Şimdi Ara

YATIRIMLIK ALTIN'LARDA KAÇIRILMAYACAK FIRSAT ! ÇEYREK-ATA LİRA-GRAMLIK ALTINLAR. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
9
Favori
10.917
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sipariş no :7096678
    Tarih : 4.05.2016

Ne konuda bilgilendireceksiniz çok merak ettim.
  • 2017 tarihli çeyrek altın 240 tl, sizede 255 neyin kafası bu?
  • 1750124 nolu 26.01 tarihli iparısımden hala ses seda yok iptal edin dedim cevap yok bu ne ,ne yapmaya calısıyorsunuz altını madenden cıkarıp işliyormusunuz ?
  • 1 gram 155 TL, 5 gram 782 TL !.. gram arttıkça fiyatı düşürmeniz gerekmiyor mu?
  • 1 gram hesaba havale almak istedim ancak 4.99 TL MNG Kargo ücreti zorunlu oluyor. Bunu aşmanın bir yolu yok mudur?
  • sanırım bu site dolandırıcı oldu 26 ocaktan beri siparişten ses yok telefone,mesajlarada bakmıyorlar alışveriş yapmayın...!!
  • Sektör kodu "elektronik" değil mi? 2 gram sipariş verdim ancak Axess'e anında gelmesi gereken chip-para gelmedi.
  • Axess ile alışverişimde sektör kodu "diğer" olarak geçmiş, elektronik değil.
  • yorumları okuyunca vazgeçtim alışverişten
  • Hesaba havale var diyor ama iban yazacak seçenek olmadığı gibi bir de fiyata kargo ekliyor.
    Normal alım yaparsanız da yıl bitmeden kargolarlar heralde.Ya da sinirleriniz sağlamsa 2023 yılında yollarlar.
    Sektör elektronik diyor ama daha kullandıkları pos cihazının ne olduğunu bilmiyorlar.
    Kısaca bulaşmayın, yorumlar ortada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thundere

Hesaba havale var diyor ama iban yazacak seçenek olmadığı gibi bir de fiyata kargo ekliyor.
    Normal alım yaparsanız da yıl bitmeden kargolarlar heralde.Ya da sinirleriniz sağlamsa 2023 yılında yollarlar.
    Sektör elektronik diyor ama daha kullandıkları pos cihazının ne olduğunu bilmiyorlar.
    Kısaca bulaşmayın, yorumlar ortada...

usttekı yorumlarda yaptıgım alısverıs bu sıteden yaptıgım son alısverıs oldu,kafam yoruldu bi ara dolandırıldıgımı dusundum.halbukı buradan 2 adet ıphone almıstım ama altın ısınde parayı calıstırma taktıgı uyguluyorlar sanırım baska bısı gelmıyor aklıma
  • tr37tr T kullanıcısına yanıt
    Lütfen bize sipariş numaranızı aktarırmısınız efendim.
  • Binbircesit..Com kullanıcısına yanıt
    3-4 mesaj ustte yazıyor,neden istiyorsunuz?yaptık bitti
  • Aşağıdaki ürün için indirim kodu aranıyor.
    http://www.binbircesit.com/store/ProductDetails.aspx?productID=437121

Dip: Domain konusunda ciddiler. Harbiden binbircesit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islamzeki -- 11 Mart 2017; 20:36:56 >
  • 1 gram altında kargo ücreti hala kalkmamış?
  • epttavm'de 1000 tl altın alışverişinde 25 tl indirim sağlanıyor süper bir fırsat altın almak isteyenler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin_deniz

epttavm'de 1000 tl altın alışverişinde 25 tl indirim sağlanıyor süper bir fırsat altın almak isteyenler için

10 gr külçe 1480tl ye satılıyor 25 tl düşerse 1455 tl ye düşer.

Pekte ucuz değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakan_80 kullanıcısına yanıt
    :)) neye göre ucuz değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: derin_deniz

:)) neye göre ucuz değil

Peşin fiyata bankalardan 45 tl daha ucuza alınabilir.

Ama bilmediğimiz bir kart kampanyası falan varsa birşey diyemem.

Mesela sektör olarak ne geçiyor PTT bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gram altın 170 den 150 ye düşmüş, bu fırsatı kaçırmayın derim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.