Şimdi Ara

Yayla Basmati Pirinç 1121 SELLA 5 kg 59,90'a indirime girmiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
3
Favori
5.503
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Çek yokmuydu smazonda geçerli

• Ürün tekrar stoklarda.

İlk defa denedim bu hafta , baya sevdim . Şişirmiyor ,tıkamıor ,baymıyor . İlk defa deniceklere tavsiye edilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Denemek için makbulden az alıp yaptık dün. Beğenemedim, farklı bir koku geldi. İlk defa alacak arkadaşların dikkatine.

• İlk defa alacak arkadaşlar Basmati bariz kokusu olan bir pirinç türüdür. Herkesin damak zevkine uymaz. Almadan önce denemelik bir yerden temin edin sonra sipariş geçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baldo varken basmati....
    Ne bileyim. Bu kadar da düşülmez.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Muhtemelen o kokuya duyarlı reseptörlerinizde genetik bir mutasyon söz konusu. Bu yüzden herkes her kokuyu alamıyor.

• Aldım ben de merak ediyordum basmati ile yapılan pilavı bakalım nasıldır... haber veren arkadaşa teşekkürler...

• muhtemelen iç anadolulu hamur ve iç yağ ile beslenen süper sağlıksız max 50 yaşında kalp krizinden ölecek bir bireysiniz  

• Warrior70 W kullanıcısına yanıt

Konuyla ilgisini bilemedim ancak hafta 1 kereden bile az pirinç yerim. Pirinç yemekle iç Anadolulu olmanın doğrudan ne ilgisi var bilmiyorum. (bulgur desen anlarım)

Kaldı ki pirinç yemenin kalp sağlığı üzerinde doğrudan menfi bir etkisi olduğunu da duymadım.

Basmati pirinc yiyerek 100 yaşına kadar yaşayacağını falan sanıyorsan seni hindistanin b*klu sokaklarına emanet ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96DE7F07E -- 2 Ekim 2021; 11:48:32 >
  • dar kalıplarınızda yaşamaya devam edin

• Kim ne yemek istiyorsa yesin,bundan bile tartışma malzemesi çıkartıyorsunuz ya,pes... 

• normal pirincin glisemik endeksi yüksektir. bol ve sık tüketmek , glikoz duyarlılığına , daha sonrası, diyabete yol açabilir. ille de pirinç yiyeceğim diyene, nispeten sağlıklı esmer pirinç, kepekli pirinç, basmati öneriliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-96DE7F07E

Baldo varken basmati....
    Ne bileyim. Bu kadar da düşülmez.

Bloklama sebebi için tşkler...

Selametle...

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Pirincin her çeşidi sagliksizdir.

Ticaret stratejisi.

• Basmati kelime anlamı olarak zaten ''koku'' demektir. Bu pirincin özelliği güzel kokusudur. Dünyanın en kaliteli ve en lezzetli pirincidir.

Basmati pirinç diğer pirinçler gibi suyu salınmadan önce kavrulmaz, yıkamak isterseniz yıkayın ama ''ilacı gitsin, temizlensin'' gibi cümleler saçmalıktır. Tarladan pirinç çıkmaz, çeltik olarak toplanır sonra çeşitli işlemlerden geçer ve pirinç adını alır.

İyi bir damak zevkiniz varsa muhtemelen bu pirinci beğenirsiniz, ama yeni tatlara kapalı biriyseniz baldodan devam ediniz.

• Guzel Ürün, cok begendim. Normalde daha önce yedigimde hep koku geliyordu bunda oyle birsey sezmedim. Hindistan üretimi, Türkiye de yetismiyor diye biliyorum zaten. Tavuklu pilavda gayet guzel gitti :) bir tane daha alabilirim. İndirimin bu gun son gunu galiba.

• mithrandir24 kullanıcısına yanıt

Kesin öyledir  

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.