Şimdi Ara

Yatırım tavsiyeniz ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 30.000 tl ile ne yapabilirim kararsız kaldım ? Yatırım yapmak istiyorum ama altın emlak borsa veya başka alanlar arasında karar veremiyorum..tavsiyeniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aktif olarak bir iş mi düşünüyorsunuz yoksa bir yere koyayım kendi kendine değerlensin tarzı bir şey mi???

pasif olacaksa en risksiz getiri ingturuncu hesap. o da 150 tl falan getirir galiba aylık.
  • Riskli ama doğru araştırıp pazarın kurdu olursan araba al sat işinde iyi para var cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: byob

aktif olarak bir iş mi düşünüyorsunuz yoksa bir yere koyayım kendi kendine değerlensin tarzı bir şey mi???

pasif olacaksa en risksiz getiri ingturuncu hesap. o da 150 tl falan getirir galiba aylık.

Bir yere koyayım olabildiğince artsin düşüncesindeyim :) unı ogrencisiyim henüz o yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: EmAySiks

Riskli ama doğru araştırıp pazarın kurdu olursan araba al sat işinde iyi para var cidden

Zaten sermayem arabayı satınca olacak :) ama o pazara girmeyi düşünmüyorum maalesef

• Arkadasin dedigi gibi, git parani bankaya yatir.

• Altın bence gayet uygun şuan makul seviyelerde gram altını 80 tl den aldığını düşünürsek;

30.000/80=375gr

2-3 ay sonra 90Tl olduğunda sattığını düşünürsek.

375*90=33.750
  • imkanın varsa hayvancılık tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.