Şimdi Ara

Yaşanan bunca olaydan sonra bile akp hala nasıl destek bulabiliyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
2.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Yaşanan bunca olaydan sonra bile akp hala nasıl destek bulabiliyor?

(En Son Oy Tarihi: 24.3.2023)
Giriş
  • Anketteki en fazla oy alan seçenek zaten bizim niye bu halde olduğumuzun kanıtı. Bu ön yargıyla devam edin ama seçimden sonra balkon konuşması dinlerken keşke demeyin.

• dekareme kullanıcısına yanıt
    şuan yanlarında kim var ben ona bakarım ve yanlarında senin de içlerinde bulunduğun millet ittifakındakiler var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    gider hdp'ye savunma bakanlığını da verirsiniz tam olur ;)

• Birden fazla etken var aslında ama en önemlisi yandaş medya. Medya sayesinde yıllarca propaganda yapıp dostu düşman, düşmanı dost gösterebilirsiniz. Berbat bir iktidar olduğunuz hâlde kendinizi çok iyi, eldeki en iyi seçenek gibi gösterebilirsiniz. İnsanları hipnotize edebilir, mantıklarını yok edebilirsiniz. Yani evet medya en büyük faktör. Tabi diğerleri de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lasse-Matberg kullanıcısına yanıt

2015 yılında hükümet kurma çalışmalarında akp tarafından hdp ye bakanlık verildiği ve 2 hdp linin bakan olması gibi mi?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 18 Mart 2023; 23:14:21 >
  • berk768 kullanıcısına yanıt

Ben sisteme bakmam, neticeye bakarım. Kimse akp nin kafasına silah dayamadı, kendi isteği ile verdi: aynı kendi isteği ile mektup olayı + hdpkk ile bikaç ay önce görüşmesi gibi..Diğeri olmuş bitmiş olay, seninkisi ise tahmine dayalı ve içinde paranoya da olan bir öngörü...

yok savunma bakanlığının teslim edilip ortada Bi ülken kalmaması, işgale çok açık bir yapıya sahip olman gibi.

ya taktın görüşmeye ne görüşmeymiş arkadaş. kim bunların yanında şuan bana onu desene? Rte mi kk mı? söyle bakalım. yok görüşme o bu. neticeye bakıyorsan boş yapmayacaksın, şuan senin desteklediğin adam onunla aynı masada oturuyor.

• berk768 kullanıcısına yanıt

"Ben hdpkk ya bakanlık vermemek uğruna hükümet kurmaktansa bu hükümeti kurmam" demediniz.. İktidar uğruna hdpkk ya bakanlık veren hükümet olarak tarihe geçtiniz.. Olmuş bitmiş ve tarihe not düşülmüş.. Sincik bu senin iddian, tamame paranoyaklıkyan kaynaklanan bir durum. Ortada resmi açıklama varken, aksini iddia etmek paranoklaklık alametidir, bunu böyne bilesin...

domuz bağı ile insanları öldürenlerin siyasi uzantısının % 000000000000000.1 lik oyuna bile muhtaç olmuş el pençe divan ufak tefek partilerin ayağına gidenlerin;

tbmm de başkanlık görevini ifa eden hdpkk milletvekilinin dediklerini yapıp, yapma dediklerini yapmaması ve söylediklerini yapması herkeşin gözünde meydanda iken, 6lı masayı bunlarla görüşmeye niyetli oldukları için suçlamasının zerre kadar kıymeti harbiyesi olmaz, çünkü samimi değil, tamamen duygusal...

Sizlerin derdi bambaşka: sizlerin derdi hdp lilerin oylarının 6 lı masaya akmaması ve bu işin ilk turda bitirilmemesi...Bu düşünce sizleri yiyip bitiriyor, sinirden deli ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 18 Mart 2023; 23:27:24 >
    açıkça nefret kustuğun paragrafın laf kalabalığından ibaret. gerek KKnın kabiliyetsizliği gerek hdpkk'lılarla aynı safta oluşu ona vermemem için gayet yeterli. ülkenin durumunu sadece ekonomi parametresi üzerinden yorumlayacak kadar henüz akıl tutulması yaşamadım.

Sizlerin derdi bambaşka: sizlerin derdi hdp lilerin oylarının 6 lı masaya akmaması ve bu işin ilk turda bitirilmemesi...Bu düşünce sizleri yiyip bitiriyor, sinirden deli ediyor.

ben vatanımı seviyorum ve bir avuç insancığa bırakmayacağım.

Erdoğan'ın kalmasını kimler istiyor?

1) Amerika ( BOP eşbaşkanı olduğu için)

2) Rusya ( Putin - Erdoğan dostluğu)

3) Tüm avrupa ülkeleri ( Avrupadan gelen para karşılığı milyonlarca sığınmacıyı ülkede tuttuğu ve Yunanistan'ın adalarımızı işgaline yıllarca sessiz kaldığı için)

4) Faiz baronları, tefeciler ( Yıldan yıla devasa artışlara sahne olan faiz ödemeleri için)

5) Rantdan beslenen iktidara yakın para ağaları

6) Tüm bankalar ( 1 senede erdoğan sayesinde faizlerden %500 den fazla kâr ettikleri için )

Erdoğan'ın kalmasını isteyen sevgili ak partili kardeşim, şimdi anladın mı aslında sen kimlerle berabersin? Hala anlamadıysan eğer, sen bu dünyada ne işe yarıyorsun bunu kendine bir sor lütfen...

Demek ki neymiş? Vatanını seven bir insanın ak partiye oy vermesi imkansızmış..

• hdp'e bakanlık verenlerde bunlar ama ortada bişey yokken chp bakanlık verecek muhabbetleri çeviriyolar...

bu akmollalar fetö terör örgütünden neden rahatsız olmuyolar anlamadım? fetö ile fotosu olmayan bakan yok? mecliste fetö öven adam adalet bakanı şuanda????? gram rahatsız olmuyor musunuz gerçekten?????

öyle iki yüzlüsünüz ki tek derdiniz maaşınız ülkeyi talan etsinler umrunuzda değil.

apo ile fetönün ne farkı var biri anlatsın?????????

vatanını seven Bi adamın millet ittifakına vermesi imkan dahilinde mi peki? ya da Baykara el atacağız diyen KK'ya? beğenmiyorum abi. zorla mı atıcam? Rte her halukarda adamdan üstün benim gözümde. Rte çok kötü olsa bile kk'dan kötü olamaz. ben onu anlatmaya çalışıyorum.

• Naganzo N kullanıcısına yanıt
    apo ile fetönün farkı yoksa niye gidip millete oy veriyon?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.