kendisinde ithalatındamı ? Yayla bakliyattan soğudum

• kim alıyo la bunları

• bi 50 liralık karışık da bundsna yaptık bakalım. akşama gelir

• geçenki kampanyada kupon da vardı sanki yanlış mı hatırlıyorum

• Bu yayla bakliyatlarının çoğu canada meksika ordan burdan ithal ürünler. Marketlerde bakıp inceleyin. Yerli ürünleri yok denebilecek kadar az

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.