Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

yav bide işlemci kodu ilemi uğraşıcaz şimdi?ha?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
129
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> yav bide işlemci kodu ilemi uğraşıcaz şimdi?ha?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    379 Mesaj
    arkadaşlar amd nin barton aldatmacası adlı topicte o/c yapamamak İŞLEMCİ KODU nun kötü olması na bağlı olabilir deniyo NASSILL YANİİİ?
    işlemci kodu ne ola? nelere nasıl tesir edebilir.bunun iyisi kötüsü nasıl anlaşılır.şimdi CPU alırken tombala çekermiş gibi mi olacak.belli standartı yok mu bunun.işlemci kodu denince panik oldum şimdi yawww.nerden çıktı bu ....!!!kestane kebap yeni bilgisayar toplıcak bu adama acele cevap...
    (İşlemci Kodu konusunda accaaip cahilem bu konuda her tür bilgiye açım )

saygılar

|
    |
  • Yarbay
    3267 Mesaj
    işlemci kodlarına bakarak Oc potansiyelleri aşağı yukarı tahmin edebilirsin, bunun için forumun overclock bölümünü iiyice bi okuman gerekir,
    |
    |
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj
    o/c yapmayacaksan . önemlide değil zaten
    |
    |
  • Yüzbaşı
    696 Mesaj
    Amd alacaksan palomino olmamasına dikkar et [flag]
    |
    |
  • Binbaşı
    1192 Mesaj
    işlemci kodu işlemcinin üretildiği seriyi belirtir. zaten aldığın hemen hemen herşeyde üretim kodu vardır. bu kodlar o seride bir sorun çıktığında seriyi geri çekme işini kolaylaştırmak içindir. aynı koda sahip olan işlemciler aynı özelliklere sahiptir ve bu yüzden iyi o/c olan bir işlemciyle aynı seriden olan diğer işlemcilerin o/c olma potansiyeli yüksektir. amd aldatmacası orumundaki b.k atmalar da bilgisizlikten kaynaklanıyor. eğer o/c yapmayı düşünmüyorsan işlemcin kendi default hızında gereken performansı verecektir
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.