Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.981.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fiyat performans bir yatağa ihtiyacım var.paket yaylı en ucuz üç model arasında kaldım.5 bin tl ye yatak alacak durumum yok.orta sertlikte çift kişilik şu yataklardan hangisini tercih etmeliyim sizce?

İkea hövag 1670tl
    İşbir yatak alissa 2330 TL sağlıkçı inidirimi ile
    Bellona soft selection pro 5 yatak 2250 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafta başından beri her dükkanda yataklarda yatıp kalkıyorum  

Beğendiğim modeller;

Fiyatı uygun olanı seçeceğim gibi.

Altın Yatak > Zen

İşbir > Genna

Yatsan > Lovell, Response, Twin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 30 Mart 2021; 20:3:54 >
  • Yaylı yataklar rahatsız edicidir. Rahat edemezsiniz...İnsan anatomisine terstir. En iyisi yaysız normal sünger yataktır. 10 cm Sert gri süngerde yatmak gibisi yoktur.

visko dedikleri rezalet şeyden de uzak durun. Sert zemin üzerine sadece sünger....Başka bişeye ihtiyacınız yok..

• ahsen2 A kullanıcısına yanıt

Bence tamamen yanlış bir düşünce.

En başta uyurken hareket etmeniz lazım. Hareket imkanını kısıtlayan yatak, kan dolaşımını bozar, kalp krizi riskini arttırır.

Uyurken hareket etmenizi kolaylaştıracak ve teşvik edecek yatak, yaylı yataklardır.

• istikbal yaylı ismi aklıma gelmeyen pedli yataga sahibim 90 kiloyum söyle sıkıntı başladı yatarken saga veya sola yatan biriyim bildiginiz yatagın yayları kalcalarıma batıyor cok rahatsız edici bir durum akşamları kabus oldu 1.75 90 veya 100 kilo biri olarak üstüne pedler var tavsiye edermsiniz alsam yay etkisini azaltırmı yada bu pandemi döneminde hangi tarz yatagı tavsiye edersiniz.

• Arkadaşlar çocuğum için uzun ömürlü 90x190 yatak arıyorum. Bütçem fazla değil o yüzden

Yataş Star

Yataş projects premier 500

konfor beal

gözüme takılanlar. Bunlar hakkında yorumu olan yada farklı önerisi olan var mıdır?

• dryek D kullanıcısına yanıt
    Nasıl yatak memnun musunuz? Bunu almayı düşünüyorum uzun zamandır %15 de indirim varmış şu an

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: u_g_o_189

Arkadaşlar çocuğum için uzun ömürlü 90x190 yatak arıyorum. Bütçem fazla değil o yüzden

Yataş Star

Yataş projects premier 500

konfor beal

gözüme takılanlar. Bunlar hakkında yorumu olan yada farklı önerisi olan var mıdır?

Konfor beal kullanıyoruz. 6 yaşında oğlum memnun. Ben yatınca biraz sert hissediyorum. Ama çocukların omurga sağlığı açısından sert öneriyor doktorlar. O yüzden memnunuz.

• Yatak bulamayıp annemlere kampayalı yatsan king coil heaven gold aldık lateks katmanı varmış umarım memnun kalırlar. İlerleyen zamanlarda yorumlarını yazarım.

• Merhaba
    Bugün dar bir zamanda yatak almaya çıktık ve sipariş verdik.
    Mondi aktive 160x200 pedli olan ped içi yün imiş. İki taraflı değişebilir ped fermuarlı bi taraf yumuşak bi taraf sert 2779 lira
    Mondi silver 100x200 kızım için 880 lira
    Tango baza başlık setli melodi yatak bağ evi için iki set 3820 lira toplam 7477 lira.

Almadan evvel İstikbal ve Yataş mağazasında inceledik. Yakın setler yaklaşık 10800 İstikbal
    9800 Yataş da çıktı. Düşük kalite doğuş marka yatak ve yerel baza firmasında 4800 5000 lira.

Doğuş marka kalite olarak yetersiz geldi Yataş beğendik özellikle 4600 lira olan 160x200 pedli yatağı.
    Mondi Yataş ı aratmayacak yada az daha iyi gibi bi his uyandırdı bizde 2 3 dakikalık uzanmada. Tam araştırmadık bilmiyorum anlık his ile hareket ettik. Şimdi deneyimlerimi olunca yazarım. Bu modeller hakkında bilgileri olan görmediğimiz şeyler bilenler olursa ra henüz teslim almamış ken iade düşünebilirim. Herkese iyi paylaşımlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar yatak arayışındayım hiçbir bilgiye sahip değilim internette gezerken dh yi görünce aha soracağım yer buldum diye sevindim :D

180x200 ebatında yatak arıyorum ben 115kg eşim 65kg. bana f/p lazım max limit 2.5-3.5k arası. birde bu fiyat aralığına pedli bulunabilir mi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desturde -- 8 Nisan 2021; 0:49:31 >
  • Şimdi sen ağırsın eşin hafif. Pocket yaylı bir yatak alman lazım ki, birbirinizi çok rahatsız etmeyin.

