Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
6.166
Cevap
265
Favori
1.980.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Badi Ekrem

Arkadaşlar 2,5 yaşında kızıma 100*200 yatak almak istiyoruz. Yatsan, Yataş fiyat olarak bizi aştı. Bambi de paket yaylı 1000 tl dediler. Pinky modeli. Bunu almalı mıyım yoksa önerebileceğiniz başka bir yatak varmı bütçem maksimum 1200 tl. Teşekkürler
    Bende aynen 2 buçuk yaşındaki oğlum için 100*200 yatak bakıyorum. Siz bir sonuca vardınız mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba
    Kilo farkı fazla olan eşler için LEGGETT&PLATT tarafından geliştirilen WEİGHTLESS RELAXİON yay sistemli İDAŞ SLEEPİNG SPACE modelini mutlaka deneyin.
    Sizin kilolarınızda yaşanan en büyük sıkıntı size normal gelen yatak eşinize çok sert gelebilmektedir.Bu sistem bunun önüne geçmektedir.

Diğer bir olumsuz durumsa; standart yaylı bir yatak mağazada denediğinizde size çok iyi gelebilir. Fakat uzun vade kullanımda çok kısa sürede (1 yıl gibi) deforme olmaktadır.
    Bu bağlamda MİRACOİL yaylı yatakları da listeye almanızı tavsiye ederim.
  • gefeka G kullanıcısına yanıt
    Hocam çok yatak arasında gittik geldik. En sonunda İşbir'den Mina aldık. Ç
  • 925₺ ye 12 taksit 90×190 ebatlarında Yataş Thermo Rest aldım. Bugün akşam gelecek. Umarım iyidir çökme yapmaz. Sert ve alçak yatak arayışındaydım mağazada inceledim sertliği konforu hoşuma gitti. Çıkarıp yıkanabilir pedi de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam ,

Bende bugun baya bir bayi , marka ,mağaza gezdim.

yaklaşık 100-110 yatağa yatmışımdır :) 5 saat dolaşmam sonucu aşağıdaki modelleri beğendim.Herkesin beklentisine göre,yapısına,isteğine göre aşağıdaki modeller gayet iyi kaliteli geldi bana.

*İşbir yatak Lavender Garden

*İşbir yatak Frezya

*Yataş Smart Track (cok güzel,rahat ve kaliteli geldi fakat fiyat pahalı 5600 tl)

*İdaş Mira-coil pedli

*Yatsan Majesty

*Yatsan Perfect Sleeper Twin

Tüm bu modeller arasında sert yatak sevmediğim için , biraz daha rahat bulduğum,daha kaliteli keyifli hissettiren Yatsan Perfect Sleeper Twin modelini seçtim.Yatsan gerçektende diğer markalara göre daha kaliteli geldi.Tabi fiyatta bir nebze diğerlerine göre daha pahalı. 8 taksit 3.600 TL ye aldım. Yataklar konusunda cok bilgili değilim. Yatsan Perfect Sleeper Twin kullanan yada bilgisi olan varsa iletirse memnun olurum. Saygılar

Not: Millet almadan önce araştırır,sorar . Kdv indirimin son günü olması sebebi ile bende yatağı aldıktan sonra soruyorum ama aceleye geldi biraz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 30 Haziran 2019; 22:7:32 >

• Kilolu biriyseniz ve terleme sorunu varsa visco veya latex tavsiye etmem. Genel olarak terletir bunlar

• merhaba arkadaşlar,

yatak seçmenin bu kadar zor olduğunu düşünmemiştim. işbir, yatsan, yataş mağazalarını gezdik. yatsan therapyst modelini beğendik. kullanan önerebilecek arkadaşlar var mı ? ya da alternatif olarak önerileriniz nedir. evliyim. herhangi bir sağlık sorunumuz yok ve çok yumuşak çok sert olsun istemiyoruz.

teşekkürler
  • kdv indirimini kaçırdık, üstüne yatak firmalarının bu ay zam yapacağı da söylenmişti. idaş'ın sitesinde fiyat güncelleniyor yazıyor yataklarda. bakalım ne kadar zam gelecek.
  • Bende bugün yatsan majesty aldım.
    Açıkcası bir önceki mesajımda yazdığım gibi bu konulara ilgim olmadığı için bu markayı bilmiyordum.
    İstediğim ölçüler ebatında stokta olmadığı için 20 gün teslimat süresi belirttiler.
    Diğer tarafta rahat uyuyacakmıyız garantimiz yok bari burda rahat yatalım diyip paraya kıydım

