Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.144
Cevap
266
Favori
1.976.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu mesajı aylar sonra görmüş bulundum, ben de eğer bu modelleri düşünen varsa diye bilgilendirmek isterim. Elbette her üründe sorunlar olabiliyor ama ben 9 ay önce duchess yatak aldım. 9 aydır bir sorun yaşamadım ve gayet memnunum tek sorunu biraz yüksek(33cm) olması. biraz daha alçak olsa iyi olabilirdi onun dışında bir problem yaşamadım. Tesla modeliyle alakalı olarak da Yataş çalışanı çok sorun olduğunu söylemişti, açıkça uzak durmamı söyledi.
  • İdaş star model yatak nasıldır bilen var mı?
  • https://yatsan.com/yataklar/yatsan-switzerland-original-yatak-81269

Zamanında çok araştırdım. Denedim de. Yatak almak isteyenler kesinlikle yorgun OLMADIĞI bir gün gitsin ve denesin. Swissotellerde kullanılan bir yatak. Deneyin zaten muhtemelen alırsınız. Saygılarımla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, iyi forumlar herkese.

Ben bu foruma danışarak alıyorum çoğu eşyamı, ve aldıktan sonra da PM ile yardım ediyorum buradaki değerli hocalarıma. Bugün yine sizden yardım isteyeceğim.

Kendi evimde Yatsan Majesty kullanıyorum. Baba evine de yine kendim için yatak almam gerekti. Riske girmek istemediğim için şu an kullandığım yatak bilgisini verdim. Baba evine alacağım yatakta yılda yaklaşık 20-25 gün farklı günlerde kalacağız, dolayısıyla ben uygun fiyatlı bir yaylı yatak tavsiyesi istiyorum. 1000 liranın altında, kalitesi en azından vasat seviyede olan minimum 140*190, tercihen 150*200 olmak üzere..

Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar idaş millenium ile sleeping space arasında kaldim. Ikiside konfor olarak tatmin etti fakat sleeping space bir kac tik daha iyiydi. Ben 90 esim 70kg. Milleniumun mira coil yaya sahip olmasindan daha uzun ömürlü olacagini dusunuyorum. Sleeping space cift kat paket yaya sahip oldugundan bir kac yil sonra deforme olmasindan çekiniyorum. Sizce hangisi tercih edilmeli?

• DivanEv diye bir marka var. Yataş’ın markasıymış. Yatakları nasıldır inceleyen oldu mu hiç?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serta Majesty ile İdaş Sleeping Space arasında hangisini önerirsiniz?
  • bugun yatsan switzerland denedim ama bakmadım premium mu yoksa orjinal mi diye ama sertlik olarak çok beğendim. birde yataşa gidip modellere baktıkdan sonra alacam.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spidymaster -- 18 Temmuz 2020; 3:48:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

bugun yatsan switzerland denedim ama bakmadım premium mu yoksa orjinal mi diye ama sertlik olarak çok beğendim. birde yataşa gidip modellere baktıkdan sonra alacam.
    Ben de bugün baya yatak baktım. switzerland premium plus ve idaş mira coil pedli arasında kaldım. Aradaki fiyat farkı aşağı yukarı 2000 lira. Bu farka değer mi karar veremiyorum. Yardımcı olan olsa ne güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanemre8

https://yatsan.com/yataklar/yatsan-switzerland-original-yatak-81269

Zamanında çok araştırdım. Denedim de. Yatak almak isteyenler kesinlikle yorgun OLMADIĞI bir gün gitsin ve denesin. Swissotellerde kullanılan bir yatak. Deneyin zaten muhtemelen alırsınız. Saygılarımla.
    Israrla tavsiye ediyorum, denemediyseniz bi bakın, ayrıca yorgun vaziyette yatak denenmez, aklınızda olsun. Yoksa o anki denediğiniz yatak son derece konforlu ve rahat gelecektir. Dinlenmiş vaziyette gidin. Saygılarımla ...

Edit: Yatsan ile herhangi bir bağım ya da ilişkim söz konusu değildir 🙋🏻‍♂️😇

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanemre8 -- 17 Temmuz 2020; 0:45:1 >
  • 195 boyunda 120 kilo bi adamım. Az uyuyorum günde 4 5 saat. 10 senedir 140x200 bluestar yatakta yatıyorum.Bu yatağın artık ortası çöktü ve belimi ağrıtıyor. Bugün mağazaları gezdim ve king koil continental önerdiler. Siz ne önerirsiniz ? Şimdilik bekarım. 160x200 alırım muhtemelen. Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wtn -- 31 Temmuz 2020; 2:32:52 >
  • Merhaba arkadaşlar

Yeni ev alma arefesindeyim hemen hemen evin tüm eşyaları yeni alınacak.
    Zaten en çok da yataktan yana şikayetimiz var. 1.5 yıl kadar önce mondi den zero stes yatak almıştık onun sayesinde bel ağrısından tutun stres sahibi olduk.

Yarın mağaza mağaza dolaşıp beyaz eşya mobilya ve yatak vs bakacağız.
    Önerebileceğiniz ve tavsiye edebileceğiniz indirimde olan yatak mobilya beyaz eşya mağazaları var mıdır acaba.

