Şimdi Ara

YAYIN HAKLARI 5 YIL DAHA DİGİTÜRK TE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler digitürk tekrardan yayın haklarını aldı 5 yıllığına.bundan sonra digitürk paketleriyle ilgili nasıl gelişmeler olabilir,fikirleriniz nelerdir.

• Zam ve fahiş fiyatlara devam edilir .bildiğim tek şey bu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatların Inmeyeceği kesin.

• yalnızca süper lig değil 1. lig de artık digiturkte

• tüm iyi niyetimle müşteri yararına kampanyalar olmasını bekliyorum,umuyorum,düşünmek istiyorum.2 yıldır digitürk ten uzaklaşmış biri olarak beni ancak yararıma bi kampanya olursa çekebilirler.
  • Bütün liglerin bir yerde toplanması adına güzel oldu. Böyle giderse şampiyonlar ligini de alırlar. Sanırım gelecek yıl da Tivibu'da ama ondan sonraki sene bırakmaz. Bein Media Digitürk'ü aldığında belliydi zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkness2tr

yalnızca süper lig değil 1. lig de artık digiturkte

evet hocam d paketini aldı digitürk,bütün platformlar elinde
  • Tivibu vb platformların basit avrupa kupası maçları için spor paketlerine istediği fahiş fiyatları görünce digitürk en iyisi bence..
  • 1. ligi büyük ihtimal trt ye pazarlar yine.Fiyatlar ne olur bilemem.Bakarlar millet tıkır tıkır ödüyo olaya devam ederler.Sanmıyorum ki düşürsünler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 milyon dolar + kdv ihaleye dt dışında Turkcell girmiş sadece demek ki diğer platformlar ya ilgilenmiyor lar yada bu kadar bütçeleri yok

• Geçen sene Digitürk belasından kurtuldum daha da almam. Maçlarda eskisi kadar tat vermez oldu. Ligi bile takip etmiyorum o kadar soğuttu Digitürk futboldan beni.

• scaen S kullanıcısına yanıt
    Tivibu uydu "süper paket" yani ne kadar kanalı var ise hepsi açık ayrıca hd den para falan da almıyor ayda 30tl hatta daha ucuza izleyenler de var neresi fahiş oluyor? ayrıca görüntü kalitesi de dt den çok daha iyi... dt her zaman pahalıdır hep yüksekten fiyat verir pazarlık mantığı ile çalışır aynı paketi bir çok üye farklı farklı fiyatlara izler çok esnek bir fiyat politikası izlerler iş kapatma noktasına getir uğraştırır insanları fax falan iş son reddeye gelince üye gitmesin diye bir çözüm bulur devam edilir veya edilmez... böyle saçma sapan insanı sinir eden bir çalışma mantıkları var ama para var işte adamlar da vuracam kırbacı vuracam kırbacı diyor tam 17 yıl olmuş ve 5 yıl daha düzen böyle olacak malesef yazık...
  • Maç değil Reklam izlemek=Digitürk
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Tivibu uydu "süper paket" yani ne kadar kanalı var ise hepsi açık ayrıca hd den para falan da almıyor ayda 30tl hatta daha ucuza izleyenler de var neresi fahiş oluyor? ayrıca görüntü kalitesi de dt den çok daha iyi... dt her zaman pahalıdır hep yüksekten fiyat verir pazarlık mantığı ile çalışır aynı paketi bir çok üye farklı farklı fiyatlara izler çok esnek bir fiyat politikası izlerler iş kapatma noktasına getir uğraştırır insanları fax falan iş son reddeye gelince üye gitmesin diye bir çözüm bulur devam edilir veya edilmez... böyle saçma sapan insanı sinir eden bir çalışma mantıkları var ama para var işte adamlar da vuracam kırbacı vuracam kırbacı diyor tam 17 yıl olmuş ve 5 yıl daha düzen böyle olacak malesef yazık...

Sadece şampiyonlar ligine 30 lira para istiyo ayda 1 maç ocak ayı hiç maç yok

• ferityilmazz1 F kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum işte süper paket hd süper görüntü kalitesi var dt ye on çeker tüm kanallar açık güzel filmlerde oluyor belgesel kanalları spor kanallar vs vs ne ararsan var ayda 30tl 24 ay taahhüt lü
  • quote:

Ben kullanıyorum işte süper paket hd süper görüntü kalitesi var dt ye on çeker tüm kanallar açık güzel filmlerde oluyor belgesel kanalları spor kanallar vs vs ne ararsan var ayda 30tl 24 ay taahhüt lü

Bana ayda 15 TL süper paket teklif ettiler kabul etmedim. Modül üyelik verseydi kabul edecektim.

• Bein grup iş başında. 500 Milyon dolar + Kdv ne demek ya paraya bak. Sadede Turkcell ve digiturk katılmış. Smartspor ve tivibuspor yok. Adamların bu paraya gücü yetmez.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Eski para ile kaç tirilyon
  • Emin olun diğer platformlar maç ihalesine girseler ve kazansalar maç yayını artı yayını 3 katı fiyata satarlar.
  • quote:

Eski para ile kaç tirilyon

Eskiye takılıp kalma :) Yeni para ile 500 Milyon Dolar + Kdv 2 milyar tl civarı.

2.000.000.000 Türk Lirası.

1-2 yılda Digiturk o parayı çıkarıyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 21 Kasım 2016; 15:00:28 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.