Şimdi Ara

Yavru kediler beslenmesi hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir hafta önce evin küçük bahçesinde yavru kedi seslerine bakmak için çıktığımda annesi ölü 3 kedi buldum şimdi yavruların kaç haftalık olduğunu bilmiyorum fakat hazır yavrular için konserve mama aldım çok severek yiyorlar ve baya bir canlandılar şimdi bu kediler sonuçta sokak kedisi olduğu için kendime alıştırmak istemiyorum fakat tecrübeli olanlar için sorum bu hayvanları dışarı bırakırsam diğer kedilerden zarar görür mü vede kaç haftalık olduklarında bırakmam lazım ?

• Kesinlikle zarar görürler keske hic almasaydin onlara iyilik yerine zarar getirir sana alismalari.Kac gun oldu kedileri alali bilmiyorum ama birakma yada yuva ara birakirsan kesin ölürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta demissin.1 haftada o yavrucaklar sana fena alismislardir...Birakirsan seni ararlar ve hazira alistiklari icin ac kalirlar.Yas mamayi haftada 2 kez diger gunler sütle yavru kuru kedi mamasini karistirip oda sicakliginda verebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zarbo257

1 hafta demissin.1 haftada o yavrucaklar sana fena alismislardir...Birakirsan seni ararlar ve hazira alistiklari icin ac kalirlar.Yas mamayi haftada 2 kez diger gunler sütle yavru kuru kedi mamasini karistirip oda sicakliginda verebilirsin.

evde 10 aylık bebek var o bile alışamadı bana :) bugun gösterdim hayvanlardan anlayan birine kediler yaklaşık 40 günlük filan dedi zaten insan gördümü kaçıyorlar 20 gün daha bakıp salacağım artı daha önemli ve zor olanı bu süreçte diğer kedilerden korumam artı sokak kedisi olduğundan isteyen çıkmadı bakalım hayırlısı
  • O kadar sürecede alısamaması imkansiz gibi birsey anlamadim nasil is..Ben 1 hafta önce sokaktan kimsesiz 2 aylik kör bir yavru sahiplendim buldugum da ölmek üzereydi şimdi oyunlar oynuyoruz yanima gelip yariyor kokumdan buluyor ben de geri birakiyorum ezerim felan:))Gözler iltihapliydi buldugum da,vete goturdum GENTA damla verdi kullandim iltihap gecti gözler acildi ama göz bebekleri yok hayvanin gözleri yana dogru ve saydam bir gorunumu var..Ama herseyini buluyor yeme kabi olsun tuvaleti olsun yatagi olsun gidip buluyor bir oda icinde olsun yeter ki..Yani sokak kedisi diye hayvan sahiplenmeyeni anlamiyorum.İnsanlara Irkçılık yapiyorlar bari hayvanlara yapmasinlar.Bakabiliyorsan sahiplen derim ama tabi senin biliceğin iş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.