Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alcnern Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.982.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bende yatak ve baza değiştirmek istiyorum yaklaşık 2 yıl önce teleset mobilyadan almıstık maalesef sürekli teknik servis çağırmaktan yatagın ilk günden bu yana hiç bitmeyen gıcırtı sesinden ve bel agrısından bıktık tavsiye edebilceğiniz marka varmıdır teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Halsa ile ilgili bazı bilgiler sıkıntılı geldi bana.
    https://eksisozluk.com/halsa-yatak--5209475
    https://taneryildizblogg.wordpress.com/2018/01/30/isvecte-ilk-kez-bir-turk-fabrikasi-acildi/

Alıntıları Göster
    Blogda yazan bilgilerde sıkıntı yok dediği çok doğru asıl bizim destek vermemiz gerekir böyle yatırımlara. Türk olup İsveç'te fabrika kurmak öyle kolay olmasa gerek. Satın aldığım için bir kez daha memnun oldum.

Diğerinde de herkes bir yorumda bulunmuş ama hep ön yargılar var satın alıp deneyimleyen kişilerin yorumlarına bakarsanız herkes memnun.
    Yani herkesin kendi düşüncesi tabi ama ben deneyimlediğim için aktarmak istedim.

• Herkese merhabalar,

120x200 cm, paket yaylı, uzun ömürlü bir yatak almak istiyorum. Böyle her akşam serin serin ve derin derin uyumak istiyorum bu yatakta. Deneme imkanım yok maalesef yatağı yardımcı olursanız çok memnun olurum bu nedenle. Kilo normal, boy 181 cm, genelde yüzüstü olmak üzere yan ve sırtüstü karışık şekilde yatan biriyim. Teşekkürler şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta önce idaş mira coil modelini aldım. Sert bir yatak. Önceki yatağım visco idi yatınca gömülüyordum ve bel fıtığım var. Memnun kaldık diyebilirim, inşallah ömrü de uzun olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

https://www.yatasbedding.com.tr/ionic-energy-pocket-yayli-seri-yatak-35337
    https://www.idas.com.tr/tr/urun/altin-ortopedik-klasik
    https://www.isbiryatak.com/urunler/yataklar/pocket-spring-paket-yayli-yataklar/energy/

3.5 yaşında oğlum için yatak arıyorum uzun süreli kullanılması için 90*190 ölçülerinde olacak şekilde bu 2 yatak arasında kaldım.

Hangisini önerirsiniz? Ya da başka ne önerirsiniz? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler

@kinger1905 @BTopbas @winterice @egemen0807 @thinkvision @freestyler7 @the-music @dextrr @chips @LeThauS @alitaro @xweser @ilker3581 @reallist55 @cayrex @Sagiroda @addim27 @Surfer Rosa

Konunun son 5 ayını okudum benzer arayışta olan yada bilgili olan herkesi etiketledim, cevaplar için teşekkürler.
    Yatak arayışımı aşağıdaki modeli alarak sonlandırdım. Fiyat/performans ürünü olarak gördüm.
    https://www.trendyol.com/yatas-projects/imperial-pocket-yayli-seri-yatak-p-32939361?boutiqueId=519013&merchantId=106771

Bu modele bakıyordum 673 lira fiyatına bile ikna olmuştum ki trendyol hafta sonu kampanyası yapmış 595 lirayı görünce direkt aldım.

Gelince yorumda bulunurum.

Gönlüm imperialin 200 serisini almaktan yana idi ama hiç bir yerde bulamadım. Sadece 50 modeli mevcut internet satışında. Bayi satışı ise perakende olarak yok otellere satış şeklinde var.

• İdaş mira pocket aldik. 6 ayda coktu. Sanirim bana yine hakem heyeti yolu gozuktu

• wtn W kullanıcısına yanıt
    Arayışım devam ediyor

• Yatak çok sıcak oluyor. Terletmemesi için yatak pedi alsam olur mu? Mesela yün yatak pedi diye bir şey var mıdır? Yatak yatsan majesty

• Yatak alırken neye dikkat etmemiz gerek ?

• Merhaba Arkadaşlar,
    120 kilo+sırt ağrıları olan birine en fazla 1000 tl olacak yatak ne önerirsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: snurb11

Merhaba Arkadaşlar,
    120 kilo+sırt ağrıları olan birine en fazla 1000 tl olacak yatak ne önerirsiniz?
    +1 ) Bende aynı kriterlerde çift kişilik yatak arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Yatak çok sıcak oluyor. Terletmemesi için yatak pedi alsam olur mu? Mesela yün yatak pedi diye bir şey var mıdır? Yatak yatsan majesty
    majesty yatağın üzerine yatak pedi olmaz mı arkadaşlar?
  • Legend_84 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı soruna sahibim, ama bütçem 4000TL ye kadar

160x200mm ölçü için
    120+ kg ben,
    bel ağrım var, sırt ağrım var
    eşimde alerji var ve hamile

acil öneri lütfen
  • quote:

Yatak arayışımı aşağıdaki modeli alarak sonlandırdım. Fiyat/performans ürünü olarak gördüm.
    https://www.trendyol.com/yatas-projects/imperial-pocket-yayli-seri-yatak-p-32939361?boutiqueId=519013&merchantId=106771

Bu modele bakıyordum 673 lira fiyatına bile ikna olmuştum ki trendyol hafta sonu kampanyası yapmış 595 lirayı görünce direkt aldım.

