Şimdi Ara

Yatay geçiş için BIMER'i arayalim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> Yatay geçiş için BIMER'i arayalim.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    505 Mesaj
    Bimer (Basbakanlik iletisim merkezi)'e su gecen seneki mezunlara verilip de bize verilmeyen hak icin surekli arayalim. Gerekirse 2-3 defa arasin herkes. Boyle birlikte hareket edersek belki dikkat cekip sesimizi duyurabiliriz. Bimer ALO 150 hattini arayip yok'le ilgili bu sikayetini belirtsin herkes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

Booking.com üzerinden yapacağınız rezervasyonlarınıza indirim yapılır. Ayrıntılı bilgi için PM atabilirsiniz.

7/24 online...
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    up

|
    |

Booking.com üzerinden yapacağınız rezervasyonlarınıza indirim yapılır. Ayrıntılı bilgi için PM atabilirsiniz.

7/24 online...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    şikayet dilekçesi yollasan daha etkili olur şimdilik internet sütünden yolla ben öyle yaptın bununla ilgili ana konu var yatay geçişle ilgili ordan takip edebilirsin

Orijinalden alıntı: memoli0123

şikayet dilekçesi yollasan daha etkili olur şimdilik internet sütünden yolla ben öyle yaptın bununla ilgili ana konu var yatay geçişle ilgili ordan takip edebilirsin
    quote:

Orijinalden alıntı: memoli0123

Evet ana konuyu gördüm de arkadaş çizik yemiş. Bimer linkini de koy dicektim ilk mesaja

|
    |

7/24 online...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.