Şimdi Ara

## Yatak Tavsiyeleri ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (8 Mobil) - 2 Masaüstü8 Mobil
5 sn
3.383
Cevap
155
Favori
1.249.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1279
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 5 saat 42 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 14578
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1279
  • Favoriye Eklediklerim 155
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lordford50 (325 mesaj) cengizseras (48 mesaj) arasira (37 mesaj) ali222 (34 mesaj) CaptainSkyWalker (33 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1330 mesaj) Mobil (1218 mesaj) Tablet (56 mesaj) Mini (78 mesaj) Uygulama (137 mesaj)
  • @
Giriş
    103 Mesaj

İdaş Pearl hakkında bir yorumunuz var mı acaba? Benzer özelliklerdeki yatsan modelleri ile arasında bir hayli fiyat farkı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CaptainSkyWalker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hiç yatmadım, alırken düşünmüştüm ama yatsan beğendiğim için bakmadım

içerik olarak lateks, at kılı ve ipek var. kötü bir yatak diyemem.

muhtemelen metrekareye düşen ipek ve at kılı miktarı düşüktür. ama yine de yataşın yataklarından çok iyi gözüküyor.

fiyat olarak 160x200 5.400 tl ucuz sayılmaz, yatsan serta veya seally markalı bazı yataklarla aynı fiyat
    |
    |
    Beyazhu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyazhu -- 15 Ağustos 2020; 0:17:32 >
    |
    |
  • Yarbay
    2205 Mesaj
    Yatsan serta perfect sleeper twin modeli için 4700 TL 7 taksite anlaştım arkadaşlar doğru bir tercih mi yaptım fiyat nasıl sizce?

|
    |

3500tl ye kadar yatak bakıyorum,çok yumuşak yatak sevmiyorum, ne önerirsiniz acaba

|
    |

Hocam yukarda yazdığım yorum için yardımcı olabilir misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: CaptainSkyWalker
  • Yarbay
    2890 Mesaj

yazdıklarınızı okuyabildiğim kadarıyla içlerinde en iyi marka Sealy

sealy olacak ise ellington iyidir

bütçe kısıtlı herhalde, ama 10 sene boyunca uyku uyuyacaksınız bu yatakta, keseyi açıp king koil ve serta da bakın derim.
    |
    |
    :Fatih: kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam maalesef yüksek fiyata çıkamıyorum. Maksimum vereceğim ücret 2500 civarı. Yazdığım modelleri tam göremiyorsaniz tekrardan atayım.

|
    |
  • Yüzbaşı
    255 Mesaj

hocam neden yatas onermiyorsunuz?

bluestar yataklari o fiyattaki en iyi yataklar.

ben yanlis mi anladim mesaji?

yatsanda tavsiye edeceginiz sert yatak hangisi olur? (fiyatini dikkate almazsak)

|
    |

Yatsan’da sert yatak olarak Serta Clementine öneririm. Kış deve yünü, yaz ipek, dolgular pamuk, yay pocket yay, doğal ve terletmeyen, eşlerin dönümlerinden etkilenmeyen premium yatak.

Clementine fiyatının 1/4 fiyatına Blue Star alabilirsiniz. Ucuzdur. Fiyat cazibiyeti nedeniyle alınabilir ama konforlu değildir.

Ama yaylar Pocket yay değil, DHT yani anam babam çekyat döşek yayı. Yıl olmuş 2020 orta çağ yay sistemi ile uyumayın derim. DHT eş dönerken siz de yaylanırsınız, yay sesi duyarsınız.

Ama Blue star kışlık yün yazlık pamuk tarafı nedeniyle “naylon terleten yatak” diyemem.

F-P ürünüdür Blue star. Ama 10 sene uyku uyunacak paradan kaçmayın derim

Yatak odası takımı için 10 lira verilmez, 3 liraya çözersin. Zaten yata odasını kimse görmez, gösterişli olması da önemli değil

Ama yatak, rahat uyku, 10 sene kullanım ile yaşam kalitesini etkiler, uyku İçin paradan kaçmayın derim

İşe yorgun gitmek var, dinç gitmek var. Sert ise clementin yumuşak ise caramel ile hayata 1 adım önde başlayabilirsiniz.

King Koil Montpellier ve daha uygun fiyat İçin İdaş Pearl de düşünülebilir.

Wellmatt WoCoLat da alternatif olarak düşünülür yün pamuk lateks, işinizi görür.

|
    |
    drcaucasian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1262 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba

Çok acil yardımınıza ihtiyacım var

Idaş ın 2 yatağı arasında kaldım

Milenyum ve mira coil pedli

İlk aklımda milenyum vardı 3245 tl fiyatı var

Mira coil pedli 2540 tl

Sonra mağazaya gittiğimde satış temsilcisi 2 ürününde aynı olduğunu söyledi boşuna fazla para vermeyin dedi

Milenyumun fazla para olmasının sebebi çift taraflı olmasıymış

2 üründe aynı sistem ve aynı sertlikte çökme vs 2 sinde de olmaz dediler

Bu ürünleri kullanan var mıdır acaba tavsiyelerinizi alabilir miyim.

