Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.982.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İdaş sleeping space 31 Aralık'ta geldi. 2 gündür kullanıyoruz ve şuanda çok memnunuz. Umarım uzun süreli kullanımda da memnun kalırız.

Ön izlenim olarak yatağa oturduğunuz zaman çok yumuşak geliyor. Ancak yatağa yattığınızda ise yatak orta sert. Şöyle açıklayayım milleniumdan daha yumuşak idaş pearl den ise daha sert. Bu yatağın bir tık serti Boston latex. Sertlik oldak çok büyük bir fark yok ama. Bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,
    az önce mobilya da kdv indirimini görünce foruma siz mesaj atmısmısınız diye bakayım dedim.
    mesajınızı görünce sevindim. kdv indirimi ile umarım iyi bir fiyatta yakalarım. çok teşekkür ederim.
  • Yatağı alırken o kadar pazarlık yaptım fiyatı düşürmek için 1 hafta sonra kdv indirimi geldi :) bekleseydim keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Yatağı alırken o kadar pazarlık yaptım fiyatı düşürmek için 1 hafta sonra kdv indirimi geldi :) bekleseydim keşke.
    Aynı olaydan bende etkilendim maalesef.

3200 TL almış olduğum yatak şu anda 3000 TL civarında oldu. Artık kısmet diyelim :)
  • Merhaba.

Bellona Kolajen Ultra Theraphy ve Yataş Double Decker yatakları arasında kaldık. Fiyat farklarına rağmen benzer görünüyor yataklar ama dayanıklılık olarak hangisini önerebilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruvdemir -- 20 Ocak 2020; 1:9:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan Cenaze

Aynı olaydan bende etkilendim maalesef.

3200 TL almış olduğum yatak şu anda 3000 TL civarında oldu. Artık kısmet diyelim :)

Alıntıları Göster
    kdv indirimi hiçbirinde gözükmüyor. mağazalardamı uyguluyorlar
  • 4 sene önce Bellonadan Aloavera mı ne öyle bir yatak aldik. Almaz olaydik. 4 senedir her yattigimda sinirimi bozuyor. Gömülüyoz içine resmen. Yumuşacık oldu yatak. Hergün ağrı ile uyaniyorum. Şu otellerdeki yataklara hayranim ya. Sizinle çöktüğünde bile gömülmeyen yataklara.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Bugün sonunda Bambiden Latextra siparişi verdim. Yanında da 2 adet visco air smart yastık aldım 2750ye geldi. Denediğim yataklar arasında en rahat bunu buldum nedense. Bakalım gelsin umarım memnun kalırız
    Hocam yorumlarını bekliyorum.

Aynı yatağı bizde aldık ama ben düğüne yakın bir tarih de evime gelmesini istedim. :)
  • merhabalar, yatak arayışındayım, lateks yataklar önceliğimdir.
    bambi latekstra
    işbir himera( doğal lateks kullanmıyor diye gördüm,lateksit adıyla geçiyor)
    wellmatt lateks(%100 doğal lateks, kullanıcıya pek rastlamadım)
    düşündüklerim, kullanan veya haklarında bilgisi olan yorumlayabilir mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnrtr1

kdv indirimi hiçbirinde gözükmüyor. mağazalardamı uyguluyorlar

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba,

Kusura kalma yeni yazma fırsatım oldu.

Ben yatağı nakit olarak 2400 TL gibi bir tutara aldım.

Fiyat olarak o kadar kafamda evlilik hazırlığında miktarlar uçuşuyor.

Fiyatlar karışmış ve yanlış ifade etmişim :)
  • önemli değil. sitelerinde tam yansıtmasalar da biraz yansıtmışlar. idaş normal yapılan extra indirimleri kdv indirimine çevirmiş. klasik türk ticaret ahlakı. benim yatak konusunda aciliyetim yok.alacagım ürünün fırsat ürünü olması beklemeye karar verdim. kdv den saticiya gidecegine normal zamanda alirim.odedigim vergi olarak devlete gider.
    cevap için tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrtr1 -- 8 Ocak 2020; 11:1:22 >
  • venomvenom kullanıcısına yanıt
    Hocam sonuç nedir , ben de yatak alma arifesindeyim. Memnun musunuz? Yatak sert mi orta sert mi?

