Şimdi Ara

Yayınım hakkında. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kardelen Çiçeği

Herkese merhaba, TR'deki göğüslerini açan, dişi olduğu için izlenen, " ayy slk bu yhaaa " tarzı kızları, ya da çekiliş yapacağım diye gencecik kardeşlerime vaatlerde bulunup 2000 izleyiciden 10 kişiye RP kodu dağıtan kişilerden usanmadınız mı ?

Yayın linkim :http://www.twitch.tv/choosenking

Komikler bence, burada diğerlerine b.k atarak bir yerlere gelmek peşinde değilim. Yayıncılık bu değil ama arkadaşlar.

Güzel playlist, tatlı sohbet, samimi ortam isteyen canı sıkılan herkesi beklerim. Vaat ettiğim tek şey samimiyet.

Gençlerin hayalleriyle oynamam, gerek yok. Ekranda embesil gibi sigara da içmem, çocukları özendirmem ben sadece oyun oynar muhabbetimi yaparım.

Herkesi beklerim saygılar, cidden size saygı duyuyorum.
    İyi kalın

Dostum güzel söylemişsin ama 2000 izleyicinin 10 tanesine RP dağıtıyor derken biraz hatalısın.. İnsanlar isterse sadece milleti çekip para kazanıp yiyebilir ama kendini izleyen insanlarla da bu kazandığı parayı paylaşmak istiyor yani Parası oldukça seyircilere kıyak geçiyor..
    Bende bunlardan birisiyim.. Youtube'tan kazandığım parayı izleyicilere dağıtma peşindeyim.. Elime para geçtiği sürece çekilişlerimi yapıp seyircilerime dağıtacam Karantina Bölgesi isimli Kanalımda.. Hatta daha youtube'tan para kazanmadığım halde çekiliş başlattım..

Sigara içme ya da memesini gösterme konusunda sana katılıyorum sonuna kadar ama çekiliş konusunda malesef haksızsın..
    İyi yayınlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doctor25 -- 5 Eylül 2015; 18:58:16 >

• yayın online
  • YAYIN ONLİNE İZLEYİN ŞU YAYINI ULAN :d
  • kamera deniyorum :D yayin online
  • Kardelen Çiçeği kullanıcısına yanıt
    tutmaz bu yayın
  • yayın online kameralı asdfaaf
  • Iyi yayin tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklerim online !
  • Helal izliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEŞEKKÜRLER arkadaşlar YAYIN ONLİNE !
  • onlıneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • arkadaşlar yayın online
  • İzliyelim hemen.

• Bard almasan iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalan Söylemeyen Adam

Bard almasan iyiydi.

yayınım online :)
  • süper yayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

süper yayın

teşekkürler kardeşim YAYIN ONLINE

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.