Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.981.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşin kötüsü, tüm firmalarda deneme süresi var yataşta yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba iki yatak arasında kaldık yakın tanıdığımız idaş bayi geliş fiyatından vericek siz hangisini önerisininiz arada 300 tl fark var platinium yattığımda daha hoşuma gitti ama tek taraflı ve 35cm olması kafamı kurcalıyor .diğer yatakta ilk yatış hissi biraz daha zayıftı bizim karyolada 25cm yatak görsel olarak daha iyi duracak gibi bide clima olması avantaj gibi.

http://www.idas.com.tr/urun/platinium

http://www.idas.com.tr/urun/climapocketlatex

• Herkese merhaba

Sizlerden bir konu hakkında görüş almak istiyorum. Bende boyun fıtığı var ve şu an kullanmakta olduğum yatak ve yastık kombinasyonu resmen canıma okuyor. Ayrıca kullanmakta olduğum yatağın yayları artık sos vermeye başladı. İnternette biraz araştırdım yatsana ait tempur markası ile karşılaştım. Elbetteki ergonomi kişiden kişiye değişebilir ancak bu konudaki görüşlerinizi öğrenmek istiyorum. Başka marka/model yatak ve yastık önerilerinize de açığım. İyi akşamlar dilerim.

• selomax S kullanıcısına yanıt
    Bunlardan birisini aldınız mı,merak ettim?

• Satıcıda hazırda yokmuş şuan ikiside.pazartesi tekrar konuşucam hangisi daha erken üretilirse onu almayı planlıyorum

• Yataşın yan markası olan selena hermes yatak siparişi verdim 100*200 ebatlarında. Bu yatağı kullanan bilen duyan varsa yorumlarını paylaşmalarını rica ederim. İdaş altın ortoapedik deluxe ile benzer fakat dolgusunun daha iyi olduğunu söylediği için satıcı bu yatağa yöneldik.

Yatak baza ve başlık 1300 lira ödeyerek aldım 100*200.
  • gronyar G kullanıcısına yanıt
    Selena marka hakkında hiç bilgim yok, siz incelediyseniz nasıl yatakları?

• Henüz gelmedi bu haftaiçi gelir diye umuyoruz. Gelince hakkında birşeyler yazmaya gayret gösterebiliriz.
  • arkadaşlar bende internetten çok araştırdım.
    yataş bayiine gittim 2 dk uzanmayla tüm yataklar aynı geliyor ..
    eşimde bende kilolu değiliz, ben yüzü koyun ve yan yatarım çoğunlukla
    anladığım kadarıyla en ideali torba yaylı ve lateks katmanlı bir yatak olacak
    yataş da seven z modeli sanırım bana uygun
    diğer marka ve modellerde seven z ye alternatif önerebilcek var mı ? (daha uygun fiyat tercihimdir)
    yada fiyat farkına değer yataş al sıkıntı çıkmaz mı dersiniz ?
    farklı marka model tip önerilerini dikkate alacağım yardımcı olan olmayan forumdaşlara teşekkürler
  • arada şeytan diyor git istikbal sleepwell bellone offset yada mondi 5 zone al .. onlarda da sorun çıkmaz rahat ettirir diyor ..
    bir yanda pocket yaylı lateksli seven z bir yanda ise burda çok övülen hourglass air fiyatları da aynı ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kankeyto -- 19 Haziran 2017; 21:32:50 >
  • farklı farklı forumlar okudum yataş blue star hakkında herkes çok olumlu
    yalnız lordford50 arkadaş nedense önceki sayfalarda alınmaması yönünde tavsiye etmiş
    sebebi nedir acaba ..
  • Arkadaşlar 2 ay'a yakın incelemeler sonucunda şu an itibariyle İstikbal Active Life Gold yatak siparişi verdim yarın teslim edecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kankeyto

arada şeytan diyor git istikbal sleepwell bellone offset yada mondi 5 zone al .. onlarda da sorun çıkmaz rahat ettirir diyor ..
    bir yanda pocket yaylı lateksli seven z bir yanda ise burda çok övülen hourglass air fiyatları da aynı ..

seven z ve hourglass air hangisi iyidir diye bende düşünüyorum karar veremedim aralarında ne fark vardır canlı görmediğim için bilemiyorum

ve biraz daha ucuz bellona istikbal mondi bu markaların yataklarını alsak diyede düşünüyorum aynı kafadayız seninle bu markalar çokmu kötü olur 3 kuruş ucuza alacağız diye uyurken sorun yaşamakta istemiyorum (60 kiloyum)

• quote:

Orijinalden alıntı: picasso2

quote:

Orijinalden alıntı: kankeyto

arada şeytan diyor git istikbal sleepwell bellone offset yada mondi 5 zone al .. onlarda da sorun çıkmaz rahat ettirir diyor ..

seven z ve hourglass air hangisi iyidir diye bende düşünüyorum karar veremedim aralarında ne fark vardır canlı görmediğim için bilemiyorum

ve biraz daha ucuz bellona istikbal mondi bu markaların yataklarını alsak diyede düşünüyorum aynı kafadayız seninle bu markalar çokmu kötü olur 3 kuruş ucuza alacağız diye uyurken sorun yaşamakta istemiyorum (60 kiloyum)

ben yataşa gittim seven z iyi gibi, hourglass air iki mağazada da yoktu, mondiye de mobilya bakarken gitmiş yataklar hakkında bilgim olmadan bir iki uzanmıştım o da iyi gibiydi,,
    lordford arkadaş burda hourglass air diyor sürekli, seven z pek geçmiyor, nedeni nedir bilmem, seven z paket yay ve lateks katmanı ile tam ideal gibi.
    istikbal bellona mondi grubunda da 30 gün iade süresi cezbediyor .. bakıcaz artık, kafam atıp giricem birine sar ordan bi yatak diyicem, şimdiye kadar hep markasız dandik yataklarda uyudum her halukarda daha iyi olucaktır :) ama yatağın uyku ve dolayısıyla hayat kalitemi arttırmasını istiyorum o yüzden iyi araştırmak lazım. imkan olsa denemek ..

• 2 aydır yatak araştırıyorum..3 tane yataş bayine gidip hourglass air'e bakalım, dedik ama ellerinde yok çünkü hiç tutulmuyormuş. çok yumuşak bir yatak , dedi yataş bayileri...biz de eşimle gidip istikbal active life gold aldık...2-3 gündür kullanıyoruz şimdilik çok memnunuz...
  • Her gun sirt ve bel agrilariyla uyaniyorum. Yatak iflas etmis artik. Nefret eder oldum uyumaktan. Switzerland gibi sert bir yatak benim derdime derman olur mu acaba

• isonil İ kullanıcısına yanıt
    Epey yatmissinizdir hocam. Nasil yatak? Yorum alabilirim miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: naviga70

Arkadaşlar, bilginiz olsun; Yatsan %10 KDV indirimi, %10 zubizu kampanya indirimi yapıyor halihazırda. Aldığım yataktan örnek verecek olursam, fiyatı 1,730-TL olan Otantique Plus yatağı 1,425-TL'ye aldım.

Hocam mesaj icin oncelikle tesekkur eder, sozlerime yatsana soverek baslamak istiyorum. Yahu koskoca bursada kampanya yapmamis adiler Ne bicim firma bunlar. Acaba zubizuda yazmasa bile var midir kampanya?

• Arkadaşlar 1300 bandında önerebileceğiniz yatak nedir?

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.