Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.182
Cevap
265
Favori
1.982.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bugün vivenseyi aradım. Showroomlarındabyatak sadece Luna varmış. Yatağı görmeden internetten sipariş veriliyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wéndigo

Geçen cumartesi idaşa gidip yatakları denedim ve kendimi en rahat hissettiğim mira coil pedli 150 ye 200 yatağı 2000 liraya aldım
    Yataktan memnun musunuz?

• Halsa ve Swarm yatak hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: enginar35

Yataktan memnun musunuz?

Alıntıları Göster
    Memnunum eski yatağımdan kalan ne sırt ağrısı ne bel tutulması hiç bişeyim kalmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İdaş naturel comfort kullanan var mı?

• şu an piyasanın durumunu bilmiyorum belki türk firmalarında yeni yataklar çıkmıştır ama yaklaşık 5 - 6 ay önce yatak baktığımda istikbalinden tut bambi mondi bellona yataş vs firmalarda çok dandik ürünler satıyorlardı . gidip test ettim çoğunu ve beş para etmez . özellikle bellonada iki üç yatıştan sonra çökmeler olduğu söylüyorlardı . gidip yatakları deneyin ve showroom dakilerde en ufak rahatsızlık veren olsa ucuz da olsa almayın paranızı çöpe atmayın ondan sonra uğraşırsınız bel ağrısıydı teknik servisiydi diye .. sattıkları malın arkasında da durmuyorlar . bakıp geçiyorlar . bence 1500 tl altı yataklara fazla güvenmeyin hele ki türk firmaysa . kiloluysanız dandik viscolu yataklardan almayın rahat edemezsiniz, yatak bir kere alınır en aşşağı 3 - 4 sene kullanılır . paket yaylı ve latex katmanlılardan alın . kaliteli yabancı marka paket yaylı ve latex katmanlı yataklar kilolu bile olsanız sabah yatağı terkettiğinizde 7 8 saatte orjinal formuna kavuşuyor hele ki çok debinip durduğunuz bel kısmınız kilolu diyelim bu tiptekiler sabahları çok hafif bir çökme yapar sizi rahatsız etmeyecek şekilde , fakat bir kaç saat yatağı boş bırakın kendi haline dönüyor , olmadı en hassas çökmeyi bile kafanıza takıyorsunuz yatağı 1 2 gün boş bırakın orjinal haline gelir döner . yinede siz bilirsiniz ama beğendiğiniz yatak size fazla ömürlü dayanmazsa sonra param gitti diye ağlamayın elinizdekine de yazık olur . ben türk firmalarına güvenmiyorum , yaşadığım çevre gereği burada fazla belli başlı firmalar haricinde yatak satan yok bu yüzden vivense gibi firmaların yataklarını bilmiyorum ama bende 140 * 200 ebatlarında yatakları 1500 2000 tl den satan firma olursa mağazaya gitmeniz bile saçmalık . o yatak şimdi konforlu gelir fakat uzun ömürlü olmaz , başkaları dolgu katmanı gereği serttir çökme yapmaz ama konforunuzu sağlamaz . ikisinin ortası birini bulun ve yabancı firmaysa da paranıza biraz kıyın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 12 Temmuz 2019; 9:14:32 >

• estimates29 E kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba , birkaç marka model öneriniz var mıdır ?
  • estimates29 E kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Bugün Halsa ve Swarm yataklara bakmaya gideceğiz.İsveç malı dediler. Almışken güzel bir yatak alalım istiyoruz. 3-4 milyar verecek durumum yok. 2-2.5 kadar bakıyoruz. Yatak denememizde lateksin farkını anladık. Sizin tavsiyeniz var mı?

• Hocam merhabalar,
    Yatağı aldınız mı? Aldıysanız memnun kaldınız mı? Ben de sizinle aynı durumdayım, o sebeple danışayım dedim. Bunu almadıysanız bile aldığınız marka ve modeli öğrenmek isterim.
  • Bugün İdaşa gittik. Optimum ve naturel arasında kararsız kaldık ama optimumda karar kıldık. Şükür artık kafam rahatladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: brkprlk35

İdaş Optimum =2199TL
    İkea Hövag = 1450TL
    Yatsan morpheus plus premium = 1690TL

Sanırım bunlardan birini alacağız. Kullanan var mı?
    Hangi yatağı aldınız?

