Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.166
Cevap
265
Favori
1.980.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim ama dediğim gibi lindale aldım lakin bana uymadı değişim yapıp başka bir model almak istesem mağza olmadığı için hiç bir modele bakamıyorum. Okuduğum yorumlara dayanarak bir model almak durumunda kalacağım o yüzden cool wool daha mantıklı geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.J. Pacino kullanıcısına yanıt

1 hafta önce King Coil Penrose aldım. Kilom 92, boy 1.78. Ciddi bel fıtığı, sırt ve boyun problemim var. Oldukça rahat ettim. Yatak üst katmanı yumuşak ve vücut şeklini alıyor ama alttan sert destekliyor ama sertliği hissettirmiyor, dolaysı ile yumuşak bir yatak gibi ortadan çökme hissi vermiyor. 1 haftalık deneyimimle gayet memnunum, sırtüstü, yüzüstü, yan her şekilde rahat yatıyorum. Eşim de tam tersi 53 kilo ve o da rahat. Umarım uzun vadede de sıkıntı yaratmaz. Bence her yatış şekliyle 15-20 dakika deneyip kıyaslayın diğer King Koillerle.

• ONUR-40 kullanıcısına yanıt

Bnce penrosea da bakın. 1 hafta önce aldım. Kilom 92, boy 1.78. Ciddi bel fıtığı, sırt ve boyun problemim var. Oldukça rahat ettim. Yatak üst katmanı yumuşak ve vücut şeklini alıyor ama alttan sert destekliyor ama sertliği hissettirmiyor, dolaysı ile yumuşak bir yatak gibi ortadan çökme hissi vermiyor. 1 haftalık deneyimimle gayet memnunum, sırtüstü, yüzüstü, yan her şekilde rahat yatıyorum. Eşim de tam tersi 53 kilo ve o da rahat. Umarım uzun vadede de sıkıntı yaratmaz. Bence her yatyış şekliyle deneyin ve kıyaslayın

• orkanbayraktar O kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim yorumunuz için gidip denemeden almamak lazim bunu anladım:)

• www.yatsan.com
    Uykucu Lateks Hybrid Yatak
    https://www.yatsan.com/uykucu-lateks-hybrid-yatak_81655

Bu yatak hakkında yorumu olan var mı fiyatı YATSAN için oldukça uygun. Zaten latex düşünyorduk.

• orkanbayraktar O kullanıcısına yanıt

Malesef bütçemi çok aşıyor o model

• Merhaba, 2 yatak arasında kaldık.

ilki Lova yatak American Master modeli

ikincisi Yataş Orthopedic support modeli

fiyatlar benzer, eşimle orta kiloda orta yaşta yan yatan çiftiz.

Kullanan var mı ?

• Merhaba

Wellmatt lateks 100 kullanan var mı acaba? Çocugun montessori yatağı için düşünüyoruz da 90*190 ebatlarda.

• eşimde skolyoz problemi var , 10 yıl önce visco love almıştık ancak artık dinlenmiş kalkamıyoruz ve uyandığımızda biryerler sürekli ağrıyor gerçekten .Doktor tavsiyesi sert bir ortopedik yatak bakıyoruz visco düşünmüyoruz fiyat performans ve rahatlık olarak hangi modelleri tavsiye edersiniz sağlıklı bir uyku için.Birde yatağımızı kendi bazası var sadece yatağın kendisi gerekli bazası değil bu şekilde satış yapıyorlar mı büyük mağazalar....

• Arkadaşlar selamlar. 90*200 ebatinda 13 cm yüksekliğinde olacak şekilde 1000-1500 TL fiyat aralığında bir çocuk yatağı arıyorum. Var mı tavsiyesi olan. Şimdiden teşekkürler

• King koil Bedford kullanan var mı? Nette kullanıcı yorumu bulamadım ama bayiler çok fazla övüyor. Hali hazırda yatsan'ın beş yıl önceki lateks kaşmir modelini kullanıyoruz. Bedford bi tık daha sert ve visco jel kullanılmış. Kullanım ömrü ve konforu hakkında bilgi sahibi olan varsa lütfen yardımcı olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nubi Exclusive diye bir yatak var. Marka İşbir'e aitmiş, fiyat çok uygun yaysız yatak satan rakiplerine göre. Bilen kullanan vs var mı ?

• darnglove D kullanıcısına yanıt

İdaş ın Mira coil ortopedik modelini tavsiye ederim, sert bir yatak bel fıtığı, skolyoz veya kifoz gibi rahatsızlıkları olanlar için iyi bir seçim bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 13 Eylül 2022; 2:23:58 >
  • Yatakrehberi Y kullanıcısına yanıt

Perfect Sleeper Twin ile Soho arasında kararsız kaldım, %50 de fiyat farkı var.

İki model arasında seçim için yorumunuz olur mu acaba ? Tercih sebebi vs.

• 10 yıllık İstikbal stress free (şuan satılandan farklı) yataktan bel sırt ağrılarıyla uyanınca değiştirmeye karar verdim.

Okuduklarımdan anladığım bana uygun olanı yaylı orta sert bir yatak. (Tercihen çift taraflı ve yıkanabilir pedli)

Geçmiş sayfaları okuduktan sonra bütçeme uygun olarak bunlar dikkatimi çekti. (150*200)

yataş-cool action -5100

yataş-ergocoil -8400

Yataş -Cool Wool - 7000

yatsan-Sealy maple grove posturepedic - 7000

yatsan-King Koil Luxury Heaven Firm - 7700

yatsan-Serta Tribeca - 6000

Hangisini alacağım konusunda kararsızım. Kullanan, bilgisi olanlar yardımcı olursa memnun olurum.

@Yatakrehberi @yatakuzmani @lordford50

• Ayrıca yataştaki ergocoil yay (sanırım yatsandaki karşılığı miracoil) diğer firmalarda da varsa bunun genel adı nedir?

daha da önemlisi bu yay sistemi için ekstra ücret verilir mi, ne kadar önemli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u_g_o_189 -- 13 Eylül 2022; 13:31:34 >
  • Merhaba arkadaşlar bebek odası alacağız kısmetse. Montesorri yatak almaya karar verdik buna yatak da alacağız. Kullanıp da önerdiğiniz çok pahalı olmayan bir model var mı? Yatak ölçüsü 90x190cm olacak.

Ayrıca park yatak da alacağız bunun için de öneri alabilirim.

• Heaven alarak yatak arayışımı bitirdim. Yatakrehberi çok yardımcı oldu yatak almadan önce mutlaka bir görüşün.

• Merhaba, UYKUCU LUXE POCKET SPRİNG yatağı aldım. Ürünün göndermeleri 1 hafta ve horoz kargonun teslimatı 1 hafta sürdü. İlk başlarda ortasına oturunca uçlarının kalktığını görünce korkmuştum. Ancak normal formuna ulaşınca böyle bir şey olmadı. Yatak sert ve benim de böyle bir şeye ihtiyacım vardı. Kısa sürede yatak kaynaklı ağrılarımdan kurtardı. Son zamanlarda annem yattı ve gayet beğendi.

• Çoğu yatak firmalarında kampanyalar başlamış. Bende tek kişilik 100x200 arıyorum. Sporcu yataklarını kullanan varmı daha önce acaba?

• 
Sayfa: önceki 252253254255256
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.