Şimdi Ara

yasanan ilde servisi olmayan araba almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba yasadigim ilde almak istedigim arabanin servisi de bayisi de yok sizce almak mantikli mi olur en yakin servis 150.160 km uzakta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi il ? Hangi araba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: highflyeer

Merhaba yasadigim ilde almak istedigim arabanin servisi de bayisi de yok sizce almak mantikli mi olur en yakin servis 150.160 km uzakta.

alacağım arabaya bağlı. Alacağım arabadaki özellik donanım fiyat üçgeni başka markalarda yoksa alabilirim. Marka ne acaba?

• İşten anlayan usta ve parça getirme kabiliyeti varsa sıkıntı yok. Bugüne kadar yazılım güncellemeleri hariç, özel servisin yapıp yetkili servisin yapamadığı bir şey görmedim. Zaten özel servise göre iki kat fiyat çekiyorlar.
  • Ben almam. 150 km çok uzak bana göre.
  • Boşver in hocam pişman olabilirsiniz . Ben olsam almazdım

• Kesin Mazda 3 tür diye girdim ,belkide Volvo dur

• Premiumsa alnır.Ya da özle bir spor araçsa alınır.Ama amaç A noktasından B noktasına gitmekse sadece bence pek girilmez.

Ama ben olsam alırım.Aklınızda kalacağına,elinizde kalsın daha iyi.
  • Alinmaz.

• Daha yakında özel servis falan yok mu hiç ? Her bakımda, muayenede, arızada 150km mesafe az değil. İyi düşünmek gerek.
  • tabi benim gibi her arızada şunda bunda servise gidiyorsanız zor oluyor. ama pişmanmıyım hayır sırf servisi var diye sevmediğim binmek istemeyeceğim bir araba almadım. ha siğer seçenekleride beğeniyorsanız tabiki servis olanı seçin.
  • 100-150 km bişey değil sevdiğin arabaya bin yeterki. Ben skoda aldım, en yakın servis 160 km :D ama ilçede yaşıyorum. Fiat bile alsam 100 km servisi

• ilin girişine tabelaya bakmaya gitti herhalde
    hangi ilde oldugunu bilmiyor daha

• Alınır.
  • Hemen marka verenler olmuş. Kars'ta yaşıyorum ve burada sadece Ford, Hyundai, Renault ve fiat servisi var. Burada bunun dışında markaların araçlarına sahip insanların hepsi aynı durumda. En yakın yetkili servis 180 km ötede, yani Erzurum'da.

• Yıl 2015 Kastamonu'da fiat la reaulttan başka servis yok. Hyundai ile bi servis için en az 250 km yol gidip geliyodum
  • Sanayi varsa skıntı yok volvo aldim 5 yil bindim servise ihtiyac duymadim en yakin servis 150 km uzaktaydi sanayide cozduruyordum sorunumu

• Neden alınmasın ki, gönlünüzde taht kuran ve bu araca sahip olmayı çok isteyip de bu imkanı bulmuşsam servis yok diye hayalimi bir kenara kesinlikle itmem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.