Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.143
Cevap
266
Favori
1.975.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah razı olsun haber bekliyor olacagım...
  • cermen_555 C kullanıcısına yanıt
    Cümlemizden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaksoy81

Bu arada caramel torba yay sistemindeymiş,çökme olur mu? Ayriyeten üst yüzey de ipek oldugu için zamanla incelme olur mu?

torba yay diger yaylara göre yumuşakdır mesela bonel yaylı yatak 2.2 mm yay 14 cm yükseklik den oluşur torba yay 1.2 den 1.8 mm yay kalınlıgında olur en fazla yukseklıgı 18 cm olur bunların zonları da önemlidir torbayay çöker yada yumuşak olur dan zıyade yatakda kullanılan yayın hangi firmanın leget platt gibi yılların kalıtelı fırmanın urettıgı gıbı kaç mm kalınlıgında ve uzunlugunda oldugunu bilmek gerekir satıcılar bunu bilmez ancak üretim yapan fabrikadakilar den begendıgın yatagın yay yay kalınlık özellıklerını en ince detayına kadar ögrenırsın zaten yatakda çöken yay dır
  • nail764 N kullanıcısına yanıt
    bahsettiğmiz firma 10 sene yaya garanti verdiğine göre yayı iyidir güveniyordur muhakkak
  • quote:

Orijinalden alıntı: cermen_555

bahsettiğmiz firma 10 sene yaya garanti verdiğine göre yayı iyidir güveniyordur muhakkak

şikayet var daki yatak 2 ay da çöktü yatak 1 yılda çöktü diyenlerin kaçının yatagını degiştirmişler yatak firmaları malı satana kadar her yolu deniyorlar bazı yatak markaları nın yayları mimli yatakda önce yay gelir
  • nail764 N kullanıcısına yanıt
    o konuda haklı olabilirsiniz
    ben ürünü internetten almayı tercih ediyorum mesafeli satıs sözlesmesi geregi 14 gün içinde geri alma mecburiyetleri var
    satıs yapan kanal 30 gün deneme süresi 100 gün deneme süresi vaat ediyor ise o zaman zarfında almakla yükümlüdür.
    ki ben visko yatak aldım kıs ayında terletti diye 10 gün sonra iade ettim sorunsuz n11 den
    sonrasında pocet yaylı bi yatak aldım 30 gün deneme süreli onu da 28. gün bel agrılarım artmaya basladı memnun kalmadı diye iade ettin sorunsuz hb da dan.
    yani anlayacagınız üzere aracı firma buyuk ise sıkıntı yasamıyorsunuz bu konuda fakat magzadan alınmıs ise bahsettiğiniz problem olabilir kanaatindeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaksoy81

Merhaba 2 haftadır yatak arastırıyorum , orta sert seriden zero gravity i switzerland a eş buldum ve bence sert sayılırlar.60 kiloyum.Lordford bey ben clementine ve caramel arasındayım. Clementine de az bir serte yakın,Caramelin dokusu ipeksiliği eşsiz ama orta sert bir yatak mıdır ve dayanıklı mıdır yani bu model sadece janjan olsun diye mi 12 kg ipek kullanmıştır?Bu arada boyun ve bel fıtıgı birisi olarak bana hangisini önerirsiniz? Tesekkur ederim

caramel ve clementine yataklar sağlıklı, doğal ve konforlu yataklardır.
    60 kg olduğunuz için orta sertlikte yatakları da rahatlıkla kullanabilirsiniz, çökertemezsiniz.
    (200x200 cm yatakta 12 kg ipek ise
    160x200 cm yatakta yaklaşık 9-10 kg dır,
    maksat yumuşaklık ve doğallık.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysrykn

Arkadaşlar merhaba. 3 sene evvel aldığım yatağın yaylarının rahatsız etmesi ve sabahları ağrıyla uyanmam sebebiyle yeni bir yatak bakıyorum kendim için.

180cm, 110kg, 25 yaşındayım. 90x200 alacağım.

