Şimdi Ara

YAŞLILAR İÇİN EN UYGUN TELEON HANGİSİ ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar dedem icin teleon almayı dusunuyorum fakat hangi telefon alacagıma karar veremedim...

malum yaslı oldukları icin teleonun ozellikleri pek onemli degil..

gozleri iyi gormedigi icin BÜYÜK PUNTOLU kolay kullanımlı cok buyuk olmayan ve tabikide 250 milyona kadar teleon bakıyorum...

onerileriniz ne olur ??

su anda aklımdaki teleonlar SAMSUNG C230 ile ERİCSSON T290

• t290 ın tuşları filan küçük gibi sanki. bi de nokialara bak istersen. 1100 veya 2300 daha pratik telefonlar.
  • 3310 iyidir
  • 1100
  • bencede 1100 iidir!!
  • Benim dedem şehir merkezine uzaklığı 2 saat olan,3500 rakımdaki,telefonun çekmesi için 1 km yol yürümek zorunda olunan Isparta'nın Kesme köyünde yaşamakta olup d500 telefona sahiptir.Kendisi,telefonunu katırları kaybolduunda arama çalışmalarındaki organizasyonu sağlamak için kullanır,soundmate i takıp türkü dinler,yolda gördüğü her akrabayı durdurup "dur baalım bi fotogırafını çekeceen"der.Aslan dedem
  • kesinlikle 3310 dier tellerin tuşlarına basmakta zorlanırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharpSnip

Benim dedem şehir merkezine uzaklığı 2 saat olan,3500 rakımdaki,telefonun çekmesi için 1 km yol yürümek zorunda olunan Isparta'nın Kesme köyünde yaşamakta olup d500 telefona sahiptir.Kendisi,telefonunu katırları kaybolduunda arama çalışmalarındaki organizasyonu sağlamak için kullanır,soundmate i takıp türkü dinler,yolda gördüğü her akrabayı durdurup "dur baalım bi fotogırafını çekeceen"der.Aslan dedem

• quote:

Orijinalden alıntı: AksakalliWolverine

quote:

Orijinalden alıntı: SharpSnip

Benim dedem şehir merkezine uzaklığı 2 saat olan,3500 rakımdaki,telefonun çekmesi için 1 km yol yürümek zorunda olunan Isparta'nın Kesme köyünde yaşamakta olup d500 telefona sahiptir.Kendisi,telefonunu katırları kaybolduunda arama çalışmalarındaki organizasyonu sağlamak için kullanır,soundmate i takıp türkü dinler,yolda gördüğü her akrabayı durdurup "dur baalım bi fotogırafını çekeceen"der.Aslan dedem

• 3310
  • büyük tuş olsun diyorsan 3510 olsun
  • 3310 ve 1100 kullanımı oldukça kolay telefonlar
    3510da babamda var tuşları baya büyük ama kullanımı belki zor olabilir yaşlı biri için
  • T290i iyidir. Hem fiyatı uygun hem de görüntülü. Benim valideye de ondan almıştık. Gayet memnun.
  • 5110

hem yüzüne renk gelirbayatladı bu espri ama
  • samsung e700 de olur tuşa basınca rakamlşar telefon ekranında kocaman kocaman yazıyor
  • 3310 iyi baba! puntolar normal! tuslrara rahat basılıyo...
  • Söyledigin özellikleri en iyi 3310 karşılıyo en uygunu o
  • 3510 BULABİLİRSEN TAVSİYE EDERİM ÖMÜR BOYU KULLANIR HEM
  • 3310 tabiki yaşlılar için en iisi benim babamda asla vazgeçemez ayrıca biz gençleride anlamıyolar
  • 1101
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.