Şimdi Ara

Yatak Tavsiyeleri [ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.183
Cevap
265
Favori
1.981.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba , Antalya da aynı zamanda istikbal bayisiyim satın almış olduğunuz sleepwell yatak en uygun fiyatlı yaylı yataklarımızdandır konfor sebebiyle değilde daha çok ekonomik sebeple tercih edilen bir üründür.

Ben size tüm ev eşyasındada yardımcı olabilirim isterseniz İstikbal Doğtaş Kelebek Beko İşbir markalarının Antalya bölge bayisiyiz , size bütün bu markalarda en uygun fiyat garantisi verebilirim.

İşbirde tavsiye edebileceğim ekonomik ve yaysız bir yatak Mina modelidir en yakın işbir mağazasında deneyin hoşunuza giderse yardımcı olurum size

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkür ederiz, mina için fiyat rica edebilir miyiz peki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isbirantalya İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederiz. Mina için fiyat teklifi rica edebilir miyiz ?

• alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    1,750₺ gönderebilirim evinize teslim

• quote:

Orijinalden alıntı: kralkarga

Arkadaşlar merhaba, yeni bir yatak almak istiyorum, eşimle sabahları yorgun ve bel-sırt ağrısı çekerek uyanıyoruz, yatakta birimiz dönünce diğeri uyanıyor resmen ve yaylar gıcırdıyor artık, ikimiz de ofis çalışanı olduğumuz için tüm gün masada oturuyoruz, bize önereceğiniz fiyatı 2500 liraya kadar bir yatak var mıdır?bu arada benim boyum 180 ve kilom 75 eşim ise 163 kilosu da 55, bizi üzmeyecek bir yatak önerisinde bulunursanız çok sevinirim.
    Arkadaşlar hala bi yatak alamadım, lütfen yardım edin.

Kaç ölçüsünde bir yataktan bahsediyoruz ? İki adedi mi tek adedi mi fiyat ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslan yagmur -- 9 Ekim 2018; 23:24:15 >
  • alparslan yagmur kullanıcısına yanıt
    Öncelikle gidip yatağı en yakın işbir mağazasından denemelisiniz fiyat 160x200 fiyatı iki kişilik.

2 ayrı tek kişilik yatak düşünüyorsanız 800₺-2000₺ arası değişen fiyatlarla yataklar mevcut dedigim gibi önce denerseniz daha doğru olur

• kralkarga kullanıcısına yanıt
    En yakın işbir mağazasına gidip yatakları deneyin hangi yatağı beğenirseniz size ekstra indirimle yardımcı olabilirim

40 farklı yatak modelimiz mevcut içinden sizin için en uygun olanı size özel kriterlerle belirleyebilirsiniz

Visko-Lates-Yay çeşitlerinde yataklar mevcut ben size işbir Himera yatağı tavsiye ederim hemen hemen h r vücut tipine tam omurga desteği sunmaktadır kilo önemli değil her kilo da dayanıklı çökme yapmaz VE terletmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: isbirantalya

En yakın işbir mağazasına gidip yatakları deneyin hangi yatağı beğenirseniz size ekstra indirimle yardımcı olabilirim

40 farklı yatak modelimiz mevcut içinden sizin için en uygun olanı size özel kriterlerle belirleyebilirsiniz

Visko-Lates-Yay çeşitlerinde yataklar mevcut ben size işbir Himera yatağı tavsiye ederim hemen hemen h r vücut tipine tam omurga desteği sunmaktadır kilo önemli değil her kilo da dayanıklı çökme yapmaz VE terletmez.
    Hocam sürekli himera modelini öneriyorsunuz, bu yatak bu kadar mı iyi?alıp kullanan biri de yok ki ona soralım

• Merhaba,

9 aylık bebeğimiz artık beşiğinde rahat edemiyor. bu hafta sonu yatak alacağız onun için. 90x190 ebatında, öncelikli olarak maksimum 1000 TL civarı öneride bulunur musunuz?

Teşekkürler.
    Yani SATIŞCI olarak değilde tüketici olarak konuşmak gerekirse , kendi evimde kullanıyorum VE çok memnunum , özelliklerini ve kalitesini bildiğim için ve şuan değerinin altında bir fiyatta Kampanyası olduğu için sık tavsiye ediyorum , emsal modeli tempurda var 4,100₺ civarında fiyatı bu ürün şuan 2,400₺ bu yüzden tavsiye ediyorum 😊

Yaylı yatak vs yaysız yatak durumu nedir?yıllardır yaylı yataklar kullandık ve şimdi yaysız yatak kullanma fikri bana garip geliyor.ayrıca visko vs normal vs lateks yatak durumu nasıl?illa himera mı diyosunuz?

