Şimdi Ara

Yatay Geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba. Bu sene üniversiteye yerleştim ancak kendi şehrimden uzaktayım. Yurt oda arkadaşlarımla uyuşamadım ve sürekli moralim düşüyor. Kendi şehrime 15 tatil dönemi yatay geçiş yapmak istiyorum. İlk sınıfta hiç olmazmı yoksa alan üniversiteler de varmıdır ? Şu an araştırıyorum ama bazıları yeteri kadar açıklayıcı yazmamışlar. Benim sorum asla yatay geçiş yapamazmıyım ?

Edit: Sevinerek gelmiştim iyice soğudum ya. Şu an fzk kimya mat dersleri alıyorum sizin gibi yks mi kassam acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3F7855CC3 -- 18 Kasım 2018; 22:51:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne okuyorsun nerede okuyorsun? Çoğu üniversite merkezi geçişi yaz tatilinde açıyor.Normal yatay geçiş dersen onun hakkında pek bilgim yok maalesef.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Space-X kullanıcısına yanıt
    ben de yatay geçiş yapmak istiyorum. Merkezi yatay geçiş istiyorum 7 puan altımdaki üniversiteye düşünüyorum. Gelecek sene okulum 1 eylülde açılıyor. Merkezi yatay geçiş başvuruları 5 eylülde açıklanıyor. Merkezi yatay geçişim kabul olsa tekrar geçebilir miyim yoksa okulum başladığı için iptal olur mu?
  • İptal olmaz geçiş yaparsın,ama birkaç ders kaçırırsın o kadar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.