Şimdi Ara

Yasuo'nun En Büyük Counter'ı Hangi Hero? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
68
Cevap
0
Favori
4.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garen
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeidaraSanji

quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

Renekton yasuoyu güle oynaya keser

Latede Yasuo Renektonu Dans ede ede taunt ata ata keser, hemde 1 HP bile kaybetmeden

Yasuoda mi degisti oynamayali nasil taunt atiyor

Full AD Renekton'u kesmek için taunta gerek yok qnq, Renektonla Yasuoya kite mi atacak

Yasuo'nun En Büyük Counter'ı Hangi Hero?

Sen yazmissin taunt ata ata diye yasuoda mi rework yedi 2 senedir oynamiyorum ne tauntu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sen ne yaptın
  • Pantheon counterlıyor yasuoyu diyordu "Yassuo".Ancak late game pantheon un hiçbir şansı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeslaSpaceX -- 18 Mayıs 2017; 23:38:18 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

Renekton yasuoyu güle oynaya keser

Latede Yasuo Renektonu Dans ede ede taunt ata ata keser, hemde 1 HP bile kaybetmeden

Yasuoda mi degisti oynamayali nasil taunt atiyor

Full AD Renekton'u kesmek için taunta gerek yok qnq, Renektonla Yasuoya kite mi atacak

Yasuo'nun En Büyük Counter'ı Hangi Hero?

Sen yazmissin taunt ata ata diye yasuoda mi rework yedi 2 senedir oynamiyorum ne tauntu

/>

• İrelia-Fiora

kırık ablalarımıza karşı pek bir şansı yok

• Masallah konuda yasuo her turlu iyi oynuyor ama rakipleri hep kotu

Oyunda 140 hero varsa muhtemelen 30-40 tanesi net ezer,30-40 taneside dengede gider,digerlerine karsi yasuo ustundur.Bitti

Basliktaki soruya cevap olarak fizz ve dariusu seciyorum ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicksiz1i -- 19 Mayıs 2017; 0:23:34 >
  • Bence en büyük counteri kendisi. Eğer nerde nasıl hareket etmesi gerektiğini biliyorsa vezir olur. Ama bilmiyorsa 800k lara döner. Ayrica Oyunun en zor herosu da bence Yasuo dur.

• Akali.

Ama şu da var oyun sonu ne tür bi ct olursa olsun yasuo alır. Gereksiz güçlü bir hero. Her dereceli banlarım. Yasuo yu eziyorum koridordan 3 0 çıkıyorum adam 2 orman dönüyor sonra zaten kartopu. Oyunun yarısından sonra sadece düz vuruyor. Kolsuz herosu denebilir.

• quote:

Eski fiora tekliyordu yenisi nasil acaba hic oynamadim

Anılarım canlandı ulti atınca mahzun mahzun beklerdi yasuo hey gidi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xin,darius,masteryi,kayle,fizz,riven,fiora..

• cho gath ile dalga geçersin
  • koridora kimse xin zhao almıyo ama yasuo karşısında bi ker almayı dene. allahın japonu imana gelip cs kasacağına fatiha öğrenmezse bi'şey bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: imegos

kesinlikle tartismasiz jax e ile deli olur yasuo.q su hem yakalamak hem kacmak icin iyi. hem hasari var hem tanky .dedigm gibi e si ile lane de nefes alamaz

15S cooldown...
  • Yavru kurt teemo göreve hazır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riven, darius, fiora, renekton,irelia. Bunları doğru oynayınca early de de full buildde de yasuoyu 1v1 de alabiliyosun.

• Kardeşim taunt sadece kiskirtma anlaminda degildir. Ctrl+3 (dans) gulme vs. seylere de taunt deniyor arkadas ondan bahsetmis hani taunt ata ata keser derken cok rahat boyle havada karada keser gibi.

• Onu bunu bilmiyorum da fiddle yasuo'nun istediklerini yaptırmıyor.

Koridor aşamasında rahat rahat minyonunu kesiyor, yasuonun pasifini alıyor. Yasuo minyon arasına divelarsa 1 buçuk saniye qw kombosunu yapıp geri çekiliyor. Yasuo'nun rahatça rüzgarını tutturacağı pozisyonu pek vermiyor. Üstelik yasuo ne kadar vurursa vursun w ile canını yeniliyor.

Late de ise %45 crd ile q bekleme süresi inanılmaz düşüyor ve yasuoyu kediye çeviriyor. Yasuo her dive atışında veya yaklaştığında ya ölüyor ya da canı 300 altına düşüyor. Genellikle yasuolar canından beziyorlar. Ayrıca fiddle korkut esnasında yasuo genellikle lux morgana thresh gibi skillshot şampiyonların skilleri güzelce yiyor.

Zaten aslında solo tank fiddle ve solo tank morgana inanılmaz oplar da bilen az. Özellikle adc ye ulaşma konusunda sıkıntı çekmeyen şampiyonları hüsrana uğratıyorlar. Karşı takımın önemli tf başlatıcı skillerini ultilerini harcatırken çok rahat disengage yapıyorlar. Kaan Kural gibi konuştum :)

Bir şey ekeleyeyim. Yasuo'ya karşı fiddle oynayacaksanız. rünlere 10 ad eklemelisiniz ki. Hemen hemen her level de minyon kaçırmayasınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 19 Mayıs 2017; 10:42:31 >

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Fiora'yı hiçbir şekilde outplay edemez iki oyuncunun da mekanik anlamda zirve olduğunu varsayarsak. Fiora Yasuo'nun hard counter'ıdır.

Genel olarak Yasuo'ya karşı hiçbir hero ile zorlanmadım ben. "kirşini iyi yisii gilmimiş" diyeceklere söyleyim, evet gelmedi ama bana gelmediyse size de gelmedi. Beyin gerekiyor bu heroyu counterlamak için.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.