• quote:

Orijinalden alıntı: burcink

merhaba arkadaşlar,

yatak seçmenin bu kadar zor olduğunu düşünmemiştim. işbir, yatsan, yataş mağazalarını gezdik. yatsan therapyst modelini beğendik. kullanan önerebilecek arkadaşlar var mı ? ya da alternatif olarak önerileriniz nedir. evliyim. herhangi bir sağlık sorunumuz yok ve çok yumuşak çok sert olsun istemiyoruz.

teşekkürler
    Visko tavsiye etmem. sıcakta terletir. Paket yayli bir model tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 3 Temmuz 2019; 22:22:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Tikli Hoca

Herkese merhaba,
    Malum indirim bitmeden yatak alalım dedik, zaten 15 senelikti, zamanı gelmişti. Bugün dolaştık, bir kaç tavsiye aldık. Ben 120 kiloyum, terlerim. Eşim normal kilolu. Son zamanlarda sürekli bel ağrısı ile uyanıyoruz. Adaylar:
    1- İşbir 100 plus link 1
    2- İşbir Lilium link 2
    3- Yataş Double Decker
    link 3
    4- Bambi magnasand therapy link 4
    5- Bambi Kapok life link 5

100 plus pahalı tabii ama tanıdık iş yeri, dış kılıfı yıkatıp teşhiri 3700 e verecek (160 x 200 )
    Yatsan switzerland a bakin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: likapa_53

Merhaba,
    Size yazıyorum ama genel soruyorum. Bu Yatsan gerçekten en iyi yatak üreten firma mı?
    Şimdiye kadar kullandığım hiçbir yatağımı kendim almadım.5 saat ortalama uyku ile işe gidiyorum ve yorgun uyanıyorum.Artık yatağımı kendim alacağım diyip bir araştırayım dedim açıkçası Yatsan'ı ilk kez burada duydum. Yataşı vs biliyordum.
    Fiyatlara da bakıyorum mesela İstikbalin en baba yatağı benim ölçüde 1900 TL bu Yatsan da benim ölçülerde 2.500 den başlıyor.
    Tabi ki özellikler farklıdır da çok uzattım sağlam ve rahat bir yatak alacaksam bugün ilk duyduğum Yatsan'dan mı alayım?
    Yatsan yatak piyasasının yüzde 25 ine sahip. Daha çok otellere toptan verir.

• Yaşım 27 kilom 103 boyum 1.82 yüz üstü uyuyorum ve azda olsa terliyorum uyanınca bana uygun olan yatak sizce nedir fiyat 1000 TL ve 2500 TL arası önerilerinizi bekliyorum

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    therapist in rahatlığını çok beğendik aslında. yine paket yaylı ne olabilir mesela ?

saygılarımla
  • bambinin Magnasand terapi yataklarını öneriyorlar siz ne derseniz alayım mı sizce bunu ?
    https://bambi.com.tr/yatak/yatak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartnetcom -- 4 Temmuz 2019; 23:28:37 >
  • Yataş Bedding ATHLETIC yatak Almayında hangisini alırsanız alın,

çok rahatsız bir yatak.

şimdi bende arayış içerisindeyim. 181 - 91kg biri için visko yaylı farketmez ağrısız rahat kalkim yeter
  • Eski yatak yatsan harem 1,80 e 90 kg ile 1,60 e 55 yenisi için şunu düşünüyorum az bel ağrısı (fıtık ameliyat yok yaş ve mesleğe bağlı) var 2 mizdede.. bu ürün serisini kullanan varmı? yoksa tempur bakıcaz..
    YATSAN 120
  • Vivense yatakları hakkındaki düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Pocket yaylı yatakların fiyatları bana uygun geldi.

• Bambi infinity aldık bakalım iyi bi indirim yaptılar umarım pişman olmayız

Saygilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bambi latextra yatak kullanan veya bilgisi olan varmı? bugün mağzada aklımdaki yatakları denedim en iyisi bu gibi geldi tabi 2-3 dak uzanmayla anlaşılıcak bi iş değil ama oyle hissettim.kullanan varsa tavsiye edermisiniz 78 kilo belde fıtık mevcuttur.
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.