Ben tavsiye ediyorum sadece 😊 siz deneyimleyin ve size en uygun yatağı kendiniz bulun burdan ne dersek diyelim önce gidip yatağa yatmanız Lazım.

Benim Himera yatağı tavsiye etme nedenlerim;

1- Yaysız (Metal yok yani manyetik ,statik elektrik yok vücuda herhangi bir iletken bulunmamaktadır)
    2- 5 yıl garantili
    3-Tam omurga desteği
    4- Yıkanabilir fermuarlı kılıf
    5- Özel kampanyalı fiyat var emsal ürünler 3500/4000₺ bandında

• merhabalar 6 senedir mekan firuze marka yatak kullanıyorum ve çok memnunum şimdi evlenecegimve yine aynı yatagı alsammı yoksa daha iyisi varmıdır pişman olmak istemiyorum cunku kullandıgım yataktan gercekten cokmemnunum 100 kg agırlıgındayım yatakta cok az bı yamulma harıcı hıc bır deforme yok yatagın ozellıklerı su sekilde yazıyor full ortapedik bonneil yay elyaf sert keçe tefa soft sünger kenar destek anti bakteriyel
    siz ne önerirsiniz
    Merhaba himera 160*200 için fiyat verir misiniz taksiti hangi karta yapiyorsunuz

• arkadaşlar işbirden 160*200 boyutlarında seacell & wellness anti-stress yatak almıştım evlendiğimden buyana yaklaşık 4 ay geçti ve hep bel ağrısı çekiyoruz ben ve eşim tahminim visco katmandan dolayı sağa dönük uyurum ve sağ tarafım tutulmuş gibi oluyor sabahları ya da bel civarında ağrı oluyor malum yatak elimizde patladı gibi ne geri alıyorlar ne iade değişim yataşın KİNG master 10000 serisini düşünüyorum sabahları bu ağrı ile uyanmaktan bıktım sizce bu yatak yeterli olur mu yoksa daha kaliteli yatak önerirmisiniz?
    1- Yeni yatak mı alıyorsunuz yoksa mevcut yatağınızı mı değiştiriyorsunuz - Yeni evlendim yeni yatak arıyorum, önceden şahsen kargibiden aldığımız tek kişilik visco yatağı kullanıyordum.
    2- Uyku pozisyonunuz nasıl ? Yan mı, sırt üstü mü, yüz üstü mü ? Sırt üstü ve Yüz üstü.
    3- Bel ,Boyun, Omurga probleminiz var mı ? Şuanlık böyle bir problemimiz yok.
    4- Kaç kilosunuz ve Boyunuz nedir ? Ben: 175cm - 73kg, Eşim 158cm 52kg
  • Acil 2 günde yatak almak için karar vermeliyim değişim hakkım doluyor ya Aktive life gold yada sert olan istikbal ideal comfort bel ağrım var yumuşak yatak istemiyorum. 80 kiloyum @lordford50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hly.emr -- 16 Ekim 2018; 16:2:22 >
  • Anadolu A kullanıcısına yanıt
    isbirantalya İ kullanıcısına yanıt
    hocam aldınız mı yatak acaba? benimde 2 yaşında çoçugum var ona arıyorum.yataştan ionic energy istikbalden active life bronze ve self clean ultra yataklar kağıt üstünde iyi gibiler bu ürünleri deneme şansınız oldu mu?

Yatak uzmanı olarak işbirantalya olarak siz bu yaştaki çocuklara(aradabir bende yatabilirim:)) ne önerirsiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

hocam aldınız mı yatak acaba? benimde 2 yaşında çoçugum var ona arıyorum.yataştan ionic energy istikbalden active life bronze ve self clean ultra yataklar kağıt üstünde iyi gibiler bu ürünleri deneme şansınız oldu mu?

Yatak uzmanı olarak işbirantalya olarak siz bu yaştaki çocuklara(aradabir bende yatabilirim:)) ne önerirsiniz acaba?
    Biz İşbir Mina aldık hocam. henüz teslim almadık acelemiz olmadığından ama fiyat performans uygun geldi. gayet de rahat. inceleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.