• bonasera kullanıcısına yanıt
    2 senelik yorum atayim. Yatağı alalı 2 sene oldu. Kendi görüşüm çok memnunum. 5 yıldızlı otellere gidip ne güzel yatak derdik. Şimdi bazı otellerin yatakları çöp geliyor. Yatak sert degil, orta. Tavsiye ederim. Galiba simdi de kampanyalı, radyoda duymuştum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Talibun kullanıcısına yanıt
    Majesty den memnun musunuz hocam selamlar

• tommy16 T kullanıcısına yanıt
    İdaş boston latex e de bir bakın bence

• Dostlar ben yine bu konudayım bu üçüncü yatağım oldu her yatakta mi sorun yaşanır sorun bu sözüm ona modern yataklarda mıdır yoksa benim fizyolojimde mıdır bilemedim gitti

2013 Kasım'da idaş miracoil sert yatak aldık 2 yıl kullandik 3 yıl boyunca belimin orta noktası bel çukurumun tam ortası her sabah kopacak sekilde uyanıyordum 10 dk belimi ovaladiktan sonra kendime geliyordum

Daha sonra bu konu başlığındanda fikir edinerek Yataş ve yatsana gittim . Yatsan da penyfiled mi nedir birde perfect sleper twin modelini beğenmiştim fiyatı biraz pahalı diye ona yakın olsun diye yatasta dushess modelini aldık yine yanıldım bu sefer belim agrimiyordu ancak yatak üretiminde sorun vardı eşimi ve beni yatağın ortasina cekiyordu dönmekte zorluk yaşıyorduk bu yatağı da memlekete gönderdik.

Neyse dedim bu perfect twin hani bir tarafı visco olduğu için bu forumdan kargibi yatak firmasından visco plus yatağı aldık yaklaşık 7-8 ay oldu bu seferde bel çukurumun ağrısı yok ama omuz başlarım , boynum sırtım resmen dayak yemiş gibi kalkıyorum her sabah günün her saati omuz ve boyun ağrısı çekiyorum suan bu mesajı yazarken bile inceden inceden sızlıyor omuzlarım

Ben ise ne yapıyorum evde yatak odası dururken koltukta yatıyorum .

Bugün bakırköy yatsan da 4-5 model denedim hiçbir şeye anlamadım sanki hepsinde aynı sorun yasayacakmiskm gibi geliyor bana son çare esime mahalle yorgancisina yün döşek yaptırmasını söyledim ben lise ve üniversite de evimizde yerde döşekte yatıyordum böyle ağrı çektiğimi böyle rahatsız olduğumu hiç hatırlamıyorum bana birisi yardımcı olsun bu konu da uzman olan çok çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Korsan Cenaze

Hocam yorumlarını bekliyorum.

Aynı yatağı bizde aldık ama ben düğüne yakın bir tarih de evime gelmesini istedim. :)

Alıntıları Göster
    Ben memnunum hocam rahat yatak ama eşim nedense rahat edemedi, beli ağrıdı. Ama zamanla alışır o da sanırım

• Her ağızdan bir yatak tavsiyesi çıkıyor. üstüne çok fazla önerilen marka da bir iki kişi çıkıp burda memnun kalmadım diyor. biz kime güvenelim şimdi bilemedim ya. bütçem 1000 en fazla 1300 fazlası için şu ekonomik şartlarda fazla bana. ikea höveg aklımda yoktu tek kişilik mesela o girdi aklıma ama memnun kalmayan bi kaç kişi var. yataş alayım diyorum onda da çökmeler var deniyor sonra walmart bakıyorum sitesinde methediliyor yorumlar var ama ne denli güvenilir bilmiyorum. en son bir arkadaş da Serta Bowery Yatsandan fiyatı baya iyi diyordu ama kimse yorumlamamış bu yatağı da. boyum 1.74 kilom 70 90x190 yatak ölçüsünde ben ne alacağımı şaşırdım. orta-yumuşak mı alacağım alsam da bu markalardan hangisini alacağım bilemedim cidden. insan ne kadar fazla okuyorsa o kadar aklı karışıyor. işi bilsem yorum yapcam da malesef anlamıyorum yataklardan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kloveangel -- 12 Ocak 2020; 21:45:27 >
  • Merhaba uzun süren yatak araştırmalarım sonucunda yaklaşık 1 ay önce Yatsan king koil 120 anniversary modelini aldım. Yatak lateks ve multi spring yay teknolijisine sahip. Yatak orta sert denilmiş ama bence orta sert sertliğnde değil en azından diğer markaların orta sertlerine göre. Çok fazla mağaza gezdim sanki hepsi aynı gibiydi ama her markada lateks yataklar bir tık daha pahalı oluyordu yatsan da belirttiğim modelde de indirim olunca biraz da marka bilinirliği ile yattığımda da rahat etmem sebebiyle tercih ettim. Şu ana kadar çok memnunum eski yatağım sert bir yataktı alışabilir miyim endişe ettim ama ilk gece de alıştım kesintisiz uyku deneyimi yaşamaya başladım. Kdv indiriminden sonra fiyatı da daha da iyi noktaya gelmiş bir gidip yatıp deneyin derim nacizane.
  • Merhabalar tek kişilik yatak tavsiyesi olan varmi f/p ürünü 90/190

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.