Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
6.166
Cevap
265
Favori
1.980.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Temmuzda düğünüm var fakat yatak konusunda kararsız kaldım. bütçem maximum 8-9 bin tl civarı.

Yataş Seven Z önerir misiniz? bir arkadaşım five z kullandıgını ve cok memnun kaldıgını söyledi.

@Yatakrehberi rica etsem siz de bir yorumda bulunursanız çok mutlu olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi default. -- 17 Mayıs 2022; 18:10:16 >
  • Merhaba arkadaslar,

2 yasinda oglum icin 90x190 bir yatak bakiyorum (uyuturken annesi de yanina yatacak). yatas ve idas magazalari vardi, yatas silver teraphy onerdi, idas da moon ve wooly veriyoruz cocuklara dedi.

en ucuz secenekler oldugu icin cok icime sinmedi, sizlerin tavsiyesi ne olur?

@Yatakrehberi sizden de bir yorum alabilirsem sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wraq -- 17 Mayıs 2022; 17:33:39 >
  • wraq W kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ne kadarlık bir fiyat aralığı dusunuyorsunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yatakrehberi Y kullanıcısına yanıt

Merhaba, gerekliyse 3 bin civarında olabilir, ama arada kalite olarak çok fark yok derseniz "yatas silver teraphy" yada idaş Moon gibi 1500 civarında da olabilir

Simdi ikisinde baktim ikidise bonel veya dht yaylı ben size palet yayı daha çok tavsiye ederim kullanım olarak bence bonelden veya dht yaydan daha iyiler paketli olduğu için yay sesi gibi problemler olmuyor ve yayıda çok hissetmiyor normalleri göre

Teşekkür ederim, yatsan'da önerdiğiniz model var mı paket yaylı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wraq -- 18 Mayıs 2022; 10:30:43 >
    Tabi size uygun olabilecek sealt cardiff serta tribeca ve King koil luxury heaven firme bakabilirsiniz

• lordford50 kullanıcısına yanıt

puffy active prime

idaş optimum desek

hangisi daha mantıklı olur acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Yatakrehberi merhaba

12 yıldır istikbal stress less yatağını kullanıyordum.

Son zamanlarda sırt ağrısı, bel ağrısı şikayetim var.

Halihazırdaki eskimiş yatağımızdan kaynaklandığını düşünüyorum.

Bize ne önerirsiniz?

• Salihzum S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hiç yatak deneme imkanınız oldumu herhangi bir yatak

• Merhaba
    Bugün Konfor Livia Line yatağı deneme fırsatı bulduk. İyi bir fiyat verdiler ancak Wellmatt Wii hakkında da görüşlerinizi almak istiyorum. Ortalama 5-6 arası 160*200 bir yatak arıyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba hocam, kingcoil heaven firm yatak almıştım. Dün teslim edildi. Showroom da denediğimize göre bayağı sert geldi. Zamanla yumuşar mı? Çocuk yatacak

• Bana rahat yaylanma hissi olan bir yatak tavsiye eder misiniz?

• Merhabalar,

Hayat kalitemi düşüren bir bel fıtığım var. Başvurduğum uzman hekimlerin çoğu ameliyat olmamı öneriyor. Şimdilik fizik tedavi ve kilo vermek için diyet ile ağrıyı azaltmaya çalışıyorum. Dün 3-4 firma gezip yerinde çift kişilik yatak baktım. Uzandım, denedim yarım saat içerisinde satış yetkililerinin önerileri sayesinde 4 model arasında kaldım.

1- King Koil Grayson

2- Yatsan Switzerland

3- Yataş Prestige Prime

4- Yataş Orthopedic Support

Belimi doldurması sertliği 4 yatakta neredeyse aynı geldi. 1- King Koil Grayson üzerindeki pad'den dolayı karşılaması daha rahat ancak yatınca istediğim sertlikte geldi. 2- Yatsan Switzerland daha sert hissiyatı veriyor ancak yatınca açıkcası pek bi fark var göremedim. 3- Yataş Prestige Prime diğer yataklara göre onlarca özellik saydı yetkili yine bel için önerilen sert yataklar gibiydi. 4- Yataş Orthopedic Support karşılaması yumuşak yatınca sert zeminde rahat yatar gibi hissettirdi zaten prestige prime ile aynı model sadece üstünde rahat karşılama için yünden bir ped varmış.

Kısaca yatak alamaya gittim kafa karışık geri döndüm. Bel fıtığı odaklı yatak baktığım için sabahları daha ağrısız kalkmak ve belime iyi bir yatak almak istemekteyim. Bu modeller arasından önereceğiniz yada farklı bir model öneriniz var da paylaşırsanız çok sevinirim.

Teşekkürler.

• @Yatakrehberi Hocam merhaba, ben Yatsan, Yataş ve İşbir mağazalarında Visco denediğimde (100 plus density dahil) 90 kg üstünde olduğum için genel olarak çok gömüldüğümü ve bu hissi sevmediğimi fark ettim. Yatsan Clover denedigim en güzel yataktı ancak çok pahalı. Alternatif olarak 11.000 altında hangi marka ve ürünleri önerirsiniz?

• Aronax kullanıcısına yanıt
    Yataşın modellerine baktim muhtemel biraz serte yakın bir model seviyorsunuz King koil lindaleyede bakabilirsiniz ben içlerinde özellik anlamında graysonu tavsiye ederim çünkü Diamond yay lateks pamuk yun lü bir yatak hem.baktiginız zaman doğal hemde sizi destekleme anlamında çok gömmeyecek bir yatak ve terleme anlamindada terlemenizi bir miktar azaltabilir suan güzel bir kampanyası var begenmezsenizde 100 gün içerisinde değiştirebiliyorsunuz bu önemli bir faktör bildiğim kadarıyla bu yataşda sadece smart track diye bir uygulamada var

• Luke Netwalker L kullanıcısına yanıt
    Siz muhtemelen lateks tarzı bir yatak seviyor olabilirsiniz clover sevdiğinize göre ona benzer yaylı olarak grayson ve lovell yataklara bakabilirsiniz ama graysonun hissiyatı bir miktarda olsa clovera benziyor

• cLk kullanıcısına yanıt
    Tabi showroom ile eve gelen arasında sertlik varki oluyor birazda olsa çünkü showroomda spotlarin etkisi klimanın etkisi bir miktarda olsa etkenler yumusatabilir ama kullandıkça alışırsınız

• arasira kullanıcısına yanıt
    Nasil bir yaylanma istiyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.