Şimdi Ara

Yasuo nasıl durumu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yasuo çok hoşuma gidiyor nerf gelecek filan diyolar gelirmi gelirse çok etkilermi yasuo yu şu anki durumu nasıl ?

Birde özellikleri okurken gördüm %55 saldırı hızı alırsa eşyalardan , 18. seviyede saldırı hızı limitine varıyormuş bakıyorum burdaki buildlere saldırı hızı veren ne varsa almışlar yasuo nerdeyse düz vuruş yapmıyor q e zaten gıdım süresi var çok mantıksız değil mi ?

Birde ilk item ne çıkılmalı ben %10 can çalma ve +10 saldırı gücü veren item vampiri asa idi sanırım adı onu alıp statik çıkılır diye düşünüyorum hiç onu almadan direk statik alanda var öylede sustain olmadan lanede duramayız ?

• Şu an çok güçlü ama nerf yiyecek
  • OP

Nerf falan gelmez zaten squishy. Kha'yı theqler. Çok güçlü ama zorluğu Zed'e benziyo çok rahat fail olunabiliyo
  • İyi oynayabilirsen çok çok iyi. Dün Bjergsen yarı canla tanky Cho' Gath'ı ve Vi'yi aldı ^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etni'Que

OP

Nerf falan gelmez zaten squishy. Kha'yı theqler. Çok güçlü ama zorluğu Zed'e benziyo çok rahat fail olunabiliyo

Hatta Zed'den daha zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

Şu an çok güçlü ama nerf yiyecek

Ne nerf yiyecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

quote:

Orijinalden alıntı: Etni'Que

OP

Hatta Zed'den daha zor.

Zed daha zor bence ama Yasuo en zorlarda ilk 10 a girer Zed'de hemen arkasından ya da önünden gelir
  • fab aldı XDDDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

quote:

Ne nerf yiyecek ?

tek atıyo kesin bir nerf yer yemeli yani xD
  • Ulti atman için 206x89%2 problemini çözmen lazım, şaka bi' yana ulti atmak zor.

• Cd kısa diye basic att yapmican mi :D %55 attack speedle maximuma ulasamaz phantom dancer zaten %50.mercury bot statikk shiv hydra ie randuin spirit aliyorum genelde degisir tabi takima gore genel konuşuyorum shiv yerine pd hydra yerine bt araya bi yere MoM sıkıştırılır.
    Tek güçlü buldugum yanı pasif shield ı.nerf gelirse akış doluş süresi uzamali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhoIsYourSummoner -- 2 Şubat 2014; 16:30:44 >
  • yayını izle yayını ;)
  • kesinlikle ama kesinlikle nerf gelmeli, bakıyorum millet diyor ki çok güçlü lütfen nerf gelmesin bu ne biçim bir mantık arkadaş ?! , kusura bakmayın oynaması falan da zor değil plat ve yukarısında kimsenin eline de öyle zor gelmez, iyi oynayan birisinin elinde zaten op ötesi. yarı candan daha az bir şekilde double buff vi yi kesiyor ?! ignite yok bişe yok... düz vuruş ya

maçta görmüşsünüzdür 1 itemi vardı, 7 lvl bu adam daha... ulti bile atmıyor !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nymus93 -- 2 Şubat 2014; 17:25:15 >
  • Ultinin range e nerf gelecek ama hala oynanabilir olacak neden as itemları alınıyor demişsin as ne kadar fazla olursa q nun cooldown o kadar düşüyor ne kadar as o kadar q ne kadar q o kadar hasar o kadar hortum o kadar ulti atma imkanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

kesinlikle ama kesinlikle nerf gelmeli, bakıyorum millet diyor ki çok güçlü lütfen nerf gelmesin bu ne biçim bir mantık arkadaş ?! , kusura bakmayın oynaması falan da zor değil plat ve yukarısında kimsenin eline de öyle zor gelmez, iyi oynayan birisinin elinde zaten op ötesi. yarı candan daha az bir şekilde double buff vi yi kesiyor ?! ignite yok bişe yok... düz vuruş ya

haklısın riot yeni heroları hep op olur belli bir zamandan sonra nerf gelecektir skillseti çok op hem W kalkanı verip hem pasife kalkan bence kesinlikle fazla bir durum zaten koridorda minyonlar varken durduramazsın o e skili ile ordan buraya zıpla zıplaya kaçar yakalar şaşırtır kalırsın pasifindeki kritik olayı bitiriyor
  • Şu pasif kalkanına biraz nerf gelebilir onun dışında bence gayet dengeli bi hero kimse ona karşı nasıl oynıcağını bilmiyo o yüzden OP diyolar.
  • Belki burst une veya shielde küçük bi nerf gelebilir o kadar. Yasuo ya gelene kadar nerf gereken kha var mundo var. Çok squishy tek focusta eriyor ve lanede harash yerse statik+ life steal kasana kadar tutunamıyor
  • Oynaması çok da zor değil, sürekli skill spamlemek mi zor? Biraz akıllı hareket ederseniz karşısında mal gibi kalıyor. 0 tanky, CC e eriyip bitiyor. Zyra support oynadığım için banlamıyorum bile, kavga ediyoruz neden banlamadın diye. Hiç bir zaman da tek başına taşıyabilen yasuo görmedim. Güzel oynayanlar var ama aynı takımla aynı durumda bir kha tarzı champion da iş yapar gibi geliyor. Abartılıyor bence. Creeplerden zıplayabiliceğini sizi de adc nize ulaşmak için kullanabiliceğini bilip dikkatli oynarsanız gerçekten kolay kolay bir şey yapamıyor. Takımı iyiyse iş görür anca.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

quote:

Ne nerf yiyecek ?

tek atıyo kesin bir nerf yer yemeli yani xD

Kesinlikle katılıyorum :)
  • Bırakmıştın sen oyunu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.