Şimdi Ara

Yayincilara tapicak seviyede baglananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Amaçları ne bunun. Bugun biri zedxsmurd vidoesu atmis. Yabancı biri ll stylish daha iyi demis bu fanboylar demedigini birakmamis. Dunya 1.mis o yuzden zedx supermis falan diyorlar. Bu herolari spamlayarak 1.lik olmuyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kelime olarak tanımlayacaksak "inanç" kelimesi tam oturur bence. Neyi savunduğunu dahi bilmeyenlerin bir amaca körü körüne inanması.
  • şimdi sana şöyle söyliyim.hayatını fizik üzerine kurmuş kuantum fiziği araştırmaları yapmış fizik bölümü okumuş bi insan kendisiyle aynı görüşe sahip olan aynı şeyleri yapmış insanla ne konuşur? schrödinger konuşur elon musk konuşur einstein isaac newton konuşur dimi? heh şimdi hayatını LoL üzerine kurmuş insanınında tek derdi stylish mi zedsmurd mü daha iyi onu tartışmak olur. burda genelleme yapmamın sebebi benim denk geldiklerim böyle yani.he bide çoğu anime izler. gerekirse "bi bardak su mu yararlıdır yoksa animeci çocuk mu?" capsini de atabilirim.
  • Forumdan biri değil miydi bu zedxsmurf
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltisLOL

şimdi sana şöyle söyliyim.hayatını fizik üzerine kurmuş kuantum fiziği araştırmaları yapmış fizik bölümü okumuş bi insan kendisiyle aynı görüşe sahip olan aynı şeyleri yapmış insanla ne konuşur? schrödinger konuşur elon musk konuşur einstein isaac newton konuşur dimi? heh şimdi hayatını LoL üzerine kurmuş insanınında tek derdi stylish mi zedsmurd mü daha iyi onu tartışmak olur. burda genelleme yapmamın sebebi benim denk geldiklerim böyle yani.he bide çoğu anime izler. gerekirse "bi bardak su mu yararlıdır yoksa animeci çocuk mu?" capsini de atabilirim.

Animeye neden giydirdinki şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: AltisLOL

şimdi sana şöyle söyliyim.hayatını fizik üzerine kurmuş kuantum fiziği araştırmaları yapmış fizik bölümü okumuş bi insan kendisiyle aynı görüşe sahip olan aynı şeyleri yapmış insanla ne konuşur? schrödinger konuşur elon musk konuşur einstein isaac newton konuşur dimi? heh şimdi hayatını LoL üzerine kurmuş insanınında tek derdi stylish mi zedsmurd mü daha iyi onu tartışmak olur. burda genelleme yapmamın sebebi benim denk geldiklerim böyle yani.he bide çoğu anime izler. gerekirse "bi bardak su mu yararlıdır yoksa animeci çocuk mu?" capsini de atabilirim.

Yayincilara tapicak seviyede baglananlar

• animeye değil de izleyen kitleye giydirmişim hafif.bazı özel sebepler diyelim
  • Daha önce hiç yaşamadım 23 yaşındayım. Ancak tahminen 18 bilemedin 20 yaşından sonra normalleşmeye başlayan sendromdur diye düşünmekteyim. Klasik bir ergenin Justin bieber , selena gomez hayranı olması gibi birşey galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.