Şimdi Ara

Yatalak nedir Nasıl yapılır izleyin görün gençlerrr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• devamı fazlasıyla gelicek abone olup like atarsanız alınlarınızdan öperem :)

• Hepsi yatalacak olmuiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunlucuk vasat, video vasat, komutçu iyi, adam tutmanız iyi.
    Forumda eski bir assassin rehberi var incelemenizi tavsiye ederim, en azından skill diziliminizi değiştirin o skill dizilimi ile sizden çok daha az itemli assassa kesilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben minörü elle atıyom de bak nasıl sövüyom sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Oyunlucuk vasat, video vasat, komutçu iyi, adam tutmanız iyi.
    Forumda eski bir assassin rehberi var incelemenizi tavsiye ederim, en azından skill diziliminizi değiştirin o skill dizilimi ile sizden çok daha az itemli assassa kesilirsiniz.

kardeşim eyvallah doğrusundur belki oynayış stilim sana göre değildir,her Asasın kendine göre bir oynayışı vardır,ben 6 7 senedir böyle oynuyorum iyi veya kötü,şuana kadarda eşit itemlerle çok çok az insanlara çizildim onlarıda tebrik etmişimdir,pk atmak ile vs atmak aynı şeyler değildir,

o konuyu biliyorum dediğim gibi,sen nasıl oynamaya alıştıysan o şekilde daha çok geliştirirsin kendini,ben bu şekilde skillere çok rahat odaklanabiliyorum,burası usko değil pvp, videodakilerin benden pus item farkı var yani benden fazla itemliler,ve onlarda iyi oyuncu,
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıSoylusu

quote:

Orijinalden alıntı: road35

ben minörü elle atıyom de bak nasıl sövüyom sana

yıl olmuş 2017 moruQ gelmişssin elden bahsediyon 13 14 senelik oyun bu,bu saatten sonrada elle asas oynayanı tokatlarlar,ben minoru elle atıyom diye birşeyde demedim,şizofrenik ruhunla polemik çıkarmaya çalışan zavallı bir insanın tekisin,ve anca klavyenle dans edebilirsin,dikkat etde birgün gelip o klavyeyi ağzına sokup tuşlarını kıçından çıkarmasınlar,müptezellllllll seni

ulen ne karı gibi bi tarafını yayıp böbürleniyon ha koxp ha pedal hiç bir farkı yok sizin gibi bebeler r+skill i de makroya atıyor hatta daha özürlüsü combo pedala para veriyor bence sen onlardansın ya neyse. Botsunuz olum alayınız botsunuz counterdaki botlardan bi farkınız yok. Herife bak utanmasa elle oynayan özürlüdür diyecek herifteki küstahlığa bak
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıSoylusu

quote:

ben minörü elle atıyom de bak nasıl sövüyom sana

yıl olmuş 2017 moruQ gelmişssin elden bahsediyon 13 14 senelik oyun bu,bu saatten sonrada elle asas oynayanı tokatlarlar,ben minoru elle atıyom diye birşeyde demedim,şizofrenik ruhunla polemik çıkarmaya çalışan zavallı bir insanın tekisin,ve anca klavyenle dans edebilirsin,dikkat etde birgün gelip o klavyeyi ağzına sokup tuşlarını kıçından çıkarmasınlar,müptezellllllll seni

ulen ne karı gibi bi tarafını yayıp böbürleniyon ha koxp ha pedal hiç bir farkı yok sizin gibi bebeler r+skill i de makroya atıyor hatta daha özürlüsü combo pedala para veriyor bence sen onlardansın ya neyse. Botsunuz olum alayınız botsunuz counterdaki botlardan bi farkınız yok. Herife bak utanmasa elle oynayan özürlüdür diyecek herifteki küstahlığa bak

sadece 7 8 pedal bu çıkarsam gene oynarım,ben bu şekilde skillere daha çok odaklanıyorum,daha rahat oynuyorum buda benim tarzım,kimiside gider x7 alır oynar,bu saatten sonrada pedalsız oynayan asasıı çok nadir bulursun,bu düzen oturmuş,seni çok ezmişler zamanında ondan böyle saçmalıyon,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jetztt -- 11 Temmuz 2016; 21:30:33 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.