Orta, orta sert yatak idealdir.

Belirttiğin fiyat aralığında pedli yatak var mıdır, yok mudur bilemeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

yataş baby blue star 80*180 düşünüyorum . dht var . kullanan var mı ?

Yatak Özellikleri

Doğal omurga eğrisini korumaya yardımcı DHT yay sistemi, pamuk içeriği ile yazlık tarafta serin, doğal Woolmark® yünü ile kışlık tarafında sıcak tutan Baby Blue Star, bebeğiniz için ideal bir yatak ve iyi uykular demek...

Yataş Bebek Yataklarının Kalitesi

Yataş'ın uzun yıllara dayanan uyku uzmanlığı...

Bebeklerin uyku sağlığını esas alarak geliştirilmiştir.

Bebeklerin hassas cilt yapılarına uygun, hava geçirgenliği olan kumaşlar tercih edilir.

Omurga gelişimini destekler.

15 cm Yatak Yüksekliği

Merhaba arkadaslar baby blue star kullanan var mi ? Onerirmisiniz . Tesekkurler

• Dostlar merhaba, ben de buradaki diğer arkadaşlar gibi yatak alma arefesindeyim. Bugün yataş ve yatsan'a gittim. Yataş'ta blue star, Yatsan'da king coil heaven gold yatağını önerdiler. Konu hakkında çok bir bilgim yok ve satış temsilcisi arkadaşlara gönülden güvenememem sebebiyle bir de size sormak istedim. max 3500 liraya 160x200 bir yatak bakıyorum. Orta sertlikte belki orta-sert ayarda bir yatak mutlu edecektir diye düşünüyorum. Yüzüstü uyuyorum. Tavsiyede bulunabilecek olanlar varsa çok memnun olurum  

• KilliKarpuz kullanıcısına yanıt

Seninle aynı durumdayım. En fazla verebileceğim 4000TL.

Yataş da pek rahat yatak bulamadım.

King Coil Heaven Gold bana rahat gelmedi. Onun yerine Sealy Maple Grove çok daha iyi geldi. Lovell ile benzer his, lateks farkı var.

Şuan yatak alacak olsam aklımda 3 yatak mevcut. Alım zamanım geldiğinde hangisi uygunsa onu seçeceğim.

Sealy Maple Grove

Sealy Lovell

İşbir Genna

• Ben iş çıkışı alelacele uğramak zorunda kaldım. Haftaya da taşınacağım yeni eve, denemeden almayım diye yalandan bi denedim bahsettiğim iki modeli. Referans alacağım bir yatak olmadığından ikisi de iyi gibi geldi ama mevcut yatağımdan sonra hepsi iyi gelir zaten Bahsettiğiniz modellere de bakayım, hangisi uyarsa alayım ben de madem haftaya. Çok pahalı olmasın diyorum kendi kendime ama ömrümüzün de büyük bir kısmı orada geçiyor. Buna vermezsek neye vereceğiz diyorum. Kafamda deli sorular...

1 hafta iş çıkışı her akşam yatakçılarda gezdim. Hatta dünde maple grove için iş çıkışı gittim.

Bende ilk başta seninle aynı düşünüyordum. Ömrümüzün çoğu yatak üzerinde geçeci için yatak önemli diyordum. Ama evlilik öncesi harcamalar şaha kalkınca mecbur bazı yerlerden kısmaya çalışır oldum. Bana sorsan denediğin en iyi yatak hangisiydi diye açık ara Yatsanda Serta Twin perfect Sleeper. Ama fiyatı 8k ya yakın. Bir altında Altın Yatak Zen derim, ama o da 6 7k arası.

Birde yatağı koruması için Alez almak gerekli vs...  

• Maple grove fiyat/performans olarak iyi gibi hocam ya. Ben pazartesi vereyim bunun siparişini. Bayide maximum karta peşin fiyatına 4 taksit yaparız dediler. Ellerinde varsa direkt oradan alır geçerim. İkea'dan da şu klasik ahşap karyoladan alacağım bakalım

@Swothra

Deneme imkanın varsa denemeni öneririm. Bana güvenerek sipariş geçme. Yatağın verdiği hissiyat kişiden kişiye göre değişiyor. 20K ya satılan yatak denedim, şu 4K lık yataktaki gibi rahat etmedim.

• 1.75 100 kilo üzeri 150/200 ölçüsü hangi tarz yatagı tavsiye edersiniz.

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.