Şimdi Ara

Yavuz Temizer: ''Allah da Ülkücüler de beni affetsin'' diyerek İP'den istifa etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Neden eehhh peki HDP ye mi atmaya karar verdin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemal abi zaten ortada metin yok dedi yanılmıyorsam.. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babus0606 -- 20 Kasım 2020; 6:57:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vanished Man

İyi parti yazamayan ip diyen birinin hangi partili olduğu ortada. Bunun gibiler akpyi eleştiremez hep başka partiler kötüdür.

gün boyu forumda akepe eleştiriliyor zaten :))))

fakat muhalefetin yeterince eleştirildiğini hiç görmedim :))))

bırak birazda muhalefetin eleştirildiği konuları görsün millet :))))

bu forumu cidden çok seviyorum :)))))

hatta seni de sevgili dostum <3<3<3<3<3<3 :)))))

çeşitlilik iyidir :)))) siz akapeyi ben cehepe hedepe iyipe ve sepe'yi :))))

lenovo laptop ve logitech mouse ile :)))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP'nin gidisi ortadadir. Normal sartlarda olacak olan, AKP'nin bir sonraki secimde gitmesidir.

E AKP gidecek de, yerine CHP mi gelecek ? Tabii ki hayir. Ataturk'u CHP'nin basina koysan, oy vermeyecek bir kesim varken, CHP'nin iktidar olmasi zor.

Sagdaki oylari da toplamak icin birisi lazim.

MHP ve Bahceliye stepne diyen IP, post-AKP doneminde stepnelige oynuyor, bunu gormemek icin aptal olmak lazim.

Birileri "bu kisiler kurullara giremeyince akillari baslarina geldi" demis. Bu kisilerin kurullara girememesin sebebi zaten partinin soft-HDP'ye donusmesi. Tabii ki de kurullardan tasfiye olduklarinda, partinin ne hale geldigini aciklamalari normal.

Su an herkes enteresan bir sekilde Kurt oylarina abaniyor.

140journos'un HDP guzellemesi,

Aksener'in gecmiste yaptigi, "aponun heykelini dikecez heykelini" diyen tiple "bir cay icerim" demesi,

Arinc'in yeni yaptigi kurt guzellemeleri be bunun gostergesi.

Buna mukabil, yine normal sartlarda aday gosterilmesi gayet yerinde olacak Yavas'in yerine, Imamoglu-Kaftancioglu ikilisi bir sekilde aday ikilisi olarak cikarilacaktir bu saatten sonra.

80milyonluk ulkede resmi rakamlara gore nufusu 15milyon civari olan bir topluma, 65milyonun boyun egmesi boyle bir sey olsa gerek.

Ya rakamlar yanlis, ya da baska bir sey var.

Konuya tekrar donecek olursak, IP icinde istifalar devam edecek. Aksener'in de isine geliyor. AKP'deki ayrilmalardan sonra dagilan sag kanadi, kim olduklarina bakmadan IP'e dogru cekme gayreti var. FETOcu ol, PKK'li ol, ne olursa ol gel diyen bir kafa yapisi isliyor su an. AKP'nin de yaptigi abuk subuk FETO mucadelesiyle de kimin FETOcu, kimin olmadigi belli degil artik. Dolayisiyla devlet tecrubesi edinmis ex-FETOculere de talip var. Turkcu ve orjinal tayfanin da gidecegi parti kalmadi. Dogal olarak siyasette de tasfiye olacaklar.

DEVA bile eski AKP'lileri, sagdan soldan gelen esski partilileri giriste ayiklar, sorgulama yaparken, ex-FETOcu tiplerin IP'e dolmasi normal sartlarda izah edilebilir bir sey degil, takdir secmene kalmis.

• İYİ Parti'ye oy vermiş biri olarak ülkücülerin partiden temizlenmesine seviniyorum. Partiyi daha merkez, liberal bir çizgiye çekebilirler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 20 Kasım 2020; 19:52:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.