Şimdi Ara

ARIKAN BAL---FORUMDA 9. YIL--- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
20
Favori
12.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Bal ve Reçeller Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: movistar73

kampaya devam ediyormu hala ediyorsa 1 2 kilo almak isterim
    şu an herhangi bir kampanyamız bulunmuyor,ancak kg fiyatını uygun tuttuk,önümüzdeki sezonun bal durumuna göre forum üzerinden yeni kampanyalar yapabiliriz takipte kalınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airkan94 -- 17 Mart 2022; 15:7:31 >
  • merhaba,

cok anlamiyorum acaba karakovan bali petekmidir suzmemidir?
  • gorilla G kullanıcısına yanıt
    merhaba , karakovan balı petek olur.
  • 2020 sağımı dün itibari ile yapılmıştır,fiyatlarımız güncel petek ve süzme ballarımız 70 tl.
  • Fiyatlar güncel ve uygun , whatapp üzerinden alan arkadaşlar rica etsem konuya görüşlerini yazabilirler mi ?
  • Siparişimi verdim 1 kg petek deneme amacıyla. Eft olarak cuma akşamı göndermeme rağmen cumartesi kargoya verecekmiş arkadaş. Hız çok iyi tadı da bekliyorum :)
  • Arkadaştan ilk aldıgım bal güzeldi, ikinci aldığım ise şeker oldu...

• MaXENeO kullanıcısına yanıt

gerçek bal şekerlenir zatende ben kimden alsam diye düşünüyorum kaynatıp tekrar tadına baktınız mı nasıl durumda

• 4 kilo bal aldım gayet güzeldi kendisine teşekkür ederim. Hızlı kargo ve sağlam paketleme için

• MaXENeO kullanıcısına yanıt

Balda bahsettıgınız şekerlenme olayına Kristalize bal denılır normal sıcaklıga geldıgı zmanda kendı kendıne acılır,akışkan hal alır.Eğer bir Baldan suphenız olursa o balı 80 derece sıcaklıkda bir bardak ıcersıne tatlı kaşığı koyun bal sıcaklıkda kendını suya karşı salmaz ıse yani erime gıbı şerbet durumu oluşmaz ise sorun yoktur..

• Satışlar aktif,karakovan,petek bal ve süzme bal satışlarımız devam ediyor.Son 15 yıldır aynı yaylaya arılarımızı götürdüğümüz için balımızın kalitesi değişmez,5 sene öbce sattığım ballar ile şimdiki ballar arasında fark yoktur.

• konu güncel , fiyatlar sabit, whatsapp üzerinden alan arkadaşlar konuya yazarlarsa sevinirim.

• Takip

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.