Şimdi Ara

yasama sevincim yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hicbirsey zevk vermiyor en cok zevk aldigin seyler bile
    hani bosa yasiyorum hicborsey yapmak ostemiyorum yaptigim hersey aci veriyor
    nedenini biliyorum fakat cozulecekte bir neden degil saka maka kafama sıkıp gidesim var neyapiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• +1. Okul aile dershane çok bunaldım.

• O sese katıl

• Ben de aynıyım of

• Hobi edin, yabanci dizilere basla.

• Sık bitane beğenirsen bitane daha sıkarsın

• ezan seni çağırıyor, imamking!
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

Beyler hicbirsey zevk vermiyor en cok zevk aldigin seyler bile
    nedenini biliyorum fakat cozulecekte bir neden degil saka maka kafama sıkıp gidesim var neyapiyim

Nick-konu-yorum

Şaka bi yana aynısı bende de var

• quote:

Orijinalden alıntı: L'enfer

Hobi edin, yabanci dizilere basla.

Tonla dizi var fakat dizi izlerken bile dizinin ortasi da pat diye kapatip yataga heciyorum dizi izlerken bile hep kafamda o dusunceler oldugi icin izleyemiyorim ayni sekilde oyun vs oynarkende oyle

• hayatına ekşın katacak şeylerle uğraş

mesela ben phpye başladım ödemeleri paypaldan alıp

o paraya oyun parası çekiyorum oyunda krallar gibi olunca sıkılmadan oynuyorsun

ama bu sıkıntıyı atmak istiyorsanız önce sevgili bulun hayatınız %95 oranda değişiyor
  • Kimin varki

• Kafana sık git o halde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyinsiz Adam

hayatına ekşın katacak şeylerle uğraş

ama bu sıkıntıyı atmak istiyorsanız önce sevgili bulun hayatınız %95 oranda değişiyor

Oyle mmo pek takilmiyorum minecraft gta5 falan oynuyorum ki onlardada gayet yuksek seviyeyim kafami dagotacak birsey lagzim fakat oyle birsey yok aslinda var ama olma imkani 0

• Kuranın türkçesini oku. Bunu muhakkak yap.
  • +100 yaşadığım şehirden,insanlardan, okuldan bıktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 31 Ekim 2013; 11:53:42 >
  • quote:

+1 bende bunalıyordum her zaman canım sıkkındı,şu anda konuşuyoruz fakat yinede bi mesaj atanınız muhabbet edeniniz oluyor güzel şeyler bunlar insanı mutlu ediyor.
  • quote:

hayatına ekşın katacak şeylerle uğraş

Son kismi simdi okuyabildim sevgili falan kirtarmaz beni
    ( amacim artislik yapmak degil ) birsuru kizarkadasim var gelip bana cikma teklif eden ( eski sevgilim okulun en guzeli ) fakat hicbirseyden z3vk almiyorim hani korkmasam olumden su an burada olmazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: loses

Beyler hicbirsey zevk vermiyor en cok zevk aldigin seyler bile

Yaşım 17 ilerde ne yapıcam , ne edicem ,felan derken artık bunaldım ,sıkıldım.Dediğin gibi hiç birşey keyif vermiyor
  • Bir spor yada sanat dalıyla ilgilenebilirsin, ben de bi ara bunalıyodum monoton hayattan ama masatenisinde kendimi baya geliştirdim, her hafta arkadaşlarla gidip oynuyorum güzel oluyo.
  • Kabuğumu kırmıştım.Şimdi tekrardan çelik bir kabuğa çekildim.Aslında kırıp geçmesi çok kolay ama istek yok maalesef.Son zamanlarda çipet pet pet bile zevk vermez oldu.Anlayamıyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.