Şimdi Ara

Yatağımda Çıyan çıktı !!( Ss+Video )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
3.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu olay bir kaç hafta önce yaşandı.
    şimdi yatağa girdim sürekli üzerimde bir huzursukluk vardı bir türlü yatamıyordum
    çıkıp lavaboya gittim döndüm yine aynı şey bu kez vucudum karıncalanmaya başladı neyce telefonu açıp biraz faceye takılıyım dedim.
    tam o sırada omuzum huylanmaya başladı yorgandır sandım, kafamı dönmemle ayağı fırlamam bir oldu bir baktım omuzumda dolanıyor
    neyse korku içinde kalktım oda yere düştü aile bireylerimi çağırdım onlarda şok oldu, sonra teyzem öldürmeden bir iki fotosunu ve videosunu çektim
    not: sabaha kadar içimde korku uyudum.

video:

Resimler:

• Fena huylandım bi garip oldum. Uyumuşsun bide ya ben evi terkederdim sanırım çok tiksinç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busvas -- 1 Şubat 2014; 17:43:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi yırtmışsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde yaşıyorsunuz
  • ben de huylandım şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: etk1n

Nerde yaşıyorsunuz

son bir kaç aydır telzemlerde etrafı bol tarla bahçe olan dağa yakın bir kentte.
  • Fotoğrafı açınca bir tuhaf oldum, oğlum bu ne ya
  • Bu ne lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sheogorath -- 1 Şubat 2014; 17:47:05 >
  • iyiki çıymayan çıkmamış
  • Yalan
    diskovıride bile ona eldivensiz dokunamıyorlar her yeri zehirli diye sen sırtımda gezdi diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inwwisible -- 1 Şubat 2014; 17:47:53 >
  • Maşallah çok tatlı kerate ekmek kırıntısı ver bol bol
  • çıyanda yalaruncu tipi var

bir kerede benim yatağıma el kadar bir böcek tırmanmış tam ayak ucuma kadar gelmiş tuvalete kalkmasam tecavüz edicekmiş

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

iyiki çıymayan çıkmamış

/>
  • Bizim evde de çok var yavruları. Dün de rüyamda fare gördüydüm yaa evin her tarafını basıyolardı

• Geçende bu mahluktan tuvalette gördüm.Ona rağmen çok fena tırstım.Üstüne suları saldım.Ardından çamaşır suyu.Ne arıyordu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: inwwisible

Yalan
    diskovıride bile ona eldivensiz dokunamıyorlar her yeri zehirli diye sen sırtımda gezdi diyorsun

evet dediğiniz doğru, sabaha kadar vucudum belirli yerleri kaşınıp duruyordu birde kendimi sürekli tuhaf hisediyordum.
    o gece saatlerce internette ısırığı ile ilgili araltırmalar yapmıştım
  • Bizim kömürlükte bile yok la bunlardan
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.