Şimdi Ara

Yav yemin ediyorum çok loosersınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burdaki konuları okuyunca size o kadar acıyorum ki.Olum siz deli misiniz lan? Niye kendinizi bu kadar eziyorsunuz anlamıyorum.Yok tipim canavar gibi yok dünyanın en aptal insanıyım.Ne kadar hasta insanlarsınız ya.Buradaki konuları okuyunca benimde psikolojim bozuluyor.Bir tane akli dengesi yerinde olan yok mu bu forumda?

• İmzanız kural dışıdır! ||Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenasi Bey -- 15 Temmuz 2018; 22:47:34 >
  • Şimdi bu yazılanları taratacak olursak ve hepsini belli bir sınıfa ayırdığımızda göreceğiz ki tüm bu yazılanlar aslında yazılanların bir kopyası.
    İşte o sırada bunun farkına varacak ve yazılarınları sınıflandırmanın ne kadar boş olduğunu farkedeceğiz.
    Ama tüm yazılar sınıflandırılmazsa sınıflandırılma yazıları nasıl yazılabilir aklım almıyor.
  • Looser degil loser

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Diyene bak Turk Inceller Kulubune uye olmus
  • Konu Dışının kaderi direkt 4Chan ile ayni oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F97E00D06

Diyene bak Turk Inceller Kulubune uye olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öyle ya. eskiden de ergen doluydu burası ama bu kadar misojinist karı manyağı yoktu. yazık valla bu tiplere
  • Loser yazmayı öğren önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F97E00D06

Diyene bak Turk Inceller Kulubune uye olmus
    Lan ruh hastası beni zorla kulübe almadın mı sen? Çıkarmıyosun da?
    Al bu da kanıt :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63340B9F6 -- 16 Temmuz 2018; 11:54:9 >

• :DDDD forum ruh hastası kaynıyor ak47
    :DDASDA
  • Buradaki arkadaş sizleri eziklemeye çalışmamış. Yalnızca çoğu kişinin bu durmdan muzdarip olduğunu, kimsenin kendisinin her noktasını çok da beğenmediğini ama herkesin kendine dair bir özsaygısının olduğunu ve gelip de sizin gibi kendini toplum dışına atıp aşağılamadığını söylemiş ve tüm bu durumlardan dolayı sizin beyninizdeki birkaç tahtanın eksik olup olmadığını merak etmiş. Merak etmese de ben çok merak ediyorum dünden beri aslında. Ayrıca kendinizi bu aptalca aşağılamalara layık bulmanızdan ötürü arkadaş psikolojik olarak rahatsız olmuş. Bu yüzden bu konuyu açma gereği duymuş. Lütfen milleti yargılamadan önce bu paragrafta ne anlatmaya çalışıyor, neden bunu şikayet etme gereği duymuş diye bir sorun. Çünkü tüm bu aptalca konulardan ben dahil çoğu kişi bıkmıştır.
  • basliga ingilizce bi kelime yazmaya calismis onu da becerememis

• başlığa kahkaha attım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Loser ne yav?

• quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

Loser ne yav?
    ''looser'' olacak.
  • şebnem hocam size katılmakla beraber forumda ağlamamasına rağmen sürekli aktif olanların hayatlarını da pek parlak görmüyorum

ama yinede alayanlara bende acıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.