750TL civarında alabileceğim en iyi tek kişilik yatak nedir? Önerilerinizi bekliyorum.

http://www.idas.com.tr/urun/mira-coil-pedli

https://yatsan.com/crown-yatak_80623

https://yatsan.com/switzerland-yatak_80631

https://yatsan.com/otantique-yatak_80624

http://www.idas.com.tr/urun/clima-mira-pocket

http://www.brnyatak.com.tr/Essence-Paket-Yayli-Yatak-90x200,PR-160.html

http://www.brnyatak.com.tr/Western-Duo-Paket-Yayli-Yatak-90x200,PR-326.html
  • quote:

quote:

arkadaslar 1.88 boy 90 kilo esim 1.60 kilo 60 yatak 160x200

evlenirken uyguna kactik ucuz bisey aldik coktu internetten 7 cm 80 dns visko aldim terletti rahat edemedim iade ettim

sonra yine netten pocet yayli yatak aldim 30 gun deneme suresi vardi 30 gun dolmafi iade ettim

bu aldigim ytaklar indirim sezonunda idi 600 tl gibi fiyatlar almistim

sirt ve bel agrilarim artti esimde sorun yok ama bende ciddi rahatsizlik var

gece calistigim icin uyku surem uzun oluyor 12 saat civari yattigim oluyor o yuzden yatak arayisindayim

bana uygun yatak tavsiyelerinize ihtiyacim var butcem fazla deil max 1200 e cikabilirim belki birazdaha zorlayabilirim

yumusak istemiyorum orta sert olursa iyi olur tavsiyeleriniz

simdiden yardimlariniz icin tesekkurler

tavasiye yokmu üstatlar ?

ARADIĞINIZ YATAK:

http://www.brnyatak.com.tr/Signature-Yumusak-Sert-Yayli-Yatak-160x200,PR-148.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: lymph

Hocam hibboux diye bir marka var, yataşa ait bir firma hammaddesinden tut fabrikasına kadar aynı banttan çıkıyor. Ben yorganını kullanıyorum kalitesi yataş ile aynı. Sana tavsiye edeceğim yatak bütçeni biraz aşıyor ama;

1-tencel

2- 7 bölgeli paket yay sistemi

3-cairfull özellikli ve yataşın kullandığı adaptive nefes alabilen kumaş

4-lateks

Bu kadar özellikli yatağı 1615 liraya başka hiçbir yerde bulamazsın.

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU]

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU]

Fiyat olafak güzelmiş. Bu indirim kaç gün geçerli acaba bilginiz var mı

• [REC] kullanıcısına yanıt
    Kodun geçerlilik süresini bilmiyorum hocam bugün gidicem nasipse, onu da sorarım.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    hoam fiyat olarak beni ortadan ikiye boldunuz ;)

• cermen_555 C kullanıcısına yanıt
    Hocam gitmeden önce bir arayayım dedim iyi ki aramışım. O yatak teşhirde yokmuş. Sertliği ise orta diye geçiyor, zaten r.e.m harici yumuşak yatakları yokmuş. Tüm kartlara 12 taksit yapıyorlarmış. 100 gün deneme süresi varmış, iade edersen de herhangi bir kesinti olmuyormuş.

• [REC] kullanıcısına yanıt
    Kod ile ilgili net bir tarih yokmuş hocam.

• Cevaplar için çok tesekkurler ,bir sorum daha var Brn Royal natura yatak nasıldır? Sitede lateks pamuk diyor peki yay sistemi ve sertliği nedir? Clementine-caramel mi? Brn royal natura mı?

• Lord of hocam continental hakkındaki düşünceniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 9 Şubat 2018; 20:45:32 >
  • Arkadaşlar evlenmeden önce sert bi yatak kullanıyordum evlenirken forumdakilerin tavsiyesi ile viscoplus yatak aldım ve yaklaşık 1 yıldır uyandığımda yorgun hissetme ve ilk kalktığımdan 1 -2 saat içerisinde bel agrisi hissediyorum bu sure içinde 2 kez tutuldum suanda da belim tutulmuş durumda bugün yatak baktım bütün yatak baktığım yerdekiler durumu anlatınca sert bi yatak kullanan kişi visco kullanamaz. Visco yatak herkese göre değildir dediler ve tekrar sert bir yatağa dönmemi tavsiye ettiler suanda Allah’ın izni ile bebek bekliyoruz onun icin çok yüksek meblalara çıkamıyorum isbir yatak prince serisi sert yatağına 1500 tl diyor nakitte tavsiye edermisiniz ?? Yada bu fiyat araliginda tavsiyeniz nedir

• [simage]takip [/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spunch1212 -- 10 Şubat 2018; 1:43:48 >
  • Yatas termo rest mi isbir Prince mi isbir 1500 tl yataş 1200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi verag -- 10 Şubat 2018; 11:39:32 >
  • Evet bugun seçimimi yapıp Clementine 180*200 yatak aldım.Caramel ile çok gittim geldim ama caramel yumuşak geldi ve clementine de karar kıldım,👍

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.