Gelince yorumda bulunurum.

Gönlüm imperialin 200 serisini almaktan yana idi ama hiç bir yerde bulamadım. Sadece 50 modeli mevcut internet satışında. Bayi satışı ise perakende olarak yok otellere satış şeklinde var.

Alıntıları Göster
    Yatak geleli 1 hafta oldu ve değerlendirmem şu şekilde ;

3,5 Yaşında oğlum için aldım f/p düzeyi en yüksek yatak kesinlikle budur. Meğer bizim çocuk uykucu imiş de düzgün yatakta yatmıyormuş dedirtti. Kesinlikle tavsiye ederim. Bütçeniz 1500+ ise daha iyi yatak bulabilirsiniz ama 1500 e kadar f/p si en yüksek yatak kesinlikle budur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfer Rosa

Merhaba Hocam, çökme sorunu olursa garantisine basvururum ürünün. Ama şöyle soyliyim cesitli platformlarda her ürünle ilgili problem var neredeyse. Ayrica maalesef sleeping space gibi yataklar bütçemi çok zorlardi. Bence ideal bir başlangıç oldu, hayatimda hic yatak almadığım için kalitesinden anlamam ama yattigimdaki hisler tercüman oldu

Alıntıları Göster
    Bende bu yatağı almayı düşünüyorum.İzlenimleriniz nasıl memnun musunuz. Yumuşaklık seviyesi nasıl.

• https://dartistebedding.com/p-3064-BOGOTA.html

Bu yatağı aldım bugün Güvendiğim yakın bir arkadaşım yaklaşık 1 yıldır kullanıyor ve "bunda yattıktan sonra ben şimdiye kadar yatakta yatmamışım" dedi

Mağazaya gidip denedip yattım kalktım vs beğendim açıkcası bakalım özel sipariş olduğu için 30 gün sonra gelecek inşallah memnun kalırız burda deneyimlerimi mutlaka paylaşırım

Ama size şunuda söylemek isterim satıcı arkadaşın söylediği bir söz bu

"En iyi yatak üstüne yatıp rahat ettiğin yataktır ortopedik yatak al ama rahat ettiğini al en pahalısını değil"

• Yatsan serta perfect sleeper twin almayı düşünüyorum. 4600 TL fiyat verdiler nasıl sizce arkadaşlar? Denediğimde çok beğendim, yumuşak oluşu da hoşuma gitti, ancak şikayetvarda çökme yapabiliyor vs denmiş. Kullanan var mı düşünceleri neler, verilen fiyat nasıl lütfen yorumlar mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Yatsan'daki yataklara oldukça hakim olduğunuzu görünce size danışmak istedim. Biz Sealy Response Performance alacağız büyük ihtimalle, birkaç gün sonra bitecek olan bir kampanyayla 3389 liraya satılıyor, ancak benim aklım biraz Sealy Ellington'da kaldı ve bu ürün nakitte anca 4800 küsüre olabilir dediler. Aradaki fiyat farkına değip değmeyeceğine karar veremiyoruz ve bu fiyat da bizi zorlayacak aslında. Bir de visco artık tercih edilmiyor demişsiniz ve bu iki yatakta da kullanılmış. Bir de Sealy Lovell düşündük ama kolay yıpranacağı izlenimi verdi. Fikir verebilirseniz çok memnun olurum.
  • SummerBlue S kullanıcısına yanıt
    Ellington'da
    ipek malzeme kullanılması avantaj
    tek taraflı kullanım dezavantaj

Ellington Visko Jel kullanılmış, Response ise sadece Visko. Visko Jel daha iyi bir malzeme

Response
    Yün ve pamuk kullanılması avantajlı
    çift taraf kullanım avantaj

Visko malzeme neden istenmez ?
    5 sene sonra visko iyice çökmüş, deforme olmuş ve gevremiş olur, çöker, geri eski haline gelme süresi uzun olur. Gömülür ve bel ağrısı olur, sağa sola rahat dönemezsiniz, mezar gibi sizi kavrar ve sıkar.

Serta Caramel veya clementine öneririm, king koil montpellier de iyidir
  • Önerdiğiniz ürünler bütçemizi aşıyor maalesef. Response da tek yönlü bu arada. Gözden çıkarabilirsem aradaki farkı Ellington alabilirim. Max 4000 (160x200 için) olacak bir yatak öneriniz varsa güzel olur. Cevabınız için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.