Şimdi Ara

Yavru Kedilerin Üstüne Oturup İşkence Yapan Sadistler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 23
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ellie_Williams (7 mesaj) Mekatroniks (4 mesaj) Simsek McQueen (3 mesaj) Sayko RGB (2 mesaj) caga_89 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (7 mesaj) Uygulama (19 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yavru Kedilerin Üstüne Oturup İşkence Yapan Sadistler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2377 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    "Hassas bünyelerin izlemesini tavsiye etmiyorum"

Videoyu paylaşan kişi olay Türkiye'de yaşandı demiş ama yine de resmi bir kanıt yok.

https://twitter.com/SonerBal19/status/1301128434878500864?s=19

Ekşi sözlükte gördüm, ben de burada paylaşıyorum, bunu yapan insan evlatlarını sosyal medya mecralarında olabildiğince ifşalayıp aynı haltı aynen kendilerine uygulamak lazım. Öne çıkartalım ve bu rezilliği Ana haber bültenlerine kadar taşımaya çalışalım, bu işkenceyi yapanlar CEZASIZ KALMAMALIDIR, Yerleri nerede olursa olsun, yaptıklarının bedelini ödemeleri gerekir.

Yavru bir kedi sahibi olarak şu görüntüler ayrıca kanıma dokundu, küfür etmemek için kendimi zor tuttuğum bu mahlukatların derhal bulunmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 3 Eylül 2020; 2:40:31 >

• Yerleri tespit edilip paylaşıldığı anda hayatlarının karartılması gerekiyor . Bırakın insan içine çıkmayı ömür bir odada sadece yemek ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanarak arada öldürmeden işkence edilerek yaşamalarının sağlanması gerekiyor . İnşallah yaptıklarını misliyle çekerler .
    Türkiye değil yabancı ülkede yaşandığını düşünüyorum .

2 tane kızgın pitbulla aynı odaya kapatacan bunları sosyal medyada küfür edenleri bulacağınıza bu namussuz şeytanları bulun

• Binbaşı
    1130 Mesaj
    Yerleri tespit edilip paylaşıldığı anda hayatlarının karartılması gerekiyor . Bırakın insan içine çıkmayı ömür bir odada sadece yemek ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanarak arada öldürmeden işkence edilerek yaşamalarının sağlanması gerekiyor . İnşallah yaptıklarını misliyle çekerler .
    Türkiye değil yabancı ülkede yaşandığını düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 3 Eylül 2020; 0:46:6 >
  • Çavuş
    58 Mesaj

2 tane kızgın pitbulla aynı odaya kapatacan bunları sosyal medyada küfür edenleri bulacağınıza bu namussuz şeytanları bulun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bana bişey yazmışsınız ama silmişsiniz sonra . Gerçekten türkiyeden mi bu video ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Ellie_Williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Emin değilim hocam, o yüzden sildim. Konuyu da düzenleyip durumu belirttim zaten.

|
    |
    Mekatroniks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1130 Mesaj

Anladım tamamdır . Bilgi güncellemesi için teşekkürler

|
    |
    Ellie_Williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2377 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

|
    |
  • Yüzbaşı
    567 Mesaj
    [29 Kasım 2020 17:34:16 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

insanlar nasıl bu kadar vahşileşiyo anlam veremiyorum,bunu niye yaparsın nasıl bi zevk alabilirsin ki

|
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arcade Gamer

Kediye, köpeğe tecavüz edilen ülkede bu vahşetide yaparlar. Şaşırmam.

Deepweb videolarında da tavşanları oturarak eziyorlardı.

İzlesem etkilenmem fakat izlemek istemiyorum bu rezaleti.

|
    |
    Devletlerin sırf hayvan hakları adına çalışan özel ekipleri olması ve video da görünen gibi ruh hastalarına aynısını itinayla yapacak işi gücü bunlarla uğraşmak olacak özel birliklerin kurulması lazım.

Dokunduğu yeri yakan insan için koruma timleri varsa, masum, dilsiz ve güçsüz hayvanlar için de koruma timlerinin oluşturulması gerekiyor, bu benim kişisel düşüncem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 3 Eylül 2020; 12:28:38 >
    |
    |
  • Teğmen
    139 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Arcade Gamer

Biraz siyasetvari olacak ama ülkeye idam gelse yeridir. Oda olmayacak ya. Tecavüzcünün, hapçnın, hırsızın salıverildiği ülkede bu kedileri düşünmezler bile.

Videoya baktım rezalet bir olay. Sessiz izledim bu gün keyfim kaçtı iyice içine etmiyim diye.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    3547 Mesaj

Bu 2 kadını mahzene kapatacaksın... Öyle bir işkence ediceksin ki ölmek için yalvaracaklar ki gözümü kırpmadan yaparım kahpeler böylelerini yakacaksın yavaş yavaş

|
    |
    Videodaki gaddarlık yabancı bir ülkede oluyor sanırım. Bu iki vicdansız kaşara gerekli yaptırımlar uygulanmalı.

|
    |
    Offff offfff dili, dini, ırkı yok bu işin, bu insanlık yoldan çıkmış. Eskiden de oluyordu bunlar ama bugünkü gibi teknoloji yok idi, şimdi her şeyi görünce insan daha bir nefret ediyor kendinden bunlarla aynı cinsiyete sahip olduğum için diye.

Millet olarak içeri atrılanlara seve seve bakacağız derim yeter ki bunlar dışarıda gezmesinler en azından suç oranı azalır. En az 20 milyon insana bakılabilecek hapishane yapılması şart oldu artık ülke de. Neymiş AB üyeliği imiş neymiş suç oranı ne kadar çok olursa standartları karsilayamadigimiz için AB ye alınmama durumu oluşuyormuz varsın oluşsun en çok suçluyu içeri atan ülke olalım isterse hem nüfus azalır hem de kötülerin içeride olduğunu bildiğim için kafamız rahat olur. Bak bakalım o zaman kediye köpeğe insana yaklaşabiliyor mu kötüler.

|
    |

Zihniyetini değiştiremeyen bu ülkeyi değiştiremez. Ve ne çekiyorsa bu düşünceler yüzünden çekiyor bu ülke.
  • Teğmen
    201 Mesaj
    İyi, aklı başında insanlar insan hayatına sırf insan olduğu için değer verdikçe, kötüler meydan bulmaya başlıyor.
    Hümanizm, insana saygı, adalet, hukuk dedikçe arsızlar çoğalıyor.

|
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Cehennemlik oçlar

|
    |
  • Er
    3 Mesaj

Yabancı bir ülkede mi yaşıyorlar bilemem ancak Türk olduklarını düşünüyorum çünkü 15. saniyede "+kim arıyor? -nilgün arıyor." gibi bir diyalog geçiyor arada.

|
    |
Radyo Dinle
Masal Oku
Web Tasarım
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.