Şimdi Ara

Yasuo için bi değişiklik düşündüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pasifindeki kritik ihtimalini iki katına çıkarma özelliğini w yeteneğinin seviyesine göre %20/30/40/50/100 şeklinde olucak
    Yani 1. Seviye w ile hayalet dansçı aldığında %30 değil %35 krit ihtimaline sahip olucak. W son seviye olduğunda yine eskisi gibi 2 kat krit ihtimali vericek. Bu sayede hem q ve e yeteneklerini rahatlıkla fulleyip taban hasarlarından faydalamayacak hem de 2 item bitirip dakika 20'de kimse doğru düzgün zırh alamamışken vuramayacak .

Sizin görüşleriniz neler bu konuda ?

Rayotırlar aramızdadır belki ...

Edit ; gelen yorumlar ve öneriler üzerine diğer bir seçenek olarak ulti seviyesine bağlı olarak %20/50/100 şeklinde olabilir. Pasifi sadece kalkan verir. Ve de krit oranı ultiye aktarılır. Zaten zibilyon tane pasif var şampiyonda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 3 Haziran 2017; 14:54:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dh lol tarihindeki ilk mantıklı değişiklik önerisi

• Sorun yok 10 ban sistemi sağolsun seçemiyorlar

• Mantıklı latedeki gücünden de ödün vermiyor. Ama q olsa daha iyi olurdu.

• mantıksız zaten kritik vuruşu normalden az vuruyor çarın

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Mantıklı latedeki gücünden de ödün vermiyor. Ama q olsa daha iyi olurdu.

Temel yetenekleri arasından w bana daha uygun geldi, sağlam bir darbe olsun istiyorum gücüne de popülerliğine de. Bir diğer seçenek ise ulti seviyesine bağlı olarak %20/50/100 olucam şekilde 6. Seviyeden önce bu özellikten faydalanmaması olucak. Çünkü ne şu anki hali ile ne zaman 1200 goldu cebine koyup üsse dönüyor ve coşku alıyor o zaman işler moka batmaya başlıyor. Bu kadar erken power spike olmamalı bence. Ve de yasuo oyuncuları için de seçenekler sunulmalı. Çoğu zaman ne olursa olsun ebedi+hayalet almadan başka bir eşyaya yönelmiyorlar.

Bir de neden q daha iyi olur söylersen ona göre konuyu qnq

• quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

mantıksız zaten kritik vuruşu normalden az vuruyor çarın

Jhin'nin kritik vuruşları da az vuruyor ama hem 4. Vuruşunun eskik can miktarıyla artması hem de çok yüksek saldırı gücüne ulaşmasıyla kapatıyor. Yasuo'da ise bu durum iki kat kritik ihtimali ve yüksek saldırı hızı ve de hareket hızı ile kapatılıyor. Ve de sonuçta kritik vuruş kritik vuruştur. %200 yerine %150 vurmuyor sonuçta. Benzer bir durum da kalistada var, o mobillik için %10 vuruş gücü kaybediyor, cait ise saldırı hızından %10 daha az faydalınıyor gibi.

• Çok beğendim keşke gelecek yamada direk uygulanacak olsa :(

• Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 ban sistemi weste gelmedi ne zaman gelicek ? Fikrin var mı?
  • Morelloyu aradım yolda

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

quote:

Temel yetenekleri arasından w bana daha uygun geldi, sağlam bir darbe olsun istiyorum gücüne de popülerliğine de. Bir diğer seçenek ise ulti seviyesine bağlı olarak %20/50/100 olucam şekilde 6. Seviyeden önce bu özellikten faydalanmaması olucak. Çünkü ne şu anki hali ile ne zaman 1200 goldu cebine koyup üsse dönüyor ve coşku alıyor o zaman işler moka batmaya başlıyor. Bu kadar erken power spike olmamalı bence. Ve de yasuo oyuncuları için de seçenekler sunulmalı. Çoğu zaman ne olursa olsun ebedi+hayalet almadan başka bir eşyaya yönelmiyorlar.

Ulti ile olabilir. W saçma olur.

Pasifi sadece kalkan olur ve crit pasifi ultiye kaydırılır. Bence güzel bir dengeleme olabilir.

• Riot Yasuo'nun popülerliğini kaybetmesini istemiyor bence. Geçim kaynakları resmen, kim bilir yeni kostümünden kaç para kaldıracaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nex gen -- 3 Haziran 2017; 11:41:22 >
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    1050 golda pırıltı almış gelmiş irelia vs 1200 golda çoşku almış gelmiş yasuo
  • Isla Tortuga kullanıcısına yanıt
    Gel agirkani bitmis Dari veya Garen alayimda eline vereyim qnq.

• Isla Tortuga kullanıcısına yanıt
    Tek tek şampiyon örneği vermeyelim şimdi qnq. İtemsiz renek ve nasus da içinden geçiyor yasuo'nun ona bakarsak. Ayrıca orta koridora sırf yasuo var diye de kaç kişi irelia, dari , garen alacak ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

quote:

Ulti ile olabilir. W saçma olur.

Pasifi sadece kalkan olur ve crit pasifi ultiye kaydırılır. Bence güzel bir dengeleme olabilir.

Ulti daha mantıklı geldi bana da şimdi. Gidip 9. Seviyede w fulleyen 800k'lar da olur illaki

• Forumda hala Yasuo nerf isteyenler falan mı varmış :d boşver abi yasuoyu asıl amumu malfit ve shen üçlüsünün öldürülmesi lazım ölümüne brokenlar. amumu paso stun atıyo çok vuruyo malfit 5 kişi falan ultiliyo riot neden bu çarları silmiyo anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Forumda hala Yasuo nerf isteyenler falan mı varmış :d boşver abi yasuoyu asıl amumu malfit ve shen üçlüsünün öldürülmesi lazım ölümüne brokenlar. amumu paso stun atıyo çok vuruyo malfit 5 kişi falan ultiliyo riot neden bu çarları silmiyo anlamıyorum.

E oraya bi Leona ekle olsun sana 3. Sezon bronz banları . Demek ki bronzies did it before it was cool

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.