Şimdi Ara

Yatırımlık motorsiklet alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
5.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık 100.000 param var. Üstüne de sıfır faiz kredi yada karta çektirip alabilirim. Kapalı otoparka koyup muhafaza ederek sonrasında satmak İçin motorsiklet almayı düşünüyorum . Sizce mantıklı mı? Mantıklı ise ne alabilirim ? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler .

• Değil, motosiklet alan kesim ölü fiyat arar.

• Neden olmasın??? Sadece bu fiyat artışının aynı hızla devam edeceğini, benzin li araçların yerini elektriklilerin yerini almayacağını öngörüyorsan, al tabiki (YTD)

ama alacaksan PCX, NMAX, Forza gibi ana modellerinden al, her zaman müşterisi çıkar, ölücüler dışında gerçek alıcılar bulur seni ve altın değerindedir....

Ben geçen sene 10.000 TL'den 9 taksitli 5 tane 50cc motor alıp kenara koymadığıma çok pişmanım şimdi 20.000 TL altında sıfır yok, 50 cc lerde mtv, sigorta da yok, durduğu yerde sıfır maliyet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan_efe -- 21 Mayıs 2022; 21:19:48 >
  • volkan_efe kullanıcısına yanıt

Yıllarca hep dövize bağladım. Ama hep zarar ettim. Bu ekonomide malda durmak lazım diye düşünüyorum. Hoş 100-200 bine birşey kalmadı. Gönül ister sıfır araba al koy ama maalesef şartlar elverişsiz. O yüzden motor bir seçenek olabilir.

motor işinde en çok tutulan ve piyasası olan hangi araç yada marka hocam ? Mesela arabada vw ciddi piyasası olan bir marka .

• Kesinlikle ve kesinlikle alınır.

• yamaha r25 al hocam.

Altın mubarek.

• Yamaha xmax, nmax
    Honda pcx ve forza.
    Bunlar kesinlikle her dönem pirim yapıyor.
  • vespa primera 50 alsam nasıl olur arkadaşlar ?

• Alınır fakat fiyatı şişmemiş motor al koy depona.Mesela svartpilen 250,tiger 850,ducati scrambler 800 bunlar şu an altın madeni. 

• alınır.

Nisan ayında motor kullanım oranı %98 artmış,yazda geldi tamda yatırım yapma vakti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.