• enginar35 E kullanıcısına yanıt
    İdaş Optimum bayi indirimiyle 1850TL'ye aldım ama faal bir şekilde kullanmıyorum 20 gün kadar kaldı
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    idaş tek kişilik için izlenimim iyidir alın, aldırın
  • - 160*200 boyutunda
    - Taksitli fiyatı (World/Bonus) 3300ü geçmeyen
    - Orta yumuşaklıkta, sert olmayan
    - Pocket yaylı, visco barındırmayan
    Bir yatak arıyorum. Genelde yüz üstü, bazen sırt üstü uyuyorum. Yan yatmıyorum.

Bundan birkaç ay önce dolaştığımda Yataş Tesla Sleep'i beğenmiştim ama Double Decker diye bir model çıkmış. Mağazada denedim, çok daha rahat geldi.
    İdaş'a da gidip deneme yaptım. Millennium isimli modeli beğendim.

Denediğim Yataş ve İdaş modellerinde 1. Double Decker, 2. Millennium, 3. Tesla Sleep sıralarım sanırım.
    Bu yataklara dair tecrübesi olan var mıdır?

Ayrıca İşbir Yatak'a da bakmayı düşünüyorum. Önereceğiniz model var mı? Yatsan internet sitesinde sanırım bir tek Switzerland Essential Soft uygun görünüyor benim beklentilerime göre, bunun hakkında da fikir alabilirsem sevinirim.

Teşekkürler şimdiden.
  • burcink kullanıcısına yanıt
    Hangi mağaza hocam?
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Bizde 2000 tl anlaştık. Bugün gelecek. Çeşit ve bilgi çok olunca insan şaşırıyor. Şükür sonunda bitti.

• Ñolofinwë kullanıcısına yanıt
    İdaş optimum paket yaylı, üstü pedli rahat bir yatak gibi geldi. Alıp denemeden tam olarak da anlaşılmıyor. Normal fiyati 4.545 listede. Gerçekten fiyatı böyle mi acaba?

• enginar35 E kullanıcısına yanıt
    Yatak işi çok acayip fiyat ve kaliteyi anlamdırmak çok zor oluyor..
  • Bende bakıyorum da yatak.110 kiloyum eşim zayıf.ikimizi birden memnun edecek.4000 tl ye kadar bir yatak önerisi olan var mı.her çeşitte yok bulunduğum yerde.idaşa baktım jewlry birde miracoil vardı.yataş var birde işbir var ama satıcısı biraz sahtekar gibi geldi.netten alınır mı .önerilere açığım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: electribe

Bambi latextra yatak kullanan veya bilgisi olan varmı? bugün mağzada aklımdaki yatakları denedim en iyisi bu gibi geldi tabi 2-3 dak uzanmayla anlaşılıcak bi iş değil ama oyle hissettim.kullanan varsa tavsiye edermisiniz 78 kilo belde fıtık mevcuttur.
    Merhaba,
    Bende BAMBİ LATEXTRA'yı almayı düşünüyorum, baktığınız diğer modellerin linkleri paylaşabilir misiniz?
    Fiyat kalite olarak bu model bayağı hoşuma gitti ancak Bambi'nin müşteri hizmetleri zayıf sanırım. Birde gördüğüm kadarıyla viscolar için sıcak yapıyor yorumu çok. O yüzden latex ve paket yaylı yataklar iyi gibi görünüyor. Birde bunların latex kalınlığınının viscolardaki gibi 7-9 cm arağılında olması önemli. Bu tarzda model bulan arkadaşlardan örnek ürün linklerini alabilir miyiz. Tabi fahiş fiyatlı ürünler olmamalı.

Ben bu modelleri tespit ettim ilk gezişimde ama yorumları falan araştırma aşamasındayım; Özellikle İŞBİR VİSCOSTAR COMFORT'un koktuğu yönünde yorum değil şikayetler çok fazla.

BAMBİ COTTON MASTER
    İDAŞ İNTENSE
    YATAŞ Five-Z
    YATAŞ AQUA NOVA
    İŞBİR VİSCOSTAR COMFORT
    İŞBİR VİSCOSTAR 100 PLUS - 100 KİLO VE ÜSTÜNE HİTAP EDEN BİR YATAK İMİŞ
    BELLONAA Four Seasons Yatak
    İSTİKBAL İQ Comfort Yatak

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.