Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

## Yatak Tavsiyeleri ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı
2.629
Cevap
123
Favori
908.782
Tıklama
Giriş
  • 5 yasindaki çocuğum için şimdi ve önümüzdeki ortalama 10 yıl kullanacağı 100x200 ölçülerinde yatak tavsiyesi verebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

https://www.mitsan.com.tr/iletisim.htm

Ayrıca hepsiburadada satıcı hakkında diye bi kısım var sleeppeople mağazasını seçince en altta yazıyor.
    https://www.hepsiburada.com/magaza/sleeppeople?kategori=60002028

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi squ1rtle -- 5 Eylül 2019; 21:15:49 >
    |
    |
    sanalldeli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1000 tl bandında 75 kiloluk birisi için orta sertlikte yatak arıyorum. 1 haftadır araştırıyorum ama bir yere varamadım.

"yaş 30'u geçti iyi bir yatak alayım, oram buram ağrımasın" dedim, maşallah 3000'den aşağıya iyi markaların yatağı neredeyse yok.

Ben dün Pendik deki Konfor mağazasına gittim

Gayet uygun fiyatları var ( baya uygun )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hly.emr -- 7 Eylül 2019; 13:36:2 >
    |
    |
    Askilim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj

Hocam 84 kiloyum, 38 yaşındayım, şiddetli bel ağrım var, hep yan yatarım nasıl bir yatak tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hly.emr -- 7 Eylül 2019; 20:3:30 >
    |
    |
    Bahsedilenler: lordford50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Enisebrarrr
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Benim 3,500 - 4000 tl arasında maximum bütçem var. İstediğim lateks ile desteklenmiş paket yay sistemli bir üründü ama her zaman istediğimizi bulamıyoruz. Kararsız kaldığım yataklar yatsandan King Koil 120 ANNIVERSARY (3990) , yine yatsandan Jubile (3360) ve işbir yataktan frezya (2800). Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

|
    |

Orijinalden alıntı:

arkadaşlar idaş ın sleeping space yatağını kullanan varmı aranızda,ürün nasıldır,16ox200 ebadını mağazada bir yatıp denedim, beğendim fakat fiyatı 4000 tl, sonra bir problem yaşamak istemem.
    Benimde İdaş’ta peşin vereceğim dediğimde iyi fiiyat aldığım yatak olmuştu ancak biraz araştırınca servisi ile ilgili çok fazla şikayet edenle karşılaştım bende 3000 üzerinde ücretler belirleyip bu kadar şikayet almasından dolayı güvenemeyip almadım. İyice soruşturmanızı tavsiye ederim.

|
    |
    |
    |
    ikea hövag kullanan arkadaşlar yatağın yan desteği var mı oturduğumuzda çöküyormu
    |
    |
    Linklerdeki yatakları kullanan yada bilgisi olan var mı arkadaşlar sertlik derecesi nedir? Kilolu biriyim fiyatları uygun olduğundan bu iki yataktan birini düşünüyorum. Fakat mondi yatak hakkında şikayetvar da bir kaç şikayet gördüm yatağın yumuşak olduğu konusunda içine gömülüyoruz yazmışlar.

Çetmendeki yatağıda arkadaşım kullanıyor fakat onun fiyatı mondiye göre yüksek. Özellikle mondiyi kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.
    http://www.mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/magic-5-zone-yatak
    https://www.cetmen.com.tr/yataklar/cetmen-gabor-yatak/

• Er
    1 Mesaj
    Arkadaşlar sizden ricam 1,60*1,90 yatak önerisi olan var mı ? Yazdıklarınızı okuyorum ama fikir sahibi olamadım. Yani çift kişilik yatak almam lazım karar veremedim. önerilerinizi bekliyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hly.emr

Hocam 84 kiloyum, 38 yaşındayım, şiddetli bel ağrım var, hep yan yatarım nasıl bir yatak tavsiye edersiniz
    https://www.yatasbedding.com.tr/zero-gravity-hybrid-seri-yatak-32236
    |
    |

olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi...

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”
  • Yarbay
    11997 Mesaj

KİLOLU iseniz normal paket yaylarda içe gömülme olabiliyor.
    Leggett & Platt firmasınınki gibi kaliteli paket yay olacak ki memnun kalasınız.
    |
    |
    Ciom92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“Ümitvar olunuz! Şu istikbâl-i inkılâbat içerisinde en gür seda İslâm’ın sedası olacaktır”
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj

Evet hocam kilo problemim var. Peki 1000-1200 tl civarına 140x200 ölçülerinde hangi yatağı önerebilirsiniz paket yaylı yada bonel hangisi olması gerekiyorsa?

|
    |
    lordford50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba arkadaşlar,

173 boy ve 45 kilodayim. Yan yatarak uyuyorum. Su anki yatagim visco yatak ve bel boyun sirt agrim var.

Karpal tunel rahatsizligim oldugu icin yan yattigimda kolumun baskisini emecek basinc uygulamayacak yumusak bir yatak uygun olabilecegini dusunuyorum. Butcem max. 8000 TL.

Yatas ve yatsana baktim en rahati King Koil Amethyste oldugunu gordum. Bugun isbire de bakacagim. Bu yatagi kullanan ya da farkli bir onerisi olan arkadaslardan fikir bekliyorum, simdiden tesekkur ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fringilla -- 11 Eylül 2019; 13:33:12 >
    |
    |
    Bahsedilenler: lordford50

hocam ulaşır mısınız? özelden yazdım
    |
    |
    isbirantalya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Ciom92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    349 Mesaj

İlginiz için çok teşekkür ederim hocam.

|
    |
    lordford50 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    fringilla kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1929 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar. Ben de ihtiyaç doğrultusunda 160x200 cm ölçülerinde bir yatak bakmaya başladım. Evlilik masrafları nedeniyle bütçeyi max 3000tl olarak belirledik. Yatak olayı sandığımdan çok daha komplike bir hal aldı. Bu nedenle sizlerden yardım rica ediyorum. Pocket yaylı (kilo farkımız fazla eşimle) hangi marka hangi modelleri tercih edebiliriz? Kesinlikle uzak dur dediğiniz markalar var mıdır? 1500 - 2000 tl bandında ider ya da vivense gibi markalara bakmak ne kadar mantıklıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @rd@ -- 12 Eylül 2019; 11:59:27 >

a
HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.