Şimdi Ara

Yavaş bilgisayar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
82
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4 Mesaj
    Merhabalar. Bilgisayarımın markası asus modeli x407m. Windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarım çok yeni olduğu halde aşırı yavaş ve sürekli donuyor. En küçük işlemleri bile yapması çok zaman alıyor, bilgisayardan hiç verim alamıyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum,şimdiden teşekkürler.

|
    |

Ubuntu is an ancient african word, meaning 'I can't configure Debian.
  • Er
    4 Mesaj

intel. bilgisayar işlerinden pek anlamıyorum bu arada,onu da ekleyeyim..
    |
    |
    gen2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Snappy driver installer adında bir programcık var bilgisayar sürücülerini güncellemek amacıyla kullanılıyor kurunuz ve sürücülerinizi update ediniz bununla çözülmediği takdirde format atmak da bir tercih olabilir.

• Er
    4 Mesaj

çok teşekkürler, deneyeceğim
    |
    |
    gen2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Programı çalıştırdığınızda size indexleri indirmek istediğini söyler kabul ederek indeksleri indirirseniz direk orta kısımda kurulabilecek sürücülerin listesi çıkar ancak dikkat edin bir komponente 2 farklı tarihli sürücü indirmeyin burdan nasıl açıklayacağımı bilmiyorum aslında programı türkçeleştirme seçeneği olması lazım uyguladınızmı.
    |
    |

• Binbaşı
    1028 Mesaj

Bu resimde görüldüğü gibi Realtek PCI-E card reader için 2 tane sürücü mevcut bu sürücülerden üsttekini işaretliyosun güncel sürücü kurulabilir yazanlar eksik sürücülerindir onların hepsini indirip kurman gerekli.

|
    |
    elifbtu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
    5413 Mesaj
    hocam boştayken işlemci kullanımına bakın. eğer çok yüksekse kullanan uygulamayı bulun ve silin.

söylediğiniz modele göre işlemciniz celeron veya pentium görünüyor. ikisi de giriş seviyesi işlemci. bir de hard disk olan modelse kasmaların normal olduğunu varsayabiliriz.
    |
    |
    Amd Fx X6 6100 3.30 GHz @ 4.7 GHz 1.54v || Cooler Master Hyper T4 120MM Fan w/ Noctua NT-H1 || ASUS M5A97 Evo 2400MHZ Anakart || EVGA GTX1060 SSC 6GB GDDR5 Ekran Kartı || G.Skill RipjawsX 4x4 DDR3 1600Mhz || 2x1 TB Seagate Barracuda 7200RPM || OCZ Agility 3 120 GB
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,287
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.