Şimdi Ara

Yatay geçiş yapmak istiyorum YARDIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3 Mesaj
    Bu yıl PDR 1. sınıfa başladım ve 1 hafta bitti. Fakat bulunduğum ilden ve üniversiteden memnun değilim. Bu durumdayken yatay geçiş yapma hakkım var mı?

|
    |

Peki bu 1 yıl içinde önemli olan sadece not ortalamam mı? Mesela benim puanım 397 gitmek istediğim üniversite 400 bunda bi sorun olur mu?
    |
    |
    ThunderVoid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merkezi yatay geçiş ile 397 puan ile 400 puanlık bir bölüme gidemiyorsunuz malesef. Bunun şart'ı sizin gitmek istediğiniz bölümün puanı sizin puanınıza eşit veya düşük olması gerek. Bu yüzden evet ortalamanızı yüksek tutup ortalama ile yatay geçiş yapmayı deneyebilirsiniz.

ben şuan 2.sınıftayım bu senenın sonunda yatay gecıs yapmak ıstıyorum. 2.sınıf ortalamasına mı bakarak alırlar . 1. sınıfla 2.sınıfın ortalamasına mı bakarlar
    |
    |
    ThunderVoid kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ganoya yani genel ortalamaya bakılır. olabildiğince alttan ders bırakmadan yüksek ortalama yapmaya çalışın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    merve0934 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: merve0934

ben şuan 2.sınıftayım bu senenın sonunda yatay gecıs yapmak ıstıyorum. 2.sınıf ortalamasına mı bakarak alırlar . 1. sınıfla 2.sınıfın ortalamasına mı bakarlar
    quote:

Orijinalden alıntı: merve0934

AGNO'ya bakarlar. Ortalama ile yatay geçiş yapacaksanız alttan dersin olmaması gerekir.
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.