Şimdi Ara

Yaşlı Görüp İnsanları Kandırmaya Çalışan Telefoncular (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
2
Favori
9.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
135 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bana güveni 0 . Benim gibi sicak firsatciya niye güvenmiyor bilmiuorum da .
    En son ekran karti bakiyordum , ben amazon kampanyalariyla ugrasirken beni kücük esnaflara götürdüydü HD6850 e 500 lira demişlerdi utanmazlar
  • Şehmistan kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok. Adı sedef. Ama bendeki artık son evre. Sedefinden bir çok çeşidi var, bendeki en pis çeşidi. Adı; psoriasis vulgaris yani plak tipi sedef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DaYWaLkeR kullanıcısına yanıt
    Desene benim kadar gezmemiş. Hocam yol basit elde ilaç yapanlarda var. Ama x2 kat kalınlıkta geri dönüyor. Gss desen para olmayınca 60 tl prim de para oluyor maalesef. Bende gitmediğim hastane, zamanında ülke, memleket memleket dolaştım. Fakat tam geçti derken bu seferde işten atıldım. Bir de ordan yedim darbeyi. Şimdi ben ne yapayım. Tedavi zamanında olması gereken bit tedavi ki sen daha iyi bilirsin dermatoloji de nasıl önemlidir zaman. Son çareyi söyleyeyim mi; tedaviyi aksattığım için git öl dediler. Aksatmayacaktın dediler. İğneyi de karşılamıyor sgk. Fiyatı son gelen kur zammıyla 10.000 liranın üzerinde zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: apple34

Desene benim kadar gezmemiş. Hocam yol basit elde ilaç yapanlarda var. Ama x2 kat kalınlıkta geri dönüyor. Gss desen para olmayınca 60 tl prim de para oluyor maalesef. Bende gitmediğim hastane, zamanında ülke, memleket memleket dolaştım. Fakat tam geçti derken bu seferde işten atıldım. Bir de ordan yedim darbeyi. Şimdi ben ne yapayım. Tedavi zamanında olması gereken bit tedavi ki sen daha iyi bilirsin dermatoloji de nasıl önemlidir zaman. Son çareyi söyleyeyim mi; tedaviyi aksattığım için git öl dediler. Aksatmayacaktın dediler. İğneyi de karşılamıyor sgk. Fiyatı son gelen kur zammıyla 10.000 liranın üzerinde zaten

Hocam bir konu aç banka hesabı koy yardımda bulunalım forumca. Ne paralar toplandı birlikten kuvvet doğar. Çok üzüldüm gerçekten Allah tez zamanda çare versin inşallah.

• Allah'tan babam internetten alışveriş yapıyor.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.