Şimdi Ara

Yatırımlık Arsa Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
4.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekonomi gözümde çok iyiye gitmiyor ancak elimdeki nakitide yatırım amaçlı kullanmak istiyorum.Sizce elimdeki paranın tamamını arsaya yatırmalımıyım yoksa belli kısmını elimde tutmalımıyım ? Sizce istanbulda nerelerden arsa alabilirim ? Tavsiyeniz nedir ? Yatırım miktarım 60000 tl bütün masrafları dahil olmak üzere. Teşekkürler.

Birde araya emlakçı sokmak ne kadar mantıklıdır ? Komisyon oranları üstünde sanki birde kendileri fiyat ekliyorlar gibime geliyor ? :) Emlakçı arkadaşlar alınmasın herkes için değil bu dediklerim.

• Üstüme alınmadım :D uzun vade düşünürseniz arsa cok doğru yatırım.Ancak sabır lazım beklemek lazım en önemlisi doğru ata oynayarak ilerde kazanmak lazım :))

Fiyatı doğru okuduysam 60.000 tl ye de İstanbulda arsa bulmak lazım :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya.Gayrimenkul kullanıcısına yanıt
    :) aYNEN 60000TL emlakçı olursa olmazsa 64000 e kadar yolu var. Önemli olan hangi mevkide . Bazıları TEPEÖREN, ŞİLE , SİLİVRİ diye 3 bölge öneriyor ama çok yabancıyım 3üne de . Bana kalsa hava alanı yakınında olsa mesela uçak inecek kalkacak yapılaşma yüksek kat olmaz daha az kar getirir diye düşünürüm. Sizce _?
  • Nikola_Tesla_ N kullanıcısına yanıt
    Aynn dediğiniz gibi hocam.İstanbulu bilmediğim için bölge konusunda yorum yapamayacağım ancak havaalanı konusunda haklısınız.İlerde kat karşılığı vermek isterdeniz kat sayısı düşük olacağı için çok fazla kazandırmayabilir.Ancak o bölge gelişir güzel bir villa yapmak isteyen çıkar ona göre fiyat verebilirsiniz

• Merhaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saban2510 -- 27 Aralık 2022; 17:24:35 >
  • İstanbul da arnavutköy bölgesini de düşünebilirsiniz. Havaalanı, yeni şehir ve kanal istanbul projelerinden dolayı bölge oldukça hareketli. Belirttiğiniz fiyata imarlı parsel bulmanız imkansiz. Ancak tarlalardan hisse alabilirsiniz.

• Selam hocam,arsa işini ne yaptınız,bende arsaya yatırım yapmak istiyorum elimde 30 bin euro kadar bütçem var,nerden nasıl bir karlı yatırım yapabilirim,yardımcı olursanız sevinirim

• Selam hocam,arsa işini ne yaptınız,bende arsaya yatırım yapmak istiyorum elimde 30 bin euro kadar bütçem var,nerden nasıl bir karlı yatırım yapabilirim,yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba bir emlakçı olarak istanbuldan bana nereden arsa almamı önerirsiniz,bütçem 30 bin euro,bu bütçeye nereden ve kaç metre kare imara açık arsa alabilirim

Merhaba bir emlakçı olarak istanbuldan bana nereden arsa almamı önerirsiniz,bütçem 30 bin euro,bu bütçeye nereden ve kaç metre kare imara açık arsa alabilirim

• achir69 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba ..İstanbul uzmanlık alanım değil o yüzden pek yardımcı olamayacağım. Ancak Antalyada düşünürseniz yardımcı olmak isterim

• Selamlar. Hocam ben merkez de çalıştığım için fiyat konusunda bilgim yok malesef.. Ancak o bölge de yerel emlak, ofislerinden bilgi alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalya.Gayrimenkul -- 19 Ağustos 2018; 14:48:26 >
  • Merhaba arkadaşlar

arsa yatırımı düşünenler için Şile ilçesinde yardımcı olabilirim.
    kendim emlakçı vs. değilim sadece mesleğin içindeyim.
    fikirlerimi paylaşabilirim bu konuda yardımcı olabilirm.

ulaşabilirsiniz..

iyi günler..
  • Ben de gökçeada da arsa almayı düşünüyorum. Bilgisi olan arkadaşlar var mıdır bu konuda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dark1907 kullanıcısına yanıt

Merhaba şilenin hangi bölgesini tavsiye edersiniz teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.