1 saat içinde ürünlerden birini alicam satışcının da etkisinde kalmak istemiyorum

Şimdiden teşekkürler.

|
    |

SAMSUNG Galaxy Note Fan Edition
  • Yüzbaşı
    282 Mesaj
    Arkadaşlar

Hibboux Botanic Hybrid Yatak

Kullanan var mı?

3000tl gibi fiyata alınır mı?

Kullanan bilen arkadaşlar,yada bu fiyat aralığında ne önerirsiniz?

|
    |

2500-3500 arasında 120*200 olan yatak önerinizi bekliyorum..marka faketmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Ağustos 2020; 20:35:13 >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Yatsan’da sert yatak olarak Serta Clementine öneririm. Kış deve yünü, yaz ipek, dolgular pamuk, yay pocket yay, doğal ve terletmeyen, eşlerin dönümlerinden etkilenmeyen premium yatak.

Clementine fiyatının 1/4 fiyatına Blue Star alabilirsiniz. Ucuzdur. Fiyat cazibiyeti nedeniyle alınabilir ama konforlu değildir.

Ama yaylar Pocket yay değil, DHT yani anam babam çekyat döşek yayı. Yıl olmuş 2020 orta çağ yay sistemi ile uyumayın derim. DHT eş dönerken siz de yaylanırsınız, yay sesi duyarsınız.

Ama Blue star kışlık yün yazlık pamuk tarafı nedeniyle “naylon terleten yatak” diyemem.

F-P ürünüdür Blue star. Ama 10 sene uyku uyunacak paradan kaçmayın derim

Yatak odası takımı için 10 lira verilmez, 3 liraya çözersin. Zaten yata odasını kimse görmez, gösterişli olması da önemli değil

Ama yatak, rahat uyku, 10 sene kullanım ile yaşam kalitesini etkiler, uyku İçin paradan kaçmayın derim

İşe yorgun gitmek var, dinç gitmek var. Sert ise clementin yumuşak ise caramel ile hayata 1 adım önde başlayabilirsiniz.

King Koil Montpellier ve daha uygun fiyat İçin İdaş Pearl de düşünülebilir.

Wellmatt WoCoLat da alternatif olarak düşünülür yün pamuk lateks, işinizi görür.
    welmata bakayim dedim ve bakmaz olaydim))

serta iyidir

|
    |

• Yarbay
    2917 Mesaj

Yataktan memnunuz, biraz yüksek bir yatak haberiniz olsun. Cok yumusak değil biraz serte yakin diyeniliriz. bugün itibariyle tam bir ay olacak pek bir sorun görmedik. Yaşlar 25 kilolar 60-70

|
    |
    Leejun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Been around the world twice.Talked to everyone once.Seen two whales ****, been to three world fairs.And I met an old man in Thailand with a wooden ****.Pushed more peeter, more sweeter and more completer than any other peter pusher around.I'm a hard bodied, hairy chested, rootin' tootin' shootin', parachutin' demolition double cap crimpin' frogman.There ain't nothin' I can't do. No sky too high, no sea too rough, no muff too tough. Been a lot of lessons in my life.Never shoot a large caliber man with a small caliber bullet. Drove all kinds of trucks.2by's, 4by's , 6by's and those big **** that go 'Shhh Shhh' and bend in the middle.Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.I'm a lover, I'm a fighter, I'm a UDT Navy SEAL diver. I'll wine, dine, intertwine, and sneak out the back door when the refueling is done.So if you're feeling froggy, then you better jump, because this frogman's been there, done that and is going back for more.

Cheers boys.
  • Yarbay
    5169 Mesaj
    Herkese merhaba yavaş tesla yatak mı yoksa istikbal graphene premium mu önerirsiniz anne baba için ikisi de 75 80 kilo. ikisininde beli sorunlu

|
    |
  • Yarbay
    4033 Mesaj
    İdas intense

İdas optimum

İdas altın ortopedik klasik modelleri arasında kaldım.

Hepsi paket yaylı, klasik olanda ped falan yok düz model.

İntense modelinde ped çıkıyor ,optimumda cikmiyor.

İntense 2700

Optimum 2500

Altin klasik 1800 civarı

İntense için 2700 verilir mi acaba ne dersiniz ?

|
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj
    Arkadaşlar yatak ve yatakmış sıcak fırsat konu başlığını forumdan gördüm idaş sleeping space i de gözümüze kestirmiştik. İlk başta sert geldi sonra şuan çök memnunuz bende fıtık ağrısı vardı şuan ağrı pek kalmadı. Eşim sağlıklı o. Çok memnun. Yorgan yastık da aldık Yunus Emre bey hem fiyatta hem ödemede yardımcı oldu. Almadan fiyat almanızı tavsiye ediyorum

|
    |

Sleeping space kullanıyoruz çok memnunuz

|
    |
    leylice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.