Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SUOX , SUOX Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.182
Cevap
265
Favori
1.982.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yataştan uzak dur, bugün yatsan baktım yatakların hepsi birbirinden güzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kızım için çilek mobilyadan genç odası takımı alacağım. Orda yatakda var ordan mı alsam kararsız kaldımç
  • helsa yataklarına baktık birkaç tanesi oldukça hoşuma gitti , pahalı ama yatakların malzeme kalitesi kendini hissettiriyor.

https://halsayatak.com/storsjon-dogal-yatak/

bu yatağı beğendik fiyatı biraz tuzlu 5bin tl civarı ama alternatif olarak da idaş var 3.5 civarında.

Biraz kararsız kaldım , tabii yatakta doğru olan deneyip kendinize uygun olanı almak elbette ama idaş vs helsa kıyaslaması yapsak kabaca sizce bu fiyat farkını hakediyor mu?
  • Serta Royalty kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. Royalty siparişi verdim ama Perfect Sleeper modeli de çok aklımda kaldı.

Özellikle Royalty'nin yüksekliğinden çok şüphe ediyorum. Normal 160x200 ölçülerinde alezler, fitted çarşaflar vb. yatağa köşelerinden geçen ürünlerde sorun yaşar mıyım acaba? Bu fitted çarşaflar ve alezler normal yükseklikte yataklara uygun olduğundan bunda yarım yamalak durur diye şüphe ediyorum. Kullanan arkadaşlardan yorumlarını alabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler.
  • Merhaba bende, iki yatak arasında kaldım daha üst sınıf ve diyerek royalty tavsiye etti satış elemanları.

Royalty 37 cm bir yatak ve kalın gerçekten alex de bir sıkıntı yok ama çarşaflar geçirmek biraz zor oluyor sanırım büyük boy çarşaf almak gerekecek

• Arkadaşlar yatas cool action kullanan var mi

• Arkadaşlar 2 yaşındaki çocuğum için yatak alacağım. 90x190 ebatlarında orta sert bi yatak bakıyorum.

Bellonada stress serisi (stress freeydi sanırım) beğendim. 580 lira fiyatı var. Bütçem 500 lira. Tavsiyeleriniz varsa gidip denemek istiyorum.

• SweetStar kullanıcısına yanıt
    idas in miracoil.yatagini asla tavsiye etmem omurilik kaymasi var bende birazda bel boslugu her gun bel.ve sirt agrisi ile kalkıyorum . suanyatak ariyorum hala karara veremedim ama mutlaka degisim garantisi olan bir yatak alacagim ki yanlis secim.yapsam bile degistrime.imkanim.olsun

• Bazayı nereden alayım eskisi gıcırdama yapıyordu ve sağlam olsun istiyorum?

• dostlar hala yatak alamadım bugün maskodaki yataş ve yatsana gittim iki markayıda denedim ancak şöyle bir sorun var yataş en ufak deneme süresi sunmuyor değişim ve iade asla yok diyor. yatsan ise yüzde 15 kesinti ile iade veya değişim yapabilirim diyor.

gelelim modellere gerçi benim evdeki idaş miracoil yatağımın sertliğinden midir nedir denediğim bir çok model gayet yumuşak ve iyi geldi bel boşluğumu doldurdu.

yataşta ergo coili denedim gayet iyiydi birazcık gömülme hissi uyandırdı . ayrıca görevli bayan çok ilgilendi yatma şeklimi sordu bendeki yatağı sordu ayrıca size sanki bel fıtığı hastasıymış gibi sert yatak verilmiş dedi size orta sertlikte yatak lazım dedi. sonra otellere verdiğimiz dushess yatak var buda size gayet iyi olur dedi onada uzandım sanki ergocoil daha iyi geldi . sonra sporculara ve omurga problemi olanlara terleme problemi olanlara atletic öneriyoruz dedi ona da uzandım biraz fakat tam kanaat getiremedim . ayrıca verticoil aqua çok aşırı yumuşak içine gömülürsünüz sizi rahatsız edebilir dedi.

yataştan yatsana geçtim içeride önce kimse yokttu rahat rahat bir kaç yatağa boylu boyunca uzandım sonra görevli yardımcı oldu yatsanda 3 model denedim

1. cisi PERFECT SLEEPER TWIN YATAK bu yatak gayet yumuşak geldi bel boşluğu doldurdu ayrıca elimi yatağın üzerinde gezdirdiğimde diğer yatakalara göre serinlik hissi verdi. ayrıca yatağın diğer tarafı latex visco tarafından bir tık sertti sanki 2 yatak birden almış gibi oluyoruz.tek korkum yatağın kenarında oturduğumda çok gömüldüğünü farkettim sanki uzun kullanımda yatağın formu bozulacak gibi geldi banaen çok bu modeli beğendim.

2. yatak PENNYFIELD YATAK bu modelde gayet perfect slepera göre bir tık daha sertti ama bel boşluğumu yine doldurdu.

