Şimdi Ara

Yaya geçidinde durduğum için aracım yumruklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Cossie (5 mesaj) dr20mouse (2 mesaj) KavgaHatalıSollamadan (2 mesaj) akbey617 (2 mesaj) Funky Boy with A Sad Look (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (7 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Sizce şikayetçi olayım mı? Yaptırım ne olur? Bu görüntüyü halka açık yayınlayabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cossie -- 26 Ocak 2020; 20:25:40 >

|
    |
  • Durmasaydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar rahatladım ki anlatamam. Durmayacaksınız kardeşm yaya geçidinde. İnşallah bir daha ki sefere dayak yersin

• Kameranın markası ne hocam?

• Şikayetçi olma hocam sonra adam başına bela olur(!)

Orada adama ağzını açıp bir şey diyemiyorsun, senin şikayetçi olacağını da düşünmüyorum

• Trafik kurallarını açıp okuyun dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Trafik kurallarını açıp okuyun dedim.
    Hocam karşıdaki kişinin seviyesi belli, daha ne diye beyefendi meyefendi diyorsun sende aynı şekilde cevap ver
  • videoyu izlemeyin bir şey göstermiyor. iyi yapmış eline sağlık

edit: bir saniye. aracını yumruklayan başka bir sürücü mü? yayaya yolverdiğin için mi yumrukladı? youtube video başlığı ile konu başlığı farklı şeyler anlatıyor. youtube başlığında yumruklayan "sürücü"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funky Boy with A Sad Look -- 26 Ocak 2020; 20:4:3 >

• Mini 0906.

• Suç unsuru oluşturacak şeyler dememeye çalıştım.
    |
    |
    GARDIROP FUAT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Eyvallah hocam. Bu arada, herifle lafı uzatmadan çekip gitmekle iyi yapmışsın.

|
    |
    Cossie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yani gayet de yavaş yavaş durdum, görüyorsunuz. Adam kendisi duramıyor. Belki de frenleri tutmuyor, belki aracının muayenesi bile yoktur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cossie

Yani gayet de yavaş yavaş durdum, görüyorsunuz. Adam kendisi duramıyor. Belki de frenleri tutmuyor, belki aracının muayenesi bile yoktur?
    Hukuki olarak haklılığın varsa öncelikle net ortamından videoyu kaldır savcılığa git bir danış sonra dava aç derim.

Bu racon kesen yobazlar binlerce lira tazminat ödedikten sonra anca akılları başlarına gelir.Ehliyet böyle sakız gibi herkese verilirse yaya geçidinde çok ölen insan olur.
  • Olum Hani Video

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi olay ne tam olarak yaya geçidine mi park yaptınız yoksa yaya geçidinden yaya geçerken yolda mı durdunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Şimdi olay ne tam olarak yaya geçidine mi park yaptınız yoksa yaya geçidinden yaya geçerken yolda mı durdunuz
    Yaya geçidinden yürüyerek geçerken yolun tam ortasında duruyor, ona sinirlenen bir şoför de, bu arkadaşın adresine gidip aracını bulup yumrukluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Yaya geçidinden yürüyerek geçerken yolun tam ortasında duruyor, ona sinirlenen bir şoför de, bu arkadaşın adresine gidip aracını bulup yumrukluyor

Alıntıları Göster
    Yaya geçidinde durduğum için aracım yumruklandı

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.