Şimdi Ara

(YAYINLANDI)The Walking Dead The Final Season Episode 2 Türkçe Yama (Bitti) WhyNot Çeviri Ekibi (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
8
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Episode 1'de yapmış olduğunuz yama ile ekibinizi tanıdım.-WhyNotCeviri olarak- Yama da nedense bazı cümlelerin devrik olduğunu , çevirisi yapılmış bazı cümlelerin anlamından farklı çevrildiğini ve bazı cümlelerinde direkt translate ile çevrildiğini farkettim.(Yani direk kelime kelime çeviri yapılıp oyundaki o an yaşanan olayla veya durumla alakası olmayan çevirileri kastediyorum.)

Bu yama hakkında yapılan yorumlara baktığımda daha önceki bir iki yamada da böyle sorun olduğunu
    ama bu yamadaki asıl sorunun test edilmeden çıkarılması olduğunu fark ettim.Kabul edilebilir bir durum.Yeni bir güncelleme ile bu sorun aşılabilir.Ama isminiz kötüye çıkmış durumda.

Çeviri yapıp zirveye tırmanmak zordur ama bir hatayla düşmek en basitidir.Benim şahsi düşüncem bir iki sağlam çeviri yaptıktan sonra insanların size inanıp güvenmesini beklemelisiniz.Daha sonra bağış isteyebilirsiniz.Eğer ihtiyacınız varsa da yamayı paylaştıktan sonra bağış isteyebilirsiniz.
    Umarım yıkıcı değil yapıcı bir yorum olmuştur.

Saygılarımla.

• MeqaS xLR kullanıcısına yanıt
    Dediklerinize katılıyoruz. Episode 1 için test etmeden yayınladık çünkü bayram zamanına denk gelmişti ve bekleyenlerin fazladan 1-2 hafta daha beklemesi gerekecekti. Test etmeden yayınladık ve bunu özellikle belirttik. Buna rağmen sabretmeyip eleştiren insanlar olunca o yama öyle kaldı

Episode 2 için çeviri kalitesini gösteren video ortada, isterseniz indirip yamayı çok sevenlerin teşekkür ve diğer episode içün de çeviri isteklerini de gösterebilirim. Kaldı ki eğer yamayı alıp şu şu şu sebeplerden ben beğenmedim derseniz paranızı geri veririm. Ama belirttiğimiz eksikler dışında (bakın tekrar ediyorum, sitemizde de yazmakta oyunda çevrşlmemiş 1-2 cümle var) öyle sizi rahatsız edecek bir şey bulamazsınız

Kotanın dolmasına çok kalmadı zaten. Konu sahibi ben olmadığım için güncelleyemedşm ama 50 lira civarı kaldı. Muhtemelen diğer episode çıktığında bu yama yayınlanır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bağımsız bir grup musunuz yoksa ekibinizin ismi altında ufak bir ofisiniz mi var?

Tam olarak maddi destek isteme amacını anlamaya çalışıyorum. Yanlış anlaşılmasın, ben de bu işlere girişeceğim hatta Skyrim’in bazı modlarını Türkçeye çevirmişliğim bile var evet fazla emek istiyor, ben sadece sebebini merak ettim. Ufak bir ofis varsa destek sağlanmalı ama herkes kendi bilgisayarında kendi evinde yapıyorsa işler değişebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elbette bir ofisimiz yok. Herkes keni bilgisayarı başında çeviri işi yapıyor.

Ücret talep etmemiz bu işlerin çok fazla zaman alması ve bunları hazırlamak için özel hayatımızdan öenmli bir kısmını bu işler için harcamamız. Zaten çalışmalarımız çoğu bedava olmakta, paralı olanlar site masrafları, çevirmenler için ufak bir harclık vs gibi büyük olmayan rakamlar. Mesela bu oyun için 200 lir kota var. Siteye 9 ay sonra 150 lira para ödemem gerekecek tekrardan, kaldı ki çevimen arkadaşlara da yardımda bulunmam lazım ki işler devam edebilsin.
    Bu arada bu işlere katılmak isterseniz sizi aramızda görmek isterim
  • cidden hala 70 TL Demi ?
  • stmert S kullanıcısına yanıt
    Hayır, 50-60 tl para kaldı. Konu sahibi arkadaş vizelerden dolayı fazla vakit bulamadığı için daha düzenleyemedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Hayır, 50-60 tl para kaldı. Konu sahibi arkadaş vizelerden dolayı fazla vakit bulamadığı için daha düzenleyemedi.
    50-60 TL den nolcak beya yayınlayın
  • Arkadaşlar Türkçe yamayı yayınlasanız güzel olacak artık. Bu kadar kasmaya gerek yok. Emeğinize sağlık ama final sezonun episod 3 bölümü çıkacak siz daha yayınlamadınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djomer05 -- 29 Kasım 2018; 16:45:3 >
  • djomer05 kullanıcısına yanıt
    Daha oyunu devam ettirecek firma yeni belli oldu sen diyosun ki 3. episode gelecek örnek vereceksen en azından sallamasyon örnek verme ister yayınlarlar ister yayınlamazlar ne zorluyosunuz adamları çok istiyosan 10 lira verde hemen oyna
    Arkadaşlar kota doldu, sadece site ile ilgilenen arkadaş ve bu konu ile ilgilenen arkadaş fazla müsait olamadığı için yayınlanamadı. Müsait oldukları zaman sitede yayınlanacaktır. Biraz beklemeniz gerekecek, bunun için de özür diliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • evladı fatihan kullanıcısına yanıt
    @evladı fatihan

Episod 3'ün yapımına başlayalı çok oldu haberlerde adamlar açıklıyor zaten.

• Bu arada cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Kötü söz söylediysek kusura bakmayın. Yalnızca fazla uzadı o kadar.

Yamayı sitede yayınladık. Oradan indirebilirsiiz
  • yamanın indirme linkine ulaşamıyorum yardımcı olur musunuz rica etsem
  • kubilay_0612 K kullanıcısına yanıt
    Buyrun buradan indirebilirsiniz.

http://whynotceviri.com/the-walking-dead-the-final-season-episode-2-turkce-yama/
    sitede bulamadım malesef eklemeyi unutmuşum ve burada daha yeniyim kusuruma bakmayın
  • çok teşekkür ederim.
    İyi eğlenceler
    Bu arada destek amaçlı sitedeki reklamlara tıklarsanız çok sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.