Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YAVRU KEDİ NASIL BESLEMEM LAZIM ACİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> YAVRU KEDİ NASIL BESLEMEM LAZIM ACİL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1586 Mesaj
    annesi ölmüş sanırım ama bu daha yavru, dün geceden beri bizde ama hiç bir şey yediremedik şırıngayla süt ve bebek maması vermeyi denedil ağzına ama yemiyor aspire ediyor, eldivenin içine süt doldurduk ucundan delip içirmeyi denedik yine içmedi , zorla da içiremiyoruz bir yeriin kırarız diye zorlamak istemiyoruz ama sabahtan beri titriyor ne yapmamız lazım hiç tuvaletini de yapmadı sanırım

|
    |
    |
    |
    Kediler icin yapilmis toz sutlerden alip suyla karistirip vereceksin kendi biberonlari var. Eger icmiyorsa kedinin boynundan tutup kafasini geri cekip agzina siringayla yavas yavas vereceksin sakin hizli verme bogarsin kediyi ayrica bu yontem acimasiz degil anneleri de kedileri oyle tasiyor kedinin cani yakmazsin. Ayrica kedi sicakta tutun ve gunde iki kere pamukla bosaltim organini oksayin kendi baslarina tuvaletlerini yapamzlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. 3D Waffle -- 4 Temmuz 2016; 17:44:20 >

Shadows Of The Past Visions Of Tomorrow

• Yüzbaşı
    559 Mesaj
    Yıkamayın. Sıcak tutun. Genitaline-poposuna parmağınızla hafifçe vurun sıvazlayın. Ne kadar küçük belirtmemişsiniz. Çok küçükse kakası sıvımsı gelebilir. Sarı. Kabız olmamasına dikkat edin. Mama olarak da milupa yenidoğan gıdası alın. Belirtilene uygun sulandırın ılık suyla. İçirin. Ağzına soksanız yeter ama biberon almanız daha iyi olur çünkü emmek isteyecek. Sırt üstü yedirmesenize öneririm boğulma tehlikesi olabilir. Uzun zaman sizinle kalacak yeni bir arkadaşınız oldu hayırlı olsun
    Not: üzerinize kaka çiş yapabilir. Sürekli kıyafet değiştirmeye hazır olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

peçeteye süt damlattım o ıslak peçeteyi yaladı biraz ve bir kaba da sütle suyu karıştırdım süt yoğunluklu olarak biraz da ıslak ekmek var içinde onu da yaladı hafiften uyumaya daldı şimdi, titremesi de geçti
    |
    |
    Bahsedilenler: Mr. 3D Waffle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör HasanNm

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

peçeteye süt damlattım o ıslak peçeteyi yaladı biraz ve bir kaba da sütle suyu karıştırdım süt yoğunluklu olarak biraz da ıslak ekmek var içinde onu da yaladı hafiften uyumaya daldı şimdi, titremesi de geçti

Hocam lutfen inek sutu vermeyin kediye. Dedigim gibi toz sutler var kediler icin ozel olarak yapilmis eger alamiyorsaniz keci sutu de olur. Ekmek vs yiyemez o yasta en fazla 4-5 haftalik o kedi.
    Edit 5 haftalik degildir. 3-4 haftalik kedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. 3D Waffle -- 4 Temmuz 2016; 18:56:43 >

• Yarbay
    3317 Mesaj
    ölür o senin ellerinde

git bilen bir veterinerden yardım al ya da pet shoptan
    |
    |

şuan keçi veya toz süt bulmamın imkanı yok abim çalışıyor yengem çalışıyor ben de çevreyi çok bilmiyorum mecbur evde olan sütü verdim ama az önceye kadar hep ciyaklıyordu uyanıkken, az az sütü emdikten sonra sesi çıkmıyor şimdi
    |
    |
    Mr. 3D Waffle kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tuvaletini yaptırdınız mı?

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

şuan keçi veya toz süt bulmamın imkanı yok abim çalışıyor yengem çalışıyor ben de çevreyi çok bilmiyorum mecbur evde olan sütü verdim ama az önceye kadar hep ciyaklıyordu uyanıkken, az az sütü emdikten sonra sesi çıkmıyor şimdi

O zaman hocam sutu su ile karistirip verin ve bir an once dediklerimi temin edin. Yoksa kedi olecek cok ciddi bir durum seninkisi suanda o yasta bir kedi yavrusunu beslemek cok cok zordur. Besledim ondan biliyorum.

|
    |

• Binbaşı
    1586 Mesaj

sulandırıp koydum önüne zaten sütü ama dünden beri bir şey yemedi tuvaleti de o yüzden yapmamıştır diye düşündük yoksa masaj yaptım bağırsak bölgesine

@mr yarın belki temin edebilirim onları zaten bugünde sulandırdım, bu geceyi atlatsın da bi niyazi abi gerisi kolay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cübbeli gandalf -- 4 Temmuz 2016; 19:07:57 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Mr. 3D Waffle , adnan mersedes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Geceyi leğenin içinde geçirmesin.
    Mümkünse leğenin içine battaniye koyun.

|
    |

|
    |
    Normal süt vermeyin öldürürsünüz. Bir veterinere götürün o ne yapılması gerektiğini daha iyi anlatır.

|
    |
    veterinere götürün adam gibi tavsiye alın imkanlarınız dahilinde çünkü çok küçük allah korusun ölebilir lütfen dikkat edin bende küçükken kedi çalmıştım annesinin yanında 5 senedir bizle şu an hayvan gibi oldu o zaman 13 yaşındaydım düşünememiştim belki de daha iyi oldu dışarda ölebilir veya düzgün beslenemeyebilirdi
    |
    |
    |
    |

|
    |
    01000010 01110101 01101110 01110101 00100000 01100011 01100101 01110110 01101001 01110010 01100101 01100011 01100101 01101011 00100000 01101011 01100001 01100100 01100001 01110010 00100000 01101001 01110011 01110011 01101001 01111010 00100000 01101101 01101001 01110011 01101001 01101110
  • Yüzbaşı
    559 Mesaj
    İlla keçi inek gerek yok. Kipa Migros A101 bim her yerde var Aptamil Yeni doğan tozu.

2 kedi büyüttüm ben bununla max 5 haftalık 2 kedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HasanNm -- 4 Temmuz 2016; 19:37:32 >
    |
    |
    |
    |
    Sütün yarısına su karıştır, öyle ver.

|
    |
Reklamlar
son dakika
SEO
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.