3. son olarak yine görevli otellere verdiğimiz kendi ürünümüz olan terapist modeli önerdi bu modelinde yumuşaklığı orta derece idi.

görevli bir ara size full visco veya latex ütün olmaz dedi latex kaşmire baktık resmen aşırı gömülüyor görevli dönüşe izin vermez dedi bana da öyle geldi .

yataştaki bayan liste fiyatlarından çok cuzi yardımcı olabilirim dedi . yatsan ise terapist 2000 perfect twin 2900 pennyfield ise 2400 axesse 12 taksit yapabilirim dedi.

kafam iyice karıştı çareyi şöyle düşündüm yataşı değişim yapmadığından eledim gibi. yatsandaki 3 modeli ise eşimi mağazaya götürüp modellerin ismini söylemeden üçünüde denettireceğim rahatlık sıralaması yap diyeceğim hangisini 1. sırada söylerse onu alacağım

bu arada sizce yatsandaki perfect sleper ın yataşta tam olarak karşılığı varmıdır ?

• Benim hoşuma yatsan daki majesty çok hoşuma gitti yataştaki ergocoil e benziyor ama şikayetlerde 3 kişi ergocoil kokuyor demiş havalandırmalarına rağmen kimyasal kokusu gitmemiş. O yüzden majesty almaya karar verdim ikiside birbirine benziyor bence. Yatsanın switzerland modelide yataşın seven z modelini andırıyor. Yataşta zero gravity de hoşuma gitti ama pahalı

• Yatsan beatrice satıştan niye kaldırıldı acaba bilen var mı. Bu yatağı başka nereden bulabilirim

• Dostlar bana bir yardımcı olun lütfen bugün eşime de denettirmek için Marmara foruma gittik hem yatsan hem de yataşa uğradık.

Eşime isim ve özellik belirtmeden 3 yatağı denemesini istedim
    1-https://yatsan.com/perfect-sleeper-twin-yatak_80644 orta 2900 axess /12

2-https://yatsan.com/pro-energy-yatak_80646 yumuşak 3400 axess /12

3-https://yatsan.com/therapist-yatak_80625 orta 2000 axess /12

bu üçü arasından rahatlık sıralaması yapmasını istedim terapist modelini eledi beğenmedi . en çok pro energy yatağı beğendi çok yumuşak çok güzel dedi . perfect sleeper da güzel ama yatakta çökme olacak gibi geliyor dedi ama gene de ikisi de çok güzel dedi.

( bu arada kendi evmizdeki idaş mira coil sert yatak modeli )

Sonra oradan yataşa geçtik yine 3 modele denettirip sıralama yap dedim.

1-Yataş Vericoil Aqua https://www.yatasbedding.com.tr/premium-seri/verticoil-aqua orta 2300 nakit

2- Yataş Duchess https://www.yatasbedding.com.tr/pocket-yayli-seri/duchess orta- üst 1800 nakit
    3 – Yataş ergocoil-infinity https://www.yatasbedding.com.tr/premium-seri/ergocoil-infinity orta 2400 nakit

bu üçü arasından en çok verticoil aqua yı çok çok beğendi sonra ergocoil i beğendi en son sıraya dushes i koydu .

şimdi gelelim benim sorunuma benim kafam iyice karıştı yatak özeliklerine bakınca ikimizinde yumuşak yatak sevdiğimiz ortaya çıktı en çok yatsan pro enegy yatağı beğendik en pahalısı bu çıktı. fiyatlar karar vermemizi zorlaştırıyor. (birde yataşın ürün değişimi yapmaması.)

sizce biz hangi yatağı almalıyız ?

sizce başka modellerde denemeli miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanjugunduz -- 8 Aralık 2017; 21:14:16 >

• tanjugunduz kullanıcısına yanıt
    Üstad Yatsan Majesty'yi de bir değerlendirin derim...

• Tamer306 T kullanıcısına yanıt
    tesekkurler majesty yede bakacagim zaten acele etmek istemiyorum 2 senedir cekiyoruz agrilari iyice karar verip almak istiyorum

Kesinlikle bak majesty modeline ben onu alacağım beğenceğinizden eminim

Yeni yatak, ilk bir ay fikir vermez.

Gerçek fikriniz 2. Ve 3. Aylarda oluşur.

%15 değer kaybı ile

100 günlük iade garantisi çok iyi.

Yataş sizin için uygun degil.

https://yatsan.com/kingsbury-yatak_80658

https://yatsan.com/pro-energy-yatak_80646

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 9 Aralık 2017; 8:57:36 >
  • majesty iyi diyorsanız ben de bi bakayım
  • esimle istisare ettik biraz . yatsan yuzde 15 ile degisim yapiyor ancak begendigimiz pro energy 3.500 seviyelerinde pahali geldi butcemiz 2300 lerde buna gore yatsanda pennyfield ve majesty , yatasta ise verticoil aqua ve ergocoil denk geliyor bu 4 modelden hangisini onerirsiniz ? sali gunu majesty i denemeye gidecegiz bu sefer en az 10 ar dakika uzanacagim iyice anlamak icin

• Yatsan şubelerinde Serta marka yataktan aldık. Bi tarafı visko(kışlık), diğer tarafı lateks(yazlık) özelliği var. Ortada da paket yay sistemi var. Kullanmaya başlayalı 2 ay oldu ve epey memnunuz.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.