Şimdi Ara

Yayla %50 İndirim + Bedava Ürünler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu tarz durumlar ambalajlama sırasında kapanmayan mikronluk boşluklardan giren hava yüzünden yada taşıma veya depolama sırasında ambalajda meydana gelen küçük delikler yüzünden oluyorlar. firma ile iletişime geçseydiniz muhtemelen yardımcı olacaklardır. hatta argeye önem veren firmalar böyle hatalı ürünleri özellikle incelemeyi ve gerekirse önlem almayı çok isterler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 24 Haziran 2021; 1:17:29 >
  • Şimdiye kadar yayla indiriminden aldığım bulgur ve pirinçleri hiç sevemedik, garip bir kokuları var lezzetsiz. Haşlanmış mısır da çok yavandı, yediğim en kötü haşlanmış mısır diyebilirim. Hediye verilen hazır çorbaları eşim iş yerine götürmüştü sevmiş, bir de haşlanmış nohutun tadı fena değildi, pratik ve indirimde fiyatı da uygun bayağı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ensimsek E kullanıcısına yanıt

günahlarını almak istemiyorum ama büyük ihtimalle son kullanma tarihi geçmiş veya bitmeye yaklaşmış bakliyat ürünlerini pişirip paketleyip satıyorlar

• yasin_92 kullanıcısına yanıt

gelen ürünler 2024 skt hocam.

• pilav ve bulgurları kötüydü ama gider açken, diğerleri yenir ama her gün yenmez.

• r3ally kullanıcısına yanıt

yazdığımı iyi okumalısın, ben gelen ürünlerin son kullanma tarihinden bahsetmiyorum pişirdikleri kuru bakliyatların son kullanma tarihinden bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

yazdığımı iyi okumalısın, ben gelen ürünlerin son kullanma tarihinden bahsetmiyorum pişirdikleri kuru bakliyatların son kullanma tarihinden bahsediyorum

1-kuru bakliyatın ömrünü hayal edemezsiniz. sadece lezzeti azalır.

2-haşlanmış, skt çok yakın ürün; her türlü kullanılabilir. hemde skt yi ötelemiş olursunuz!

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

bu kadar çok savunuyosan bozuk çıkanların zararini da karşıla o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

bu kadar çok savunuyosan bozuk çıkanların zararini da karşıla o zaman

Şu forumun atar gider seviyesi beni öldürüyor. Mantık sıfır!

• atar yapan sensin cevap verdiysen birine karsiligini da alirsin, sikayetvarda firma kendini bu kadar savunmuyor firmanin avukatligina soyunmuş iddalasiyorsun bende sana diyorum ki o zaman bozuk cikanlarin zararlarini karsila, 2024 son kullanma tarihli urunleri bozuk cikiyormus

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim pirinç ve bulgur kuru ürünler, içinde farklı malzemeli olan da kötü, sade olanı da. Son kullanma tarihi ya da tazelikle de ilgili değil, neden bilmiyorum ne zaman denesek kötü çıktı. Evdekileri ihtiyaç sahiplerine vermeyi bile içim almıyor

• Hem ithamda bulun hemde beni engelle! Sorularının cevabı internette nevcut! Kuru bakliyatın ömrü, haşlanmış bakliyatın ömrü, googlede yeterince açık şekilde yazıyor! İddia sahibi ben değilim, gıda uzmanları!
    Paketi içindeki ürünün bozuk olmasının pek çok sebebi olabilir. 2 siparişte Toplamda 56 parça ürün aldım, hiç bir sorunla karşılaşmadım! Artistliğe gerek yok!

• aksinaletinsan kullanıcısına yanıt
    Beğendiyseniz afiyet olsun ama ilk kez alacakları uyarmış olalım, az miktarda denedikten sonra alsınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ensimsek

Beğendiyseniz afiyet olsun ama ilk kez alacakları uyarmış olalım, az miktarda denedikten sonra alsınlar

Kesinlikle katılıyorum. Az alın begenirseniz tekrar alırsınız. Sonuçta hazır gıda. Tabiki bozuk olabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aksinaletinsan

Makarna-pirinçpilav almayın!

Arabiata makarnası çok iyi çıktı, glutensiz hazır bulgur pilavları da çok iyi, suyunu-yağını koyup pişirdiğiniz kinoalı-greçkalı bulguru da gayet güzel çıktı. Ben kendi adıma tüm ürünlerinden memnun kaldım, şu acılı meksika fasülyesinden stok yapalım hazır indirim varken

• Ben birçoğunu denedim, damak tadıma yatkınlığından mıdır bilmem çok lezzetli buluyorum. Kettle'da suyu kaynattıktan sonra içine bırakıyorum 5-6 dk sıcacık oluyor. Nasılsa standart bakliyat, zararı yoktur diye umuyorum ama sağlıklı bir şey kalmadı ne yazık ki.

• Bende aldım ama katkısız koruyucusuz bu kadar bozulmadan kalacağına inanmıyorum , öyle olsa tüm firmalar bu şekilde yapardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu fiyat yalnız yaşayan çalışanlar, öğrenciler için ideal..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.