Şimdi Ara

Yavru Kedilerin Üstüne Oturup İşkence Yapan Sadistler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Hassas bünyelerin izlemesini tavsiye etmiyorum"

Videoyu paylaşan kişi olay Türkiye'de yaşandı demiş ama yine de resmi bir kanıt yok.

https://twitter.com/SonerBal19/status/1301128434878500864?s=19

Ekşi sözlükte gördüm, ben de burada paylaşıyorum, bunu yapan insan evlatlarını sosyal medya mecralarında olabildiğince ifşalayıp aynı haltı aynen kendilerine uygulamak lazım. Öne çıkartalım ve bu rezilliği Ana haber bültenlerine kadar taşımaya çalışalım, bu işkenceyi yapanlar CEZASIZ KALMAMALIDIR, Yerleri nerede olursa olsun, yaptıklarının bedelini ödemeleri gerekir.

Yavru bir kedi sahibi olarak şu görüntüler ayrıca kanıma dokundu, küfür etmemek için kendimi zor tuttuğum bu mahlukatların derhal bulunmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 3 Eylül 2020; 2:40:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yerleri tespit edilip paylaşıldığı anda hayatlarının karartılması gerekiyor . Bırakın insan içine çıkmayı ömür bir odada sadece yemek ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanarak arada öldürmeden işkence edilerek yaşamalarının sağlanması gerekiyor . İnşallah yaptıklarını misliyle çekerler .
    Türkiye değil yabancı ülkede yaşandığını düşünüyorum .
  • Yerleri tespit edilip paylaşıldığı anda hayatlarının karartılması gerekiyor . Bırakın insan içine çıkmayı ömür bir odada sadece yemek ve tuvalet ihtiyaçlarının karşılanarak arada öldürmeden işkence edilerek yaşamalarının sağlanması gerekiyor . İnşallah yaptıklarını misliyle çekerler .
    Türkiye değil yabancı ülkede yaşandığını düşünüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mekatroniks -- 3 Eylül 2020; 0:46:6 >
  • 2 tane kızgın pitbulla aynı odaya kapatacan bunları sosyal medyada küfür edenleri bulacağınıza bu namussuz şeytanları bulun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bişey yazmışsınız ama silmişsiniz sonra . Gerçekten türkiyeden mi bu video ?

• Mekatroniks kullanıcısına yanıt
    Emin değilim hocam, o yüzden sildim. Konuyu da düzenleyip durumu belirttim zaten.

• Anladım tamamdır . Bilgi güncellemesi için teşekkürler

• insanlar nasıl bu kadar vahşileşiyo anlam veremiyorum,bunu niye yaparsın nasıl bi zevk alabilirsin ki

• Kediye, köpeğe tecavüz edilen ülkede bu vahşetide yaparlar. Şaşırmam.

Deepweb videolarında da tavşanları oturarak eziyorlardı.

İzlesem etkilenmem fakat izlemek istemiyorum bu rezaleti.

• Devletlerin sırf hayvan hakları adına çalışan özel ekipleri olması ve video da görünen gibi ruh hastalarına aynısını itinayla yapacak işi gücü bunlarla uğraşmak olacak özel birliklerin kurulması lazım.

Dokunduğu yeri yakan insan için koruma timleri varsa, masum, dilsiz ve güçsüz hayvanlar için de koruma timlerinin oluşturulması gerekiyor, bu benim kişisel düşüncem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 3 Eylül 2020; 12:28:38 >
  • Biraz siyasetvari olacak ama ülkeye idam gelse yeridir. Oda olmayacak ya. Tecavüzcünün, hapçnın, hırsızın salıverildiği ülkede bu kedileri düşünmezler bile.

Videoya baktım rezalet bir olay. Sessiz izledim bu gün keyfim kaçtı iyice içine etmiyim diye.

• Şu olayı erkekler yapsa yer yerinden oynadı. Baş aktör kadın olunca %90 kafayı kuma gömmüş.

• Bu 2 kadını mahzene kapatacaksın... Öyle bir işkence ediceksin ki ölmek için yalvaracaklar ki gözümü kırpmadan yaparım kahpeler böylelerini yakacaksın yavaş yavaş

• Videodaki gaddarlık yabancı bir ülkede oluyor sanırım. Bu iki vicdansız kaşara gerekli yaptırımlar uygulanmalı.

• Offff offfff dili, dini, ırkı yok bu işin, bu insanlık yoldan çıkmış. Eskiden de oluyordu bunlar ama bugünkü gibi teknoloji yok idi, şimdi her şeyi görünce insan daha bir nefret ediyor kendinden bunlarla aynı cinsiyete sahip olduğum için diye.

Millet olarak içeri atrılanlara seve seve bakacağız derim yeter ki bunlar dışarıda gezmesinler en azından suç oranı azalır. En az 20 milyon insana bakılabilecek hapishane yapılması şart oldu artık ülke de. Neymiş AB üyeliği imiş neymiş suç oranı ne kadar çok olursa standartları karsilayamadigimiz için AB ye alınmama durumu oluşuyormuz varsın oluşsun en çok suçluyu içeri atan ülke olalım isterse hem nüfus azalır hem de kötülerin içeride olduğunu bildiğim için kafamız rahat olur. Bak bakalım o zaman kediye köpeğe insana yaklaşabiliyor mu kötüler.

• İyi, aklı başında insanlar insan hayatına sırf insan olduğu için değer verdikçe, kötüler meydan bulmaya başlıyor.
    Hümanizm, insana saygı, adalet, hukuk dedikçe arsızlar çoğalıyor.

• Cehennemlik oçlar

Yabancı bir ülkede mi yaşıyorlar bilemem ancak Türk olduklarını düşünüyorum çünkü 15. saniyede "+kim arıyor? -nilgün arıyor." gibi bir diyalog geçiyor arada.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.