Şimdi Ara

Yaşlanıp Ölümü Beklemek Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yaşlılık= ölümü beklemek.
    Bu çok acı çünkü ölmek zor.
    Yaşlanınca kimseye muhtaç olmadan yaşamak için sağlıklı olmak yeterli olur mu acaba?
    Spor vs yapsak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Acikcasi yaslilar yasadiklari hayattan memnun değillerse onlara ötenazi seçeneği sunmak çok mantyikli. Ben yaslaninca ötenazi isterdim mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Acikcasi yaslilar yasadiklari hayattan memnun değillerse onlara ötenazi seçeneği sunmak çok mantyikli. Ben yaslaninca ötenazi isterdim mesela.
    Ötenazi berinazi yok, sürüne sürüne yada tak diye kalpten öleceğiz maalesef.

• Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Ben su an istesem kendimi uykudayken oldurebilirim. Agzimi bantlayip hap ile uykuya daldigim an sabaha cesedim cikar. Doğru zamani bekliyorum

• quote:

Ben su an istesem kendimi uykudayken oldurebilirim. Agzimi bantlayip hap ile uykuya daldigim an sabaha cesedim cikar. Doğru zamani bekliyorum
    Doğru zaman yok. Yaşlanınca öleceğiz işte.

• Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Hic belli olmaz dostum. Ben intihar etmeyi düşünüyorum. Yeterince aci çektiğimi düşünüyorum. Hem mental hem fiziksel olarak. Geleceğim sifir yani. İntihar benim için en kolay yol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equallyworthless -- 27 Ağustos 2019; 22:41:42 >
  • quote:

Hic belli olmaz dostum. Ben intihar etmeyi düşünüyorum. Yeterince aci çektiğimi düşünüyorum. Hem mental hem fiziksel olarak. Geleceğim sifir yani. İntihar benim için en kolay yol.
    İş bul, para yap. İntihar falan boş iş. Ailene yazık. Bir hedef bul ve ona doğru ilerle.
    Yetenekli olduğun bir sahada iş yap, dünyanın anasını ağlat.

• Yalnız yaşayan bir yaşlının ölümü çok geç öğrenilir, yani sen bekar ve yalnız öleceksen cesedin 1 ay evde kokacak, çok yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Yalnız yaşayan bir yaşlının ölümü çok geç öğrenilir, yani sen bekar ve yalnız öleceksen cesedin 1 ay evde kokacak, çok yazık
    Forumdaki çoğu insan evlenmek istemiyor. Muhtemelen yaşlanınca huzur evi full dh halkından oluşacak.
    Foruma açacaklar konular :
    Bugün altıma pisledim
    Bakıcı kız yemek yedirirken gülümsedi, kesin verecek
    Tipim nasıl ss li

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.