Şimdi Ara

Yaşamayanlar | Elçin Sangu & Kerem Bürsin | (BluTV)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk Türk vampir dizisi geliyor. Başrolünde Elçin Sangu ve Kerem Bürsin'in olacağı dizi BluTVde yayınlanacak.

İlk Fragman :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingoshi -- 6 Nisan 2018; 1:40:18 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme:

Birkan Sokullu dizide olacağını açıklamış.
  • Kerem Bürsin de kadroda diye biliyorum. Keşke Elçin Sangu yerine Merve Boluğur olsaydı..
  • Yaşamayanlar Mia gibi bi proje geçiyordu.

Ayça Eren oynayacaktı. Onunla ilgisi yok dimi bunun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elçin Sangu iyidir de Birkan Sokullu nedir arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -

Fragman geldi:

• sonunda ulan sonunda. elçin sangu bi dizi kabul edene kadar 40 yaşına gelir diye korkuyordum
  • hmmmm

• Baya Klaus çakması bir karakter yaratmışlar gibi geldi.Beklentim yoktu ama bu hareket ucuza çakmak değil midir? Umarım tarz olarak farklı bir ton yakalar ve diğer yapımcıları bunun gibi işlere yönlendirebilir.

İsimlerin yabancı olması daha güzel olmuş.
  • fragman gayet iyi olmuş beğendim şahsen
  • Görünce sebepsiz bir gülme tuttu beni O katana nedir ya Bu tip işlerde yerelleştirme olması lazım, böyle çok kötü duruyor.
  • Kızlar güzel görünüyor, gerisi çöp.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karakterler vampire uymamış gibi. Yabancılarda sorun yok ama Türkler göze tuhaf geliyor. Kültürümüzde yok diyeceğim ama vampirliğinde kültürü mü olur. Yada Türkçe konuştukları için böyle oluyor bilmiyorum.
  • Konusu cok saglam bunu baştan söyleyim .. :) Vampir dizisi ülkemizde bence gerekliydi. İnsallah güzel işlerler konuyu da devamı gelir.
  • Yok arkadaş olmuyor cidden olmuyor.Bu tarz filmlere girişmesinler çok komik kalıyor.
  • Arkadaslar cok ilginc seyler karsimiza cikacak gibi hissediyorum.Yani cok iyi de olabilir cok kotu de olabilir.Ben uzun yillardir bir Turk dizisi takip etmiyorum ama bu yapima bir sans verecegim.
  • İlk bölümü izledim gayet iyi olmuş belli başlı klişeler ve hatalar vardı elbette nede olsa ilk kez denediğimiz bişey bu ama yine de beğendim fena değildi en çok Dmitry karekterini beğendim Kerem Bursin rolünün hakkını veriyor
  • ortamlara düşmüş ilk iki bölüm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.