Şimdiden tavsiyelerinize teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: leylice

Eşim bugün yatsana gitti. Majesty için gitmişti ama orada bel sırt ağrısı varsa önermiyoruz deyip King Koil Savoy 'a yönlendirmişler. Bir de sık sık otellerde kalan yatak konusunda fazla deneyimi olan bi arkadaşıyla gitti. O da bu modelin çok rahat olduğunu ve ağrı konusunda rahat edeceğimizi söyledi. Biraz pahalı bir model ama ben artık ciddi ağrı problemi yaşadığım için gözüm onu görmedi. Bakalım 2 hafta içinde gelecek ve deneme şansımız olacak. İnşallah güzel bir seçim olmuştur
    Merhaba yatağınızı deneme fırsatı bulabildiniz mi bende bel ağrısı ile uyandığım için güzel bir yatak arıyorum önerir misiniz yatsandan aldığınız yatağı teşekkür ederim şimdiden

• Selamlar 90 kilo 185 boyum var, bel fıtığı olan biriyim yatağımı değiştirmeyi düşünüyorum baya eskidi. Bütçem 4000 TL Civarlarında ne önerirsiniz acaba ? Bacakta çekme yapan seviyede bel fıtığım var. Tek kişilik (veya 1.5) arıyorum.
  • https://www.yatasbedding.com.tr/ionic-energy-pocket-yayli-seri-yatak-35337
    https://www.idas.com.tr/tr/urun/altin-ortopedik-klasik
    https://www.isbiryatak.com/urunler/yataklar/pocket-spring-paket-yayli-yataklar/energy/

3.5 yaşında oğlum için yatak arıyorum uzun süreli kullanılması için 90*190 ölçülerinde olacak şekilde bu 2 yatak arasında kaldım.

Hangisini önerirsiniz? Ya da başka ne önerirsiniz? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler

@kinger1905 @BTopbas @winterice @egemen0807 @thinkvision @freestyler7 @the-music @dextrr @chips @LeThauS @alitaro @xweser @ilker3581 @reallist55 @cayrex @Sagiroda @addim27 @Surfer Rosa

Konunun son 5 ayını okudum benzer arayışta olan yada bilgili olan herkesi etiketledim, cevaplar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebaboli -- 20 Temmuz 2020; 16:58:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen0807

Uygun fiyatına aldanıp keşke bu modeli almasaydınız, ionic energy hakkında çok fazla şikayet var. 3 ay kadar önce bende yeni yatak arayışındayken yataş bayisine gittiğim zaman satış görevlisi bana da hemen bu modeli önermişti deneme şansım da oldu ilk izlenim çok komforlu gibi ama malzeme kalitesi çok kötüydü ve çok kısa sürede çökme şikayeti başlayacak .

Ben yataş bayisine ergocoil infinity indirimli fiyatı 4390 TL bu ve bir model daha vardı yine bu fiyatlarda adını unuttum denemek için gitmiştim ve beğenmemiştim ve bence yataştan alınabilecek en ideal alt model smart track modeli olmalı o da indirimli 5500 TL son olarak seçimimi idaş sleepimg space modelinden yana yaptım ve memnunum
    Nerede şikayet okudunuz? Ben göremedim paylaşırsanız bilgileneyim bende.

• Merhaba arkadaşlar

Birkaç ay önce yatak arayışına başlamıştık. Gezmediğimiz yer kalmadı ve Halsa ile karşılaştık. Mağazadaki satış danışmanının bize verdiği bilgiler sayesinde kendimize uygun yatağı seçtik. Önceki yatağımız adını buraya yazmak istemediğim bir markanındı ve çökme olmaya başladı ve yaylarında batmalar yaşamaya başladık. Bu nedenle Halsa'yı da tercih etmemizdeki etkenler hem yay hem kumaş kalitesi oldu. Yataklarını İsveç'te üretiyorlarmış.Bu dönemde aslında denemek tehlikeli olur mu vs diye kaygılanırken müşteriye özel kullandıkları örtülerle yatakları denettiler ve denerken de bize farklarını anlattılar. 160*200 boyutlarında bakıyorduk ve eşlerin yatakta dönmelerinden etkilenmeyen bir sistem olduğunu önerdikleri modelini beğendik. Ama yatak seçimimiz zor oldu diyebilirim çünkü hepsi farklı ve bana göre rahat olan bir çok modeli vardı. Çift yönlü kullanımı ve eşlerin rahat etme durumu sayesinde Smaland modelini seçtik. Çok beğendik ve memnunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmazmustafaa1980

Merhaba arkadaşlar

Birkaç ay önce yatak arayışına başlamıştık. Gezmediğimiz yer kalmadı ve Halsa ile karşılaştık. Mağazadaki satış danışmanının bize verdiği bilgiler sayesinde kendimize uygun yatağı seçtik. Önceki yatağımız adını buraya yazmak istemediğim bir markanındı ve çökme olmaya başladı ve yaylarında batmalar yaşamaya başladık. Bu nedenle Halsa'yı da tercih etmemizdeki etkenler hem yay hem kumaş kalitesi oldu. Yataklarını İsveç'te üretiyorlarmış.Bu dönemde aslında denemek tehlikeli olur mu vs diye kaygılanırken müşteriye özel kullandıkları örtülerle yatakları denettiler ve denerken de bize farklarını anlattılar. 160*200 boyutlarında bakıyorduk ve eşlerin yatakta dönmelerinden etkilenmeyen bir sistem olduğunu önerdikleri modelini beğendik. Ama yatak seçimimiz zor oldu diyebilirim çünkü hepsi farklı ve bana göre rahat olan bir çok modeli vardı. Çift yönlü kullanımı ve eşlerin rahat etme durumu sayesinde Smaland modelini seçtik. Çok beğendik ve memnunuz.
    Halsa ile ilgili bazı bilgiler sıkıntılı geldi bana.
    https://eksisozluk.com/halsa-yatak--5209475
    https://taneryildizblogg.wordpress.com/2018/01/30/isvecte-ilk-kez-bir-turk-fabrikasi-acildi/
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    hem burada şikayet edenler var mı hemde şikayet var. com girin sayfalarca şikayet var zaten yataş olarak ve düşündüğünüz model olarak
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.