Şimdi Ara

Yavaş yılmadı ihaleye çıkıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
11.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hahaha hocam bende blok nedenlerini göstermek isterdim ama bunları adam yerine koyarlar cezayı ben yerim djasdjasj
  • Redeemertr kullanıcısına yanıt
    mansur geldiğinden beri ne yapmış yaptıkları her icraat önceki başkana ait yahu yolllar kırık dökük asfaltı bırak yama yapılmıyor
  • adam ta kızılırmağın suyunu getirdi. sizinki yollara heykel dikip duruyor bakınız b.b binasına
  • quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

mansur geldiğinden beri ne yapmış yaptıkları her icraat önceki başkana ait yahu yolllar kırık dökük asfaltı bırak yama yapılmıyor
    ne kuyruk acısıymış be

bundan sonra imamoğlu ve mansur var, bir dahaki seçime daha çok şehir kaybedince, dolarları yakan ama nasıl oluyorsa %60 dolarda kalan nevşehirle aksarayla kendi kendinize takılırsınız

fatih tezcana söyle yargılacak kaçışı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Tam olarak bunun mantığı nedir?

Alıntıları Göster
    Siz sanattan ne anlarsınız?

Hayırlı oruçlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

adam ta kızılırmağın suyunu getirdi. sizinki yollara heykel dikip duruyor bakınız b.b binasına
    Bunlarda heykel hastalığı var hocam

Selam ve dua ile

• Elk.de kullanıcısına yanıt
    Neler yaptığını halka açık yayınlardan dinleyebilirsin. Tabi sen anlayabilir misin orası meçhul

Akıl ve Zeka ile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl bombaya gel. gökçek 2007 yılında boruların değişimi için borçlanma yetkisi almış. 2007! fakat paraları boruların değişimi yerine başka yere aktarmışlar. şimdi yavaş, gökçek hakkında soruşturma başlatıyormuş. olay yine akp'ye patladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF22259B6 -- 14 Mayıs 2020; 15:7:43 >
  • quote:

adam ta kızılırmağın suyunu getirdi. sizinki yollara heykel dikip duruyor bakınız b.b binasına
    o kızılırmak suyu kanser yapıyor,anladın mı. sen o suyu 3 ay iç 4. ayı çıkaramazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çirkinlik Ne Kadar Kolay

Ülkeye vampir gibi yapıştılar, vatandaşın kanını emiyorlar. Bütün gençler umutsuz. Akp’li olan herkes beni engellerse sevinirim arkadaşlar, tartışmak istemiyorum.
    en çok çocuklara ve gençlere acıyorum gelecekleri bitti,ama bu durumu değiştirecek kişilerde onlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emrah_d

Bunlar reklam kokan hareketler.

M.Y geçen sene bu konuyu meclise getirmeden çözeceğiz tarzı söylemi vardı. Ama bu sözünü de tutmadı.
    Ayrıca belediye hani kar ediyordu kendi imkanları ile borçlanmadan yapacaktı demekki bu da balondu patladı.
    360 milyon kredi reddi de iyi araştırılmalıdır. Murat Ilkanın konuşmaları olayı açıklamaktadır. Malzeme maliyetine onay verilirken işçilik aski tarafından yapılması istenmiştir.
    Peki bu reklamsa meclisin su borularini degistirmek icin olan onergeyi red etmesi nedir? Onu da yorumlamak ister misinz? Bu borularin yillarca yenilenmemesi onun yerine envai cesit sacmaliga para harcanmasi gibi. Partizanligi anliyorum ama koru korune elestiri de sacma. Ayrica reklam yapmak kotu bir sey de degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Belediye devlet desteği olmadan,arızalı bir su şebekesini değişteremiyorsa,bu işi yapamıyor demektir

Her ay abonelerden para alıyorlar,bu paralar ile bu işi yürütmeli.

Yakında İstanbul gibi ankaradanda su kesintisi haberleri gelecek gibi gözüküyor

Selam ve dua ile

Alıntıları Göster
    Yemin ediyorum kafan pırıl pırıl

Devlet halk desteği ibanlar olmadan corona sürecinde millete maddi yardım dahi edemedi ne zırvarliyosun anlamiyorumki

Belediye devletten destek almıyacakmış ahahhshs

• quote:

Orijinalden alıntı: xtr3ams

Bir çok şehir asbestli borudan su içiyor diye, biz de mi içelim? sizdeki kafa pırıl pırılmış güle güle kullanın kardeşim. Ama hobi olarak evde kullanın etrafa yansıtmadan

Bir de sanki her konuda nasıl iktidarı savunduğunu bilmiyoruz, gelip mansuru severim demişsin
    asbest'in ne kadar zararlı bir madde olduğunun canlı bir örneği
  • quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

en çok çocuklara ve gençlere acıyorum gelecekleri bitti,ama bu durumu değiştirecek kişilerde onlar.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle öyle hocam. Dahili bileşenler bölümünde görüyorum, insanlar 200 $’lık ürünlere 2000 lira veriyor, alt tarafı bir PC toplayacaklar, kursaklarında kalıyor. Yaşlı kesim teknoloji kullanmıyor, ekserisi zaten câhil. Neyse ki umut onlarda, gerekeni yapacaklardır.

• Borular paslı değil, Melih Gökçek borulara eskitme yaptırarak rustik bir görüntü sağlamış, yer altında yaşayan vatandaşlarımızın göz zevkine uygun şekilde tasarlanmıştır.
    Mimar arkadaşlar beni anlayacaktır.

İsteyen mimar Kadir Topbaş a sorsun ya da sormasın banane.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elk.de

Belediye devlet desteği olmadan,arızalı bir su şebekesini değişteremiyorsa,bu işi yapamıyor demektir

Her ay abonelerden para alıyorlar,bu paralar ile bu işi yürütmeli.

Yakında İstanbul gibi ankaradanda su kesintisi haberleri gelecek gibi gözüküyor

Selam ve dua ile

Alıntıları Göster
    onceki baskan milletin parasini dinazora yatirip butceyi hayvani borcla biraktiginfan olabilir mi? ejder meyveli smootie ile

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    Bakın benim yaptığım partizanlık değil. Sizin yaptığınız eksik bilgilenme.
    Birincisi esasen alt yapı çalışması meclisin değil belediyenin işidir. Neden meclise taşındı bakmak gerek.
    İkincisi M.Y ben her şekilde bu çalışmayı yapacağım değip yapamamasını ve neden meclise taşındığına bakmak gerek.
    Üçüncüsü meclis yapılmasın demiyor malzeme maliyeti kredilendirilip işçilik ASKİ tarafından yapılsın deniyor. Bu da belediyenin işine gelmeyip RED dediler deniyor.
  • farkında mısınız,bu troller artık "AMA OYLARI ÇALDILAARR" diyemiyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 14 Mayıs 2020; 17:26:21 >
  • Aktroller bir kaç ay önceye Kadar Taktiksel olarak İmamoğlu vs yavaş başlıkları ve yorumları atarak , İmamoğlunun oy potansiyelini düşürmeye çalışıyorlardı. Başarılı oldular mı? oldular!

Ancak unuttukları bir şey vardı oda Mansur yavaş Hem AKP nin yanlış saldırı politikası hemde Mansur yavaş ın başarılı çalışmaları adamı her kesimden oy alır potansiyeline getirdi. Sonuç olarak oy oranını inanılmaz arttırdı.

şimdi şuradaki trollere bakıyorsun Mansur yavaşa sallıyorlar. her hafta ORC gibi yandaş firmalar anket sonuçları yayınlıyor. Bu saldırıların artışına bakarsak erken seçimin gümbür gümbür